Naszyjnik chanel

Naszyjnik chanel - sprawdź dostępne produkty

Wyszukaj podobne do "naszyjnik chanel"

 • Naszyjnik Trimakasi - zdjęcie produktu

  Obsydian grot strzałki - Naszyjnik dla mężczyzn Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  229.00 zł 252.00 zł
  Naszyjnik z obsydianową strzałą. Zawieszka z czarnego kamienia. Naszyjnik męski czarny łańcuszek z naturalnym obsydianem. Naszyjnik z kamieniem szlachetnym.
 • Naszyjnik Trimakasi - zdjęcie produktu

  Smoky quartz point necklace for men - M-64cm Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  192.00 zł
  Naszyjnik z kwarcu dymnego. Naszyjnik z kryształem z kwarcu dymnego. Naszyjnik męski łańcuszek z naturalnym kwarcem dymnym. Naszyjnik z kamieniem szlachetnym. Naszyjnik z sześciokątną zawieszką z naturalnego kamienia kwarcu dymnego. Zawieszka punkt z kwarcu dymnego.
 • Naszyjnik Trimakasi - zdjęcie produktu

  Tiger’s eye beaded necklace for men - M/L= 77cm Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  265.00 zł 316.00 zł
  Naszyjnik z koralikami w kształcie tygrysiego oka. Naszyjnik wykonany z naturalnych koralików w kształcie oczu tygrysa. Naszyjnik z brązowym kamieniem. Naszyjnik męski z naturalnym tygrysim okiem. Naszyjnik z kamieniem szlachetnym. Naszyjnik z koralików tygrysich oczu
 • Naszyjnik Trimakasi - Trimakasi.pl - zdjęcie produktu

  Labradorite point necklace for men - L-69cm Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  252.00 zł
  Naszyjnik z labradorytem. Naszyjnik z kryształem labradorytu. Naszyjnik męski łańcuszek z sześciokątną zawieszką z kamieni naturalnych Zawieszka z kamieniami labradorytu w kolorze szarym. Naszyjnik męski z naturalnym labradorytem. Naszyjnik z kamieniem szlachetnym. Szary kryształowy punkt.
 • Naszyjnik Trimakasi - Trimakasi.pl - zdjęcie produktu

  Serpentynitowy naszyjnik punktowy dla mężczyzn -L-69cm Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  192.00 zł
  Naszyjnik serpentynit. Naszyjnik męski łańcuszek z sześciokątną zawieszką z naturalnego kamienia. Naszyjnik z kryształem serpentynitu. Wisiorek z zielonym kamieniem. Męski zielony naszyjnik z naturalnym serpentynitem. Naszyjnik z kamieniem szlachetnym. Naszyjnik z zielonym punktem.
 • Naszyjnik Trimakasi - Trimakasi.pl - zdjęcie produktu

  Naszyjnik punktowy Nefryt dla mężczyzn -L-69cm Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  294.00 zł
  Naszyjnik z nefrytem. Naszyjnik męski z kryształem nefrytu. Naszyjnik męski łańcuszek z sześciokątną zawieszką z naturalnego kamienia Nefryt. Wisiorek z ciemnozielonym kamieniem. Męski ciemnozielony naszyjnik z naturalnym jadeitem. Naszyjnik z kamieniem szlachetnym. Ciemnozielony naszyjnik punktowy.
 • Naszyjnik Ombre - zdjęcie produktu

  Naszyjnik męski na rzemyku A357 ombre

  22.49 zł
  Długość rzemyka: 39 cm Długość całkowita: 44 cm Rodzaj zapięcia: regulowany rzemyk Materiał: skóra, metal Kolor: srebrny
 • Naszyjnik Manoki - zdjęcie produktu

  WA462B czarny naszyjnik męski rzemień, beads Manoki manoki.pl

  139.00 zł
  Męski, oryginalny naszyjnik w stylu etno. Wykonano go z rzemienia naturalnego. Umieszczono na nim ozdobne beadsy, które nadają mu niepowtarzalnego charakteru. Model zapinany jest za pomocą karabinka. Długość jest regulowana.  -naszyjnik stal szlachetna 316L, rzemień naturalny -kolor rzemienia: czarny -średnica rzemienia: 4 mm -długość: 47 cm + 3 cm regulacji (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długości)
 • Naszyjnik Manoki - zdjęcie produktu

  WA462N brązowy naszyjnik męski rzemień, beads Manoki manoki.pl

  139.00 zł
  Męski, oryginalny naszyjnik w stylu etno. Wykonano go z rzemienia naturalnego. Umieszczono na nim ozdobne beadsy, które nadają mu niepowtarzalnego charakteru. Model zapinany jest za pomocą karabinka. Długość jest regulowana.  -naszyjnik stal szlachetna 316L, rzemień naturalny -kolor rzemienia: brązowy naturalny -średnica rzemienia: 4 mm -długość: 47 cm + 3 cm regulacji (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długości)
 • Naszyjnik Manoki - zdjęcie produktu

  WA462S szary naszyjnik męski rzemień, beads Manoki manoki.pl

  139.00 zł
  Męski, oryginalny naszyjnik w stylu etno. Wykonano go z rzemienia naturalnego. Umieszczono na nim ozdobne beadsy, które nadają mu niepowtarzalnego charakteru. Model zapinany jest za pomocą karabinka. Długość jest regulowana.  -naszyjnik stal szlachetna 316L, rzemień naturalny -kolor rzemienia: szary -średnica rzemienia: 4 mm -długość: 47 cm + 3 cm regulacji (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długości)

Naszyjnik chanel - zobacz nasze artykuły