Naszyjnik chanel


Naszyjnik chanel - sprawdź nasze produkty

 • Naszyjnik W.Kruk - zdjęcie produktu

  Naszyjnik srebrny W.KRUK SJP/NP014 W.Kruk

  119 zł 179 zł
  Srebrny wisiorek z perłą. Biżuteria od W.KRUK, łącząca klasykę i nowoczesność. Perły to znak kobiecości, mogą kojarzyć się z żelazna damą Margaret Thatcher, brtyjską ikoną filmu Audrey Hepburn, czy francuską projektantką mody Coco Chanel. Perły, wzbogacone dodatkowo o pięknie połyskujące cyrkonie, zaprojektowane w formie srebrnego naszyjnika i noszone z dumą na szyji dodadzą szyku i elegancji. Biżuterię można wzbogacić dodatkowo o kolczyki i pierścionek srebrny z kamieniami, co razem stworzy wspaniałą ozdobę wieczorowych kreacji. Naszyjnik ma 40 cm długości, wymiary elementu ozdobnego to 3,5 cm długości i 0,9 cm szerokości.
 • Naszyjnik W.Kruk - zdjęcie produktu

  Naszyjnik srebrny W.KRUK SJP/NP020 W.Kruk

  99 zł 149 zł
  Srebrny wisiorek z perłą. Biżuteria od W.KRUK, łącząca klasykę i nowoczesność. Perły to znak kobiecości, mogą kojarzyć się z żelazna damą Margaret Thatcher, brtyjską ikoną filmu Audrey Hepburn, czy francuską projektantką mody Coco Chanel. Perły noszone na szyi dodadzą szyku i elegancji, a wzbogacone dodatkowo o kolczyki i pierścionek stworzą wspaniałą ozdobę wieczorowych kreacji. Wisiorki są sprzedawane bez łańcuszków, zatem polecamy wybrać odpowiedni model z bogatej oferty W.KRUK.
 • Naszyjnik W.Kruk - zdjęcie produktu

  Naszyjnik srebrny W.KRUK SJP/NP017 W.Kruk

  69 zł 129 zł
  Srebrny wisiorek z perłą i cyrkoniami. Biżuteria od W.KRUK, łącząca klasykę i nowoczesność. Perły to znak kobiecości, mogą kojarzyć się z żelazna damą Margaret Thatcher, brtyjską ikoną filmu Audrey Hepburn, czy francuską projektantką mody Coco Chanel. Wisiorek lśni nieprawdopodobnym blaskiem przy każdym ruchu i pięknie wypełni dekolt. Perły noszone na szyi dodadzą szyku i elegancji, a wzbogacone dodatkowo o kolczyki i pierścionek stworzą wspaniałą ozdobę wieczorowych kreacji. Taki komplet biżuterii sprawi, że poczujemy wewnętrzną siłę i pewność siebie. Srebro, perły i cyrkonie to także dobry pomysł na prezent dla mamy lub siostry.
 • Naszyjnik Manoki - zdjęcie produktu

  Biżuteria Manoki stalowy naszyjnik męski WA475 Manoki otozegarki

  82 zł
  Naszyjnik męski Manoki o symbolu WA475 to krzyżyk o ciekawym kształcie przypomi
 • Naszyjnik Manoki - otozegarki - zdjęcie produktu

  Biżuteria Manoki Naszyjnik męski WA480 Manoki otozegarki

  99 zł
  CZARNY, MĘSKI KRZYŻYK ZE SREBRNYMI OZDOBAMI <
 • Naszyjnik Manoki - zdjęcie produktu

  WA462N brązowy naszyjnik męski rzemień, beads Manoki manoki.pl

  139 zł
  -naszyjnik stal szlachetna 316L, rzemień naturalny -kolor rzemienia: brązowy naturalny -średnica rzemienia: 4 mm -długość: 47 cm + 3 cm regulacji (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długości) Męski, oryginalny naszyjnik w stylu etno. Wykonano go z rzemienia naturalnego. Umieszczono na nim ozdobne beadsy, które nadają mu niepowtarzalnego charakteru. Model zapinany jest za pomocą karabinka. Długość jest regulowana.
 • Naszyjnik Manoki - zdjęcie produktu

  WA462S szary naszyjnik męski rzemień, beads Manoki manoki.pl

  139 zł
  -naszyjnik stal szlachetna 316L, rzemień naturalny -kolor rzemienia: szary -średnica rzemienia: 4 mm -długość: 47 cm + 3 cm regulacji (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długości) Męski, oryginalny naszyjnik w stylu etno. Wykonano go z rzemienia naturalnego. Umieszczono na nim ozdobne beadsy, które nadają mu niepowtarzalnego charakteru. Model zapinany jest za pomocą karabinka. Długość jest regulowana.
 • Naszyjnik Manoki - zdjęcie produktu

  WA463C czerwony naszyjnik symbol szczęścia Manoki manoki.pl

  139 zł
  -naszyjnik stal szlachetna 316L, rzemień naturalny  -kolor sznurka: czerwony -średnica sznurka: 4mm  -długość: 47 cm + 3 cm regulacji (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długości) Męski naszyjnik wykonany z naturalnego sznurka bawełnianego oraz hipoalergicznej stali szlachetnej 316L najwyższej jakości. Czerwony naszyjnik pasuje do wielu stylizacji zarówno eleganckich jak i casualowych. Główną zaletą dodatku jest połączenie wyrazistego koloru ze stonowanymi elementami ozdobnymi w kolorze stali i czerni.Czerwień doskonale pasuje do każdego typu urody, dodatkowo w wielu kulturach postrzegana jest jako symbol szczęścia. Doskonale prezentuje się w zestawieniu z innymi kolorami np. zielenią, brązem, czernią.
 • Naszyjnik srebrny Manoki ze stali szlachetnej - zdjęcie produktu

  WA485S kotwica męski naszyjnik stal szlachetna Manoki manoki.pl

  89 zł
  -naszyjnik stal szlachetna 316L -długość łańcuszka: 65 cm (na zamówienie możliwe skrócenie do dowolnej długości) -wielkość kotwicy: 30 x 20 mm Naszyjnik z kotwicą, zawieszony na łańcuszku o długości 65 cm. Wykonany z najwyższej jakości hipoalergicznej stali szlachetnej. Kotwica symbolizuje pewność siebie, bezpieczeństwo, wierność oraz zwycięstwo, to również symbol męskiej siły. Oryginalna propozycja nie tylko dla żeglarza.
 • Naszyjnik Manoki - zdjęcie produktu

  WA484 naszyjnik kotwica stal szlachetna Manoki manoki.pl

  119 zł
  -naszyjnik stal szlachetna 316L -powłoka: czarne PVD -długość łańcuszka: 65 cm (na zamówienie możliwe skrócenie do dowolnej długości) -wielkość zawieszki: 30x17 mm Nowoczesny naszyjnik z kotwicą, zawieszony na łańcuszku o długości 65 cm. Wykonany z najwyższej jakości hipoalergicznej stali szlachetnej. Kotwica symbolizuje pewność siebie, bezpieczeństwo, wierność oraz zwycięstwo, to również symbol męskiej siły. Oryginalna propozycja nie tylko dla żeglarza.

Zobacz więcej produktów


Naszyjniki męskie

Zobacz naszyjniki męskie


Wyszukaj podobne do "naszyjnik chanel"


 • Naszyjnik srebrny Manoki ze stali szlachetnej - zdjęcie produktu

  WA478 krzyżyk z kotwicą stal szlachetna Manoki manoki.pl

  129 zł
  -naszyjnik z krzyżykiem stal szlachetna 316L -powłoka: szare vintage PVD, różowe złoto PVD -długość łańcuszka: 65 cm (na zamówienie możliwe skrócenie do dowolnej długości) -wielkość krzyżyka: 17X32 mm Oryginalny, elegancki naszyjnik z krzyżykiem, zdobionym kotwicą w kolorze różowego złota, zawieszony na długim łańcuszku o długości 65 cm. Krzyżyk w kolorze szarym z efektem przecierania vintage. Wykonany z najwyższej jakości hipoalergicznej stali szlachetnej. Kotwica symbolizuje pewność siebie, bezpieczeństwo, wierność oraz zwycięstwo, to również symbol męskiej siły. Oryginalna propozycja nie tylko dla żeglarza.
 • Naszyjnik Manoki - zdjęcie produktu

  WA475 krzyż sztylet naszyjnik stalowy Manoki manoki.pl

  99 zł
  -naszyjnik z krzyżykiem stal szlachetna 316L -długość łańcuszka: 70 cm (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długości) -wielkość krzyżyka: 22x45 mm Naszyjnik z krzyżykiem, zawieszony na długim łańcuszku o długości 70 cm. Wykonany z najwyższej jakości hipoalergicznej stali szlachetnej. Krzyżyk o ciekawym kształcie przypominający sztylet, wypolerowany na błysk. Stylowa propozycja nie tylko dla konesera mody.
 • Naszyjnik Manoki - zdjęcie produktu

  WA477 satynowany krzyż naszyjnik ze stali szlachetnej Manoki manoki.pl

  99 zł
  -naszyjnik z krzyżykiem stal szlachetna 316L -długość łańcuszka: 70 cm (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długości) -wielkość krzyżyka: 20x30 mm Naszyjnik z krzyżykiem, zawieszony na długim łańcuszku o długości 70 cm. Wykonany z najwyższej jakości hipoalergicznej stali szlachetnej. Krzyżyk o ciekawej asymetrycznej formie i satynowanym wykończeniu doda uroku każdej stylizacji zarówno tej do biura jak i piątkowe wyjście.
 • Manoki naszyjnik - zdjęcie produktu

  WA476 naszyjnik krzyżyk ze stali szlachetnej Manoki manoki.pl

  89 zł
  -naszyjnik z krzyżykiem stal szlachetna 316L -długość łańcuszka: 70 cm (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długości) -wielkość krzyżyka: 20x30 mm Oryginalny, elegancki naszyjnik z krzyżykiem wypolerowanym na błysk, zawieszony na długim łańcuszku o długości 70 cm. Wykonany z najwyższej jakości hipoalergicznej stali szlachetnej. Doda uroku każdej stylizacji zarówno tej do biura jak i piątkowe wyjście.
 • Naszyjnik Manoki - zdjęcie produktu

  WA475G pozłacany sztylet krzyżyk stal szlachetna Manoki manoki.pl

  119 zł
  -naszyjnik z krzyżykiem stal szlachetna 316L -powłoka: 14k złoto PVD -długość łańcuszka: 70 cm (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długości) -wielkość krzyżyka: 22x45 mm Naszyjnik z krzyżykiem, zawieszony na długim łańcuszku o długości 70 cm. Wykonany z najwyższej jakości hipoalergicznej stali szlachetnej, pozłacany metodą PVD. Krzyżyk o ciekawym kształcie przypominający sztylet, satynowane wykończenie. Stylowa propozycja nie tylko dla konesera mody.
 • Naszyjnik Manoki ze stali szlachetnej - zdjęcie produktu

  WA475M krzyż sztylet naszyjnik stal szlachetna Manoki manoki.pl

  99 zł
  -naszyjnik z krzyżykiem stal szlachetna 316L -długość łańcuszka: 70 cm (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długości)  -wielkość krzyżyka: 22x45 mm Naszyjnik z krzyżykiem, zawieszony na długim łańcuszku o długości 70 cm. Wykonany z najwyższej jakości hipoalergicznej stali szlachetnej. Krzyżyk o ciekawym kształcie przypominający sztylet, satynowane wykończenie. Stylowa propozycja nie tylko dla konesera mody.
 • Naszyjnik Manoki - zdjęcie produktu

  WA474 klasyczny krzyżyk naszyjnik stal szlachetna Manoki manoki.pl

  69 zł
  -naszyjnik z krzyżykiem stal szlachetna 316L -długość sznurka: max 70 cm - regulowany -wielkość krzyżyka: 25 x 15 mm Klasyczny naszyjnik z krzyżykiem wypolerowanym na błysk, zawieszony na bawełnianym sznurku z możliwością regulacji. Wykonany z najwyższej jakości hipoalergicznej stali szlachetnej. Doda uroku każdej stylizacji zarówno tej do biura jak i piątkowe wyjście.
 • Naszyjnik Manoki - zdjęcie produktu

  WA496B naszyjnik męski lawa wulkaniczna Manoki manoki.pl

  99 zł
  Naszyjnik wykonany z czarnej, matowej lawy wulkanicznej. Idealny dla osób lubiących styl rockowy, etno oraz dla wszystkich miłujących niebanalne i designerskie dodatki. Lawę wulkaniczną cechuje nierównomierna, pęcherzykowata powierzchnia. -naszyjnik stal szlachetna 316L -kamień: naturalna, czarna, matowa lawa wulkaniczna -średnica kamienia: 6 mm -długość: 42 cm + 5 cm przedłużka (na zamówienie możliwe wykonanie dowolnej długości) Naszyjnik wykonany z czarnej, matowej lawy wulkanicznej, wykończony zapięciem ze stali szlachetnej oraz łańcuszkiem przedłużką. Naszyjnik dla osób lubiących styl rockowy, etno oraz dla wszytkich miłujących niebanalne i designerskie dodatki. Lawę wulkaniczną cechuje nierównomierna, pęcherzykowata powierzchnia.   AMULET DOBREJ ENERGII Kamień ten powstaje z zastygniętej lawy wulkanicznej. Jego początek bierze się z uwolnienia potężnej, nieokiełznanej energii - wybuchu wulkanu, łączy w sobie moc wszystkich żywiołów. Kamienie wulkaniczne mają potężną moc, wyłapują nagromadzoną w człowieku negatywną energię i przekształcają ją w pozytywną. Pobudzają równomierny przepływ energii, równoważą umysł, ciało i ducha. Lawa wulkaniczna pozwala na wyciszenie i ukojenie, a także oczyszcza z negatywnych emocji.
 • Naszyjnik Manoki - zdjęcie produktu

  WA246 naszyjnik z nieśmiertelnikiem i kotwicą w kolorze srebrnym Manoki manoki.pl

  99 zł
  -nieśmiertelnik stal szlachetna 316L -wymiary nieśmiertelnika: 36 x 18 mm -grubość: 2 mm -długość łańcuszka kulkowego: 70 cm Klasyczny męski naszyjnik z nieśmiertelnikiem, urozmaicony elementem w kształcie kotwicy - symbolu pewności i nadziei. Gładka powierzchnia nieśmiertelnika świetnie nadaje się pod grawer.
 • Naszyjnik Manoki - zdjęcie produktu

  WA198 stalowy nieśmiertelnik z kulkowym łańcuszkiem Manoki manoki.pl

  59 zł
  -nieśmiertelnik stal szlachetna 316L,  -wykończenie: polerowany, gładki (pod grawer) -wielkość: 36 x 18 mm -grubość: 2 mm -długość łańcuszka kulkowego: 70 cm Męski nieśmiertelnik ze stali szlachetnej pokrytej powłoką PVD. Świetnie nadaje się pod grawer oraz na prezent dla bliskiej osoby. Nieśmiertelnik umieszczono na kulkowym łańcuszku. Na odwrocie umieszczone logo Manoki.

Zobacz więcej produktów


Naszyjnik chanel - zobacz nasze artykuły

 • Inspiracje z wybiegów: mała czarna - zdjęcie produktu

  Inspiracje z wybiegów: mała czarna

  Mała czarna to najpopularniejsza sukienka na świecie, uwielbiana przez kobiety i… projektantów. Jak nosić ten legendarny model w stylu znanych domów mody? Zajrzyj do naszego inspirującego przewodnika i zainwestuj w idealną małą czarną sukienkę dla siebie!

 • Modna biżuteria - zdjęcie produktu

  Modna biżuteria

  Biżuteria to istotny dodatek do każdego stroju. Często o niej zapominamy i to całkiem niesłusznie! W tym sezonie piękną biżuterię mogliśmy obejrzeć m.in. na pokazie Dolce&Gabbana. Sprawdźcie jakie propozycje przygotowaliśmy dla Was! 

 • Najmodniejsze dodatki na wiosnę i lato 2021. Zobacz torebki, paski i inne akcesoria, które są hitem! - zdjęcie produktu

  Najmodniejsze dodatki na wiosnę i lato 2021. Zobacz torebki, paski i inne akcesoria, które są hitem!

  Modne dodatki na wiosnę i lato 2021 sprawią, że Twoje stylizacje będą kompletne i nabiorą właściwego charakteru. Właśnie po akcesoriach można w tym sezonie rozpoznać rasowe trendsetterki! Jakie wiosenne dodatki warto mieć pod ręką? Zobacz naszą listę przebojów.

 • Jesienne dodatki 2015 - zdjęcie produktu

  Jesienne dodatki 2015

  Jesień to prawdziwy raj dla wielbicielek dodatków. Zaczynamy już wtedy nosić kapelusze, szale, ale także bardziej okazałą biżuterię, a nawet rękawiczki. Zobaczcie przegląd najmodniejszych akcesoriów!

 • Perły: najpiękniejsza biżuteria i modne dodatki z perłami na ten sezon [hot trend 2021] - zdjęcie produktu

  Perły: najpiękniejsza biżuteria i modne dodatki z perłami na ten sezon [hot trend 2021]

  Perły i najpiękniejsza biżuteria oraz dodatki zdobione tego rodzaju elementami to pewny przepis na modny look. W tym sezonie perłowych elementów nigdy za wiele – kolczyki, naszyjniki, ale też torebki czy ozdoby do włosów są ich pełne. Jak prezentują się perły w najmodniejszych stylizacjach? Sprawdź! 

 • Najpiękniejsze sukienki na studniówkę do 150zł! - zdjęcie produktu

  Najpiękniejsze sukienki na studniówkę do 150zł!

  Studniówka to wyjątkowe wydarzenie, które zapamiętamy do końca życia. Nic dziwnego, że chcemy wyglądać w tym dniu olśniewająco i pięknie. Dbamy o każdy szczegół – fryzurę, make-up i kreację. Jakie sukienki będą hitem w tym roku?Przedstawiamy eleganckie sukienki na studniówkę, które nie obciążą budżetu maturzystki!

Zobacz wszystkie artykuły