Naszyjnik wilk

Naszyjnik wilk - sprawdź dostępne produkty

 • Naszyjnik W.KRUK - zdjęcie produktu

  Naszyjnik srebrny Freedom WWK/NS1440 W.Kruk

  229.00 zł
  Srebrny naszyjnik z nowej odsłony kolekcji ambasadorskiej Freedom WOLF EDITION, zaprojektowanej we współpracy z Martyną Wojciechowską. Kolekcja Freedom WOLF EDITION oparta została na motywie wilka, będącego symbolem mądrości, wytrwałości i niezależności. Wilk od dawna fascynuje ambasadorkę determinacją w dążeniu do celu oraz przywiązaniem do swojego stada - watahy. Wyjątkowy wzór naszyjnika przedstawiający wilczą kryzę jest prawdziwym emblematem wolności i siły.
 • Naszyjnik W.KRUK - zdjęcie produktu

  Naszyjnik srebrny Freedom WWK/NS1441 W.Kruk

  469.00 zł
  Srebrny naszyjnik z nowej odsłony kolekcji ambasadorskiej Freedom WOLF EDITION, zaprojektowanej we współpracy z Martyną Wojciechowską. Kolekcja Freedom WOLF EDITION oparta została na motywie wilka, będącego symbolem mądrości, wytrwałości i niezależności. Wilk od dawna fascynuje ambasadorkę determinacją w dążeniu do celu oraz przywiązaniem do swojego stada - watahy. Wyjątkowy wzór naszyjnika przedstawiający wilczy łeb jest prawdziwym emblematem wolności i siły.
 • Naszyjnik W.KRUK - zdjęcie produktu

  Naszyjnik srebrny Freedom WWK/NS1444 W.Kruk

  89.00 zł 139.00 zł
  Srebrny naszyjnik z nowej odsłony kolekcji ambasadorskiej Freedom WOLF EDITION, zaprojektowanej we współpracy z Martyną Wojciechowską. Kolekcja Freedom WOLF EDITION oparta została na motywie wilka, będącego symbolem mądrości, wytrwałości i niezależności. Wilk od dawna fascynuje ambasadorkę determinacją w dążeniu do celu oraz przywiązaniem do swojego stada - watahy. Wyjątkowy wzór naszyjnika przedstawiający księżyc jest prawdziwym emblematem wolności i siły.
 • Naszyjnik W.KRUK - zdjęcie produktu

  Naszyjnik srebrny Freedom WWK/NS1442M W.Kruk

  289.00 zł
  Srebrny naszyjnik z nowej odsłony kolekcji ambasadorskiej Freedom WOLF EDITION, zaprojektowanej we współpracy z Martyną Wojciechowską. Kolekcja Freedom WOLF EDITION oparta została na motywie wilka, będącego symbolem mądrości, wytrwałości i niezależności. Wilk od dawna fascynuje ambasadorkę determinacją w dążeniu do celu oraz przywiązaniem do swojego stada - watahy. Wyjątkowy wzór naszyjnika przedstawiający wilczy łeb oraz księżyc jest prawdziwym emblematem wolności i siły.
 • Naszyjnik W.Kruk - zdjęcie produktu

  Naszyjnik srebrny Freedom WWK/NS1442 W.Kruk

  619.00 zł
  Srebrny naszyjnik z nowej odsłony kolekcji ambasadorskiej Freedom WOLF EDITION, zaprojektowanej we współpracy z Martyną Wojciechowską. Kolekcja Freedom WOLF EDITION oparta została na motywie wilka, będącego symbolem mądrości, wytrwałości i niezależności. Wilk od dawna fascynuje ambasadorkę determinacją w dążeniu do celu oraz przywiązaniem do swojego stada - watahy. Wyjątkowy wzór naszyjnika przedstawiający wilczy łeb oraz księżyc jest prawdziwym emblematem wolności i siły.
 • Naszyjnik Manoki - manoki.pl - zdjęcie produktu

  Naszyjnik męski szare kulki z labradorytu pozłacana stal szlachetna Manoki manoki.pl

  199.00 zł
  Niesamowity naszyjnik z szarych kulek matowego labradorytu i czarnych bryłek black stone. Wykończony antyalergiczną stalą szlachetną 316L, pozłacaną trwałą i innowacyjną metodą PVD. Stonowany lecz niebanalny dodatek dla mężczyzn lubiących modę. Idealnie wpasuje się w codzienny styl, jak i  służbowy look.  -naszyjnik stal szlachetna 316L -powłoka: 14k złoto PVD -kamień: naturalny, szary, matowy labradoryt -średnica kamienia: 6 mm -długość: 50 cm (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długości)   AMULET OCHRONNY   Labradoryt nazywany jest poetycko “Świątynią Gwiazd”. Jest mistycznym kamieniem ochronnym, który czerpie energie zarówno ze Słońca jak i z Księżyca. Jest kamieniem, który zamienia lęki, stres i stany depresyjne w entuzjazm, pomaga odzyskać wiarę w siebie i otworzyć się na swoją duchowość. Przyciąga inspiracje i rozjaśnia nasze myśli. Uważany jest za kamień, który pozwoli nam otworzyć się na nasze wnętrze, dokonać dokładnej analizy naszych potrzeb i przemyśleć nurtujące zagadnienia. Wzmacnia siłę woli i poczucie własnej wartości. Jest symbolem ruchu cyklicznego, dzięki czemu pomoże nam odnaleźć swoje miejsce we wszechświecie. Działanie labradorytu wpływa również na wyostrzenie się intuicji, pobudza do kreatywnego myślenia. Uchroni Cię od złych wpływów, pomoże rozpocząć nowy etap i spojrzeć w głąb siebie.
 • Naszyjnik Manoki - manoki.pl - zdjęcie produktu

  Naszyjnik męski czarna lawa wulkaniczna, pozłacany medalion moneta Manoki manoki.pl

  239.00 zł
  Naszyjnik lawa wulkaniczna z medalionem - monetą ze stali szlachetnej to przedmiot, który zachwyca nie tylko odważnych stylistów, ale również i ludzi w każdym wieku. Lawa wulkaniczna tym razem nie w formie klasycznych kulek a nieregularnych, matowych bryłek, czyni naszyjnik unikatowym. Medalion stylizowany na amerykańską monetę, przedstawiający kroczącą w promieniach słońca boginię wolności Liberty. Rewers dolara gładki - doskonale nadający się na personalizowany grawer. Moneta oraz wykończenie z najwyższej jakości antyalergicznej stali szlachetnej 316L, pozłacanej trwałą i innowacyjną metodą PVD. Połączenie wysokiego standardu, oryginalności i trwałości.   -naszyjnik stal szlachetna 316L -powłoka: 14k złoto PVD -kamień: naturalna, czarna, matowa lawa -średnica monety: 25 mm -długość 50 cm (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długości)   AMULET DOBREJ ENERGII Kamień ten powstaje z zastygniętej lawy wulkanicznej. Jego początek bierze się z uwolnienia potężnej, nieokiełznanej energii - wybuchu wulkanu, łączy w sobie moc wszystkich żywiołów. Kamienie wulkaniczne mają potężną moc, wyłapują nagromadzoną w człowieku negatywną energię i przekształcają ją w pozytywną. Pobudzają równomierny przepływ energii, równoważą umysł, ciało i ducha. Lawa wulkaniczna pozwala na wyciszenie i ukojenie, a także oczyszcza z negatywnych emocji.
 • Naszyjnik Manoki - manoki.pl - zdjęcie produktu

  Gruby czarny rzemień z szarymi i złotymi charmsami stal szlachetna męski Manoki manoki.pl

  219.00 zł
  Męski naszyjnik, z naturalnego, plecionego, grubego rzemienia w kolorze czarnym. Zdobiony pozłacanymi i  szarymi, przecieranymi charmsami. Dzięki złotym akcentom, które przyciągają wzrok, natychmiast wniesie odrobinę klasy do każdego stroju. Posiada czarne, satynowane zapięcie z hipoalergicznej stali szlachetnej 316L. Kolor uzyskano metodą PVD, trwałą i odporną na ścieranie. Z pewnością będzie stanowił niebanalny i oryginalny dodatek do wielu stylizacji, zarówno tych do pracy, jak i na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi. -naszyjnik stal szlachetna 316L, rzemień naturalny -powłoka: 14k złoto, czarne, szare PVD -kolor rzemienia: czarny -średnica rzemienia: 6 mm -długość: 45 cm  (możliwe wykonanie dowolnej długości na zamówienie)
 • Naszyjnik Manoki - manoki.pl - zdjęcie produktu

  Męski naszyjnik czarny rzemień z srebrnymi i złotymi charmsami Manoki manoki.pl

  169.00 zł
  Męski naszyjnik, z naturalnego, plecionego rzemienia w kolorze czarnym. Zdobiony srebrnymi i złotymi charmsami - beadsami. Kolor uzyskano metodą PVD, trwałą i odporną na ścieranie. Z pewnością będzie stanowił niebanalny i oryginalny dodatek do wielu stylizacji, zarówno tych do pracy, jak i na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi. -naszyjnik stal szlachetna 316L, rzemień naturalny -powłoka: 14k złoto PVD -kolor rzemienia: czarny -średnica rzemienia: 4 mm -długość: 45 cm  (możliwe wykonanie dowolnej długości na zamówienie)
 • Naszyjnik Manoki - manoki.pl - zdjęcie produktu

  Czarne kulki onyks z krzyżem naszyjnik męski stal szlachetna Manoki manoki.pl

  199.00 zł
  Naszyjnik z czarnego onyksu i z krzyżem jest wyjątkowym i niepowtarzalnym elementem. Wygląda świetnie ze skórzaną kurtką, czarnym strojem lub koszulką i dżinsami. Naszyjnik krzyż może być traktowany jako duchowy talizman, który bezwarunkowo chroni właściciela. Jest idealny do noszenia na każdą okazję, zarówno dla siebie, jak i jako prezent dla kogoś, kogo kochasz.  -naszyjnik stal szlachetna 316L -powłoka: szare vintage PVD -kamień: naturalny, czarny, matowy onyks -średnica kamienia: 6 mm -długość: 55 cm (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długości)   AMULET OCHRONNY Kamień ochronny przed klątwami i negatywną energią, usuwa z organizmu negatywne emocje, chroni przez złem. Oczyszcza umysł, obdarza wytrwałością i odwagą.  Onyks, a więc z greckiego "pazur", to kamień wojowników i niestrudzonych podróżujących. Minerał ten ma w sobie ogromną moc, a posiadacz biżuterii z onyksem staje się panem własnego losu, potrafi kontrolować swoje emocje oraz niestrudzenie dąży do osiągnięcia postawionych sobie celów. Kamień czarnoksiężników doskonale wpływa na organizm oraz intelekt. Koi skołatane nerwy i pobudza kreatywność. Bransoletki z onyksem dedykowane są mężczyznom chcącym eksplorować życie, planującym podróże, narażonym na stres, a także charakternym osobowościom, które pragną, aby w ich życiu zapanował wyczekiwany ład.

Wyszukaj podobne do "naszyjnik wilk"

 • Naszyjnik Manoki - manoki.pl - zdjęcie produktu

  Męski naszyjnik z czarnymi koralikami onyksu i medalionem z wężem Manoki manoki.pl

  239.00 zł
  Naszyjnik czarny,matowy onyks z przecieranym medalionem z wężem i elementami z stali szlachetnej. Wykończony hipoalergiczną stalą szlachetną 316L. Idealny dla mężczyzn lubiących bawić się modą. Naszyjnik z czarnych onyksów rewelacyjnie uzupełni Twój look i nada pazura. Połączenie wysokiego standardu, oryginalności i trwałości.   -naszyjnik stal szlachetna 316L -kamień: naturalna, czarny, matowy, onyks  -wielkość medalionu: 32x24 mm -długość 55 cm (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długości) AMULET OCHRONNY Kamień ochronny przed klątwami i negatywną energią. Usuwa z organizmu negatywne emocje, chroni przez złem, oczyszcza umysł, obdarza wytrwałością i odwagą.  Onyks, a więc z greckiego "pazur", to kamień wojowników i niestrudzonych podróżujących. Minerał ten ma w sobie ogromną moc, a posiadacz biżuterii z onyksem staje się panem własnego losu, potrafi kontrolować swoje emocje oraz niestrudzenie dąży do osiągnięcia postawionych sobie celów. Kamień czarnoksiężników doskonale wpływa na organizm oraz intelekt. Koi skołatane nerwy i pobudza kreatywność.
 • Naszyjnik Manoki - manoki.pl - zdjęcie produktu

  Efektowny pozłacany męski naszyjnik z czarnymi dużymi koralikami onyksu Manoki manoki.pl

  259.00 zł
  Efektowny naszyjnik męski czarne, matowe kulki onyksu oraz wypolerowane na błysk pozłacane charmsy tworzą duet doskonały. Wykończony stalą szlachetną 316L, pozłacaną metodą PVD. Idealny dla mężczyzn lubiących bawić się modą. Naszyjnik z czarnych onyksów rewelacyjnie uzupełni Twój look i nada pazura. Połączenie wysokiego standardu, oryginalności i trwałości.   -naszyjnik stal szlachetna 316L -powłoka: 14k złoto PVD -kamień: naturalny, czarny, matowy, onyks  -długość 47 cm (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długości)
 • Naszyjnik Manoki - manoki.pl - zdjęcie produktu

  Czarne kulki onyksu naszyjnik męski koraliki stal szlachetna Manoki manoki.pl

  189.00 zł
  Naszyjnik wykonany z czarnych, matowych onyksów z błyszczącymi stalowymi elementami. Wykonany z antyalergicznej stali szlachetnej 316L. Idealny dla mężczyzn lubiących mode i niebanalne dodtaki. Naszyjnik z czarnych onyksów rewelacyjnie uzupełni Twój look i nada mu charakteru. -naszyjnik stal szlachetna 316L -kamień: natrualny, czarny, matowy onyks  -średnica kamienia: 6 mm -długość: 55 cm (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długośći) AMULET OCHRONNY Kamień ochronny przed klątwami i negatywną energią. Usuwa z organizmu negatywne emocje, chroni przez złem, oczyszcza umysł, obdarza wytrwałością i odwagą.  Onyks, a więc z greckiego "pazur", to kamień wojowników i niestrudzonych podróżujących. Minerał ten ma w sobie ogromną moc, a posiadacz biżuterii z onyksem staje się panem własnego losu, potrafi kontrolować swoje emocje oraz niestrudzenie dąży do osiągnięcia postawionych sobie celów. Kamień czarnoksiężników doskonale wpływa na organizm oraz intelekt. Koi skołatane nerwy i pobudza kreatywność. Bransoletki z onyksem dedykowane są mężczyznom chcącym eksplorować życie, planującym podróże, narażonym na stres, a także charakternym osobowościom, które pragną, aby w ich życiu zapanował wyczekiwany ład.
 • Naszyjnik Manoki - manoki.pl - zdjęcie produktu

  Naszyjnik męski z białymi koralikami howlitu Manoki manoki.pl

  189.00 zł
  Naszyjnik wykonany z białych matowych howlitów, wykończony antyalergiczną stalą szlachetną 316L. Biały naszyjnik doda szyku i elegancji twojej stylizacji. Idealnie wkomponuje się w stylizacje na co dzień. Sprezentuj go sobie, lub bliskiej Ci osobie.  -naszyjnik stal szlachetna 316L -kamień: naturalny, matowy, biały howlit -średnica kamienia: 6 mm -długość: 55 cm (na zamówienie możliwość wykonania dowolnej długości) AMULET OCHRONNY, TALIZMAN MĄDROŚCI Howlit jest kamieniem mądrości, otwiera nasz umysł na wiedzę. Jego energią jest połączenie rozumowania ze zdolnością obserwacji i cierpliwością. Korzystnie wpływa na pamięć, dlatego przyda się osobom, które się uczą. Mobilizuje do nauki, pomaga odczuwać stały postęp, aby odnieść sukces. Howlit uspokaja i uczy cierpliwości. Możemy z nim medytować. Ucisza umysł i eliminuje napięcie, a także zwiększa kontrolę nad ciałem i umysłem. Howlit chroni nas przed wahaniami uczuć. Umożliwia spokojne i rozsądne rozmowy. Przynosi głęboki, spokojny sen.
 • Naszyjnik Manoki - manoki.pl - zdjęcie produktu

  Czarny onyks i niebieskie tygrysie oko męski koralikowy naszyjnik Manoki manoki.pl

  199.00 zł
  Naszyjnik wykonany z polerowanych kulek niebieskiego tygrysiego oka i matowego onyksu. Tygrysie oko opalizuje w zależności od kąta padania światła, mieni się odcieniami niebieskiego. Naszyjnik z ażurowymi beadsami ze stali szlachetnej w kolorze szarym z efektem przecierania vintage.  Idealny dodatek do codziennego ubioru dla mężczyzn ceniących wygodę oraz niebanalne i designerskie dodatki. Noś go samego lub stwórz swoją własną kompozycję, łącząc z naszyjnikami na łańcuszku, nie zapominając o bransoletce do kompletu. Nada stylizacji charakteru, przełamując kolorystyczną monotonię. Idealnie wkomponuje się w codzienny, jak i formalny styl. -naszyjnik stal szlachetna 316L -kamień: czarny onyks, tygrysie oko -średnica kamienia: 6 mm -długość: 47 cm (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długości)   AMULET OCHRONNY ONYKS Kamień ochronny przed klątwami i negatywną energią. Usuwa z organizmu negatywne emocje, chroni przez złem, oczyszcza umysł, obdarza wytrwałością i odwagą. Onyks z greckiego "pazur", to kamień wojowników i niestrudzonych podróżujących. Minerał ten ma w sobie ogromną moc, a posiadacz biżuterii z onyksem staje się panem własnego losu, potrafi kontrolować swoje emocje oraz niestrudzenie dąży do osiągnięcia postawionych sobie celów.  TYGRYSIE OKO Tygrysie oko, z uwagi na swój kolor, związane jest ze splotem słonecznym. Niegdyś miał chronić wojowników przed odnoszeniem ran w czasie bitwy, a nawet sądzono, że chroni on walczących przed samą śmiercią. Współcześnie mówi się, że to szczególny minerał dla biznesmenów, osób, które potrzebują stabilizacji finansowej i tych, co chcą odnosić sukcesy w życiu.
 • Naszyjnik Manoki - manoki.pl - zdjęcie produktu

  Męski naszyjnik onyks i tygrysie oko - czarne i zielone koraliki Manoki manoki.pl

  199.00 zł
  Naszyjnik wykonany z polerowanych kulek zielonego tygrysiego oka i matowego onyksu. Tygrysie oko opalizuje w zależności od kąta padania światła, mieni się odcieniami zieleni. Naszyjnik z ażurowymi beadsami ze stali szlachetnej w kolorze szarym z efektem przecierania vintage.  Idealny dodatek do codziennego ubioru dla mężczyzn ceniących wygodę oraz niebanalne i designerskie dodatki. Noś go samego lub stwórz swoją własną kompozycję, łącząc z naszyjnikami na łańcuszku, nie zapominając o bransoletce do kompletu. Nada stylizacji charakteru, przełamując kolorystyczną monotonię. Idealnie wkomponuje się w codzienny, jak i formalny styl. -naszyjnik stal szlachetna 316L -kamień: czarny onyks, tygrysie oko -średnica kamienia: 6 mm -długość: 47 cm (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długości)   AMULET OCHRONNY ONYKS Kamień ochronny przed klątwami i negatywną energią. Usuwa z organizmu negatywne emocje, chroni przez złem, oczyszcza umysł, obdarza wytrwałością i odwagą. Onyks z greckiego "pazur", to kamień wojowników i niestrudzonych podróżujących. Minerał ten ma w sobie ogromną moc, a posiadacz biżuterii z onyksem staje się panem własnego losu, potrafi kontrolować swoje emocje oraz niestrudzenie dąży do osiągnięcia postawionych sobie celów.  TYGRYSIE OKO Tygrysie oko, z uwagi na swój kolor, związane jest ze splotem słonecznym. Niegdyś miał chronić wojowników przed odnoszeniem ran w czasie bitwy, a nawet sądzono, że chroni on walczących przed samą śmiercią. Współcześnie mówi się, że to szczególny minerał dla biznesmenów, osób, które potrzebują stabilizacji finansowej i tych, co chcą odnosić sukcesy w życiu.
 • Naszyjnik Manoki - manoki.pl - zdjęcie produktu

  Czarno czerwone koraliki męski naszyjnik onyks i koral Manoki manoki.pl

  199.00 zł
  Naszyjnik wykonany z polerowanych kulek czerwonego koralu i matowego onyksu. Klasyka zrównoważona wyrazistą, zmysłową czerwienią. Naszyjnik z ażurowymi beadsami ze stali szlachetnej w kolorze szarym z efektem przecierania vintage.  Idealny dodatek do codziennego ubioru dla mężczyzn ceniących wygodę oraz niebanalne i designerskie dodatki. Noś go samego lub stwórz swoją własną kompozycję, łącząc z naszyjnikami na łańcuszku, nie zapominając o bransoletce do kompletu. Nada stylizacji charakteru, przełamując kolorystyczną monotonię. Idealnie wkomponuje się w codzienny, jak i formalny styl. -naszyjnik stal szlachetna 316L -kamień: czarny onyks, koral -średnica kamienia: 6 mm -długość: 47 cm (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długości)   AMULET OCHRONNY ONYKS Kamień ochronny przed klątwami i negatywną energią. Usuwa z organizmu negatywne emocje, chroni przez złem, oczyszcza umysł, obdarza wytrwałością i odwagą. Onyks z greckiego "pazur", to kamień wojowników i niestrudzonych podróżujących. Minerał ten ma w sobie ogromną moc, a posiadacz biżuterii z onyksem staje się panem własnego losu, potrafi kontrolować swoje emocje oraz niestrudzenie dąży do osiągnięcia postawionych sobie celów.  KORAL Koral nazywany jest "kwiatem morza" i symbolizuje bogactwo, siłę i wysoki status społeczny. Uważa się, że odmiana o czerwonej barwie pobudza w człowieku kreatywność, namiętność, optymizm i entuzjazm.
 • Naszyjnik Manoki - manoki.pl - zdjęcie produktu

  Czarny męski naszyjnik na łańcuszku moneta antyczna mucha Manoki manoki.pl

  169.00 zł
  Zainspirowani kulturą anyku, stworzyliśmy klasyczny naszyjnik z przecieraną, ciemnoszarą monetą, stylizowaną na antyczną. Oryginalna zawieszka ze skrzydlatym owadem to propozycja dla mężczyzn, którzy lubią przyciągać wzrok.  Świetnie nadaje się do noszenia zarówno na co dzień, jak i na oficjalne okazje. Będzie pasował do każdej stylizacji - białej koszuli czy t-shirtu, wyróżnia się wśród popularnych motywów. Naszyjnik wykonany ze stali szlachetnej pokrytej powłoką PVD w kolorze szarym z efektem przecierania vintage To uniwersalny dodatek, który nada charakteru każdej stylizacji. -powłoka: szare vintage PVD -średnica łańcucha: 3 mm -średnica elementu: 25 mm -długość: 50 cm (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długości)
 • Naszyjnik Manoki - manoki.pl - zdjęcie produktu

  Naszyjnik męski czarne kulki lawy wulkanicznej i satynowane srebrne koraliki Manoki manoki.pl

  209.00 zł
  Efektowny naszyjnik męski wykonany z czarnej lawy wulkanicznej. Wykończony został elementami - zmatowionymi, stalowymi beadsami To idealny dodatek dla mężczyzn lubiących bawić się modą oraz stawiających na wygodę i oryginalność. Naszyjnik z lawy wulkanicznej rewelacyjnie uzupełni Twój look i nada pazura każdej stylizacji. Noś go samego lub stwórz swoją własną kompozycję, łącząc z naszyjnikami na łańcuszku, nie zapominając o bransoletce do kompletu. -naszyjnik stal szlachetna 316L -kamień: naturalna, czarna lawa wulkaniczna -rozmiar kamienia: 8 mm -długość 55 cm (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długości)   AMULET DOBREJ ENERGII Kamień ten powstaje z zastygniętej lawy wulkanicznej. Jego początek bierze się z uwolnienia potężnej, nieokiełznanej energii - wybuchu wulkanu, łączy w sobie moc wszystkich żywiołów. Kamienie wulkaniczne mają potężną moc, wyłapują nagromadzoną w człowieku negatywną energię i przekształcają ją w pozytywną. Pobudzają równomierny przepływ energii, równoważą umysł, ciało i ducha. Lawa wulkaniczna pozwala na wyciszenie i ukojenie, a także oczyszcza z negatywnych emocji.
 • Naszyjnik Manoki - manoki.pl - zdjęcie produktu

  Rockowy naszyjnik męski czaszka, charmsy wzór grecki i czarne kulki matowego Manoki manoki.pl

  219.00 zł
  Rockowy naszyjnik męski - czarne, matowe kulki onyksu, charmsy zdobione greckim wzorem menadrów oraz gotycka czaszka. Czaszka oraz charmsy wykonane z najwyszej jakości stali szlachetnej, wypolerowanej na błysk.   Możesz być pewien, że z taką biżuterią zwrócisz na siebie uwagę - w końcu została stworzona dla odważnych ludzi, którzy nie lubią pozostawać w cieniu. -naszyjnik stal szlachetna 316L -kamień: naturalny, czarny, matowy, onyks  -rozmiar kamienia: 8 mm -długość: 47 cm (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długośći)   AMULET OCHRONNY Kamień ochronny przed klątwami i negatywną energią. Usuwa z organizmu negatywne emocje, chroni przez złem, oczyszcza umysł, obdarza wytrwałością i odwagą.  Onyks, a więc z greckiego "pazur", to kamień wojowników i niestrudzonych podróżujących. Minerał ten ma w sobie ogromną moc, a posiadacz biżuterii z onyksem staje się panem własnego losu, potrafi kontrolować swoje emocje oraz niestrudzenie dąży do osiągnięcia postawionych sobie celów. Kamień czarnoksiężników doskonale wpływa na organizm oraz intelekt. Koi skołatane nerwy i pobudza kreatywność.