1. Strona główna
 2. okulary in style

Okulary in style

Okulary in style - sprawdź nasze produkty

 • Okulary przeciwsłoneczne damskie In Style - zdjęcie produktu

  In Style Capsule ILGF02 SV Okulary przeciwsłoneczne damskie In Style okazja Vision Express

  124 zł 249 zł

  In Style to marka z imponującym wyborem modnych okularów. Zręcznie łączy kolory, wzory i różne style, dzięki czemu klienci mogą wybierać spośród ciekawych modeli okularów. Inspiracje do projektów tworzone są w oparciu o modę uliczną, włączając do swoich produktów masę intrygujących elementów. Model ILGF02 to modne okulary przeciwsłoneczne. Oprawa wykonana jest z metalu, który nadaje im lekkości i sprawia, że jest wytrzymała i elastyczna, a przy tym komfortowa w noszeniu. Kształt okrągły potocznie nazywany 'lennonkami' nawiązuje do stylu retro. Takie okulary sprawdzą się w stylizacjach casualowych, eklektycznych jak i również mocno awangardowych. Soczewki zabarwione są na kolor fioletowy. Wysoka jakość, szeroki wybór i odważne modele to trzy cechy, które doskonale opisują In Style. Do każdego zakupu okularów przeciwsłonecznych otrzymasz futerał gratis!

 • Okulary przeciwsłoneczne In Style - zdjęcie produktu

  In Style Capsule ILGU10 SS Okulary przeciwsłoneczne męskie In Style okazyjna cena Vision Express

  124 zł 249 zł

  In Style to marka z imponującym wyborem modnych okularów. Zręcznie łączy kolory, wzory i różne style, dzięki czemu klienci mogą wybierać spośród ciekawych modeli okularów. Inspiracje do projektów tworzone są w oparciu o modę uliczną, włączając do swoich produktów masę intrygujących elementów. Model ILGU10 to modne okulary przeciwsłoneczne. Oprawa wykonana jest z metalu, który nadaje im lekkości i sprawia, że jest wytrzymała i elastyczna, a przy tym komfortowa w noszeniu. Kształt kwadratowy cechuje się tym, że wysokość i szerokość są sobie równe. Ta geometryczna forma doskonale sprawdzi się u osób z okrągłymi i owalnymi rysami twarzy. Soczewki zabarwione są na kolor srebrny. Lustrzanka natomiast, nadaje okularom przeciwsłonecznym charakteru, a najprostszej stylizacji modnego stylu. Wysoka jakość, szeroki wybór i odważne modele to trzy cechy, które doskonale opisują In Style. Do każdego zakupu okularów przeciwsłonecznych otrzymasz futerał gratis!

 • Okulary przeciwsłoneczne damskie In-style-capsule - zdjęcie produktu

  IN STYLE ILGF02 SV - Okulary przeciwsłoneczne - in-style-capsule In-style-capsule okazja Trendy Opticians

  186 zł 249 zł

  Śledzisz trendy z ulic największych modowych metropolii? Wiesz, czym jest streetwear i jak noszą się streetowi blogerzy? To właśnie uliczny styl odzwierciedla Twoją duszę? Marka In-Style to modna marka zrodzona z mody ulicznej. Charakterystyczne kształty w stylu ulicznym i ekskluzywne wzornictwo prosto z wybiegów. In-Style to najgorętsze trendy pojawiające się na najfajniejszych ulicach na świecie. To projekty dla dynamicznych mężczyzn i kobiet lubiących eksperymentować ze swoim wyglądem, będących na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie ulicznej. In-Style daje gwarancję bycia trendy… co sezon! Idealne okulary dla tych, którzy chcą wyglądać fajnie wśród swoich znajomych, potwierdzając jednocześnie swój osobisty styl. Model ILGF02 to modne okulary przeciwsłoneczne. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z metalu, który dodaje lekkości okularom i sprawia, że oprawa jest wytrzymała i elastyczna, a przy tym bardzo komfortowa w noszeniu. Kształt okrągły nawiązuje do stylu retro. Takie okulary sprawdzą się w stylizacjach casualowych, eklektycznych jak i również mocno awangardowych. Soczewki zabarwione na kolor fioletowy zwiększają kontrast i rozjaśniają obraz przy słabym oświetleniu. Nie wywołują zmęczenia przy długotrwałym noszeniu okularów, a niektórym osobom poprawiają nastrój.

 • Okulary przeciwsłoneczne In-style-capsule - zdjęcie produktu

  IN STYLE ILGU10 SS - Okulary przeciwsłoneczne - in-style-capsule In-style-capsule wyprzedaż Trendy Opticians

  186 zł 249 zł

  Śledzisz trendy z ulic największych modowych metropolii? Wiesz, czym jest streetwear i jak noszą się streetowi blogerzy? To właśnie uliczny styl odzwierciedla Twoją duszę? Marka In-Style to modna marka zrodzona z mody ulicznej. Charakterystyczne kształty w stylu ulicznym i ekskluzywne wzornictwo prosto z wybiegów. In-Style to najgorętsze trendy pojawiające się na najfajniejszych ulicach na świecie. To projekty dla dynamicznych mężczyzn i kobiet lubiących eksperymentować ze swoim wyglądem, będących na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie ulicznej. In-Style daje gwarancję bycia trendy… co sezon! Idealne okulary dla tych, którzy chcą wyglądać fajnie wśród swoich znajomych, potwierdzając jednocześnie swój osobisty styl. Model ILGU10 to modne okulary przeciwsłoneczne. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z metalu, który dodaje lekkości okularom i sprawia, że oprawa jest wytrzymała i elastyczna, a przy tym bardzo komfortowa w noszeniu. Kształt kwadratowy, w którym wysokość i szerokość są sobie równe, to geometryczna forma, która doskonale sprawdzi się u osób z okrągłymi i owalnymi rysami twarzy. Soczewki zabarwione na kolor srebrny zapewniają widzenie otoczenia bez żadnych zakłóceń. Umożliwiają doskonałą percepcję barw obserwowanych przedmiotów. Gwarantują wierne odtwarzanie odcieni natury i chronią przed olśnieniem. Lustrzanka natomiast, nadaje okularom przeciwsłonecznym charakteru a najprostszej stylizacji modnego stylu.

 • Okulary przeciwsłoneczne In-style-capsule - zdjęcie produktu

  IN STYLE ILGU03 SE - Okulary przeciwsłoneczne - in-style-capsule In-style-capsule wyprzedaż Trendy Opticians

  186 zł 249 zł

  Śledzisz trendy z ulic największych modowych metropolii? Wiesz, czym jest streetwear i jak noszą się streetowi blogerzy? To właśnie uliczny styl odzwierciedla Twoją duszę? Marka In-Style to modna marka zrodzona z mody ulicznej. Charakterystyczne kształty w stylu ulicznym i ekskluzywne wzornictwo prosto z wybiegów. In-Style to najgorętsze trendy pojawiające się na najfajniejszych ulicach na świecie. To projekty dla dynamicznych mężczyzn i kobiet lubiących eksperymentować ze swoim wyglądem, będących na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie ulicznej. In-Style daje gwarancję bycia trendy… co sezon! Idealne okulary dla tych, którzy chcą wyglądać fajnie wśród swoich znajomych, potwierdzając jednocześnie swój osobisty styl. Model ILGU03 to modne okulary przeciwsłoneczne. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z metalu, który dodaje lekkości okularom i sprawia, że oprawa jest wytrzymała i elastyczna, a przy tym bardzo komfortowa w noszeniu. Popularny kształt pilotek charakteryzuje wydłużona łezka zwężająca się ku dolnej zewnętrznej części frontu. W zależności od wielkości mogą tworzyć stylizacje mniej lub bardziej awangardowe. Soczewki zabarwione na kolor zielony mogą być dobrym wyborem dla osób spędzających dużo czasu na powietrzu. Redukują olśnienie, poprawiają kontrast i obniżają uczucie zmęczenia oczu. W niewielkim stopniu zakłócają widzenie rzeczywistych kolorów otoczenia.

 • Okulary przeciwsłoneczne In Style - zdjęcie produktu

  In Style Capsule ILGU03 SE Okulary przeciwsłoneczne męskie In Style okazja Vision Express

  124 zł 249 zł

  In Style to marka z imponującym wyborem modnych okularów. Zręcznie łączy kolory, wzory i różne style, dzięki czemu klienci mogą wybierać spośród ciekawych modeli okularów. Inspiracje do projektów tworzone są w oparciu o modę uliczną, włączając do swoich produktów masę intrygujących elementów. Model ILGU03 to modne okulary przeciwsłoneczne. Oprawa wykonana jest z metalu, który nadaje im lekkości i sprawia, że jest wytrzymała i elastyczna, a przy tym komfortowa w noszeniu. Popularny kształt pilotek charakteryzuje wydłużona łezka zwężająca się ku dolnej zewnętrznej części frontu. W zależności od wielkości mogą tworzyć stylizacje mniej lub bardziej awangardowe. Soczewki zabarwione są na kolor zielony mogą być dobrym wyborem dla osób spędzających dużo czasu na powietrzu. Redukują olśnienie, poprawiają kontrast i obniżają uczucie zmęczenia oczu. W niewielkim stopniu zakłócają widzenie rzeczywistych kolorów otoczenia. Wysoka jakość, szeroki wybór i odważne modele to trzy cechy, które doskonale opisują In Style. Do każdego zakupu okularów przeciwsłonecznych otrzymasz futerał gratis!

 • Okulary przeciwsłoneczne - zdjęcie produktu

  IN STYLE ILEU04 BG - Okulary przeciwsłoneczne okazja Trendy Opticians

  186 zł 249 zł

  Śledzisz trendy z ulic największych modowych metropolii? Wiesz, czym jest streetwear i jak noszą się streetowi blogerzy? To właśnie uliczny styl odzwierciedla Twoją duszę? Marka In-Style to modna marka zrodzona z mody ulicznej. Charakterystyczne kształty w stylu ulicznym i ekskluzywne wzornictwo prosto z wybiegów. In-Style to najgorętsze trendy pojawiające się na najfajniejszych ulicach na świecie. To projekty dla dynamicznych mężczyzn i kobiet lubiących eksperymentować ze swoim wyglądem, będących na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie ulicznej. In-Style daje gwarancję bycia trendy… co sezon! Idealne okulary dla tych, którzy chcą wyglądać fajnie wśród swoich znajomych, potwierdzając jednocześnie swój osobisty styl. Model ILEU04 to modne okulary przeciwsłoneczne. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z plastiku, który nadaje modnego, wyrazistego oraz charakterystycznego wyglądu. Tworzywo jest elastycznym i lekkim materiałem, cieszącym się dużym komfortem noszenia. Kształt kwadratowy, w którym wysokość i szerokość są sobie równe, to geometryczna forma, która doskonale sprawdzi się u osób z okrągłymi i owalnymi rysami twarzy. Soczewki zabarwione na kolor niebieski zapewniają widzenie otoczenia z głęboka ostrością. Umożliwiają doskonałą percepcję barw obserwowanych przedmiotów. Gwarantują wierne odtwarzanie odcieni natury i chronią przed olśnieniem. Lustrzanka natomiast, nadaje okularom przeciwsłonecznym charakteru a najprostszej stylizacji modnego stylu.

 • Okulary korekcyjne damskie Ray-Ban - zdjęcie produktu

  Okulary korekcyjne Ray-Ban RX 8746D 1020 Ray-Ban kodano.pl

  465 zł

  Uniwersalne okulary korekcyjne Ray-Ban RX 8746D 1020 "na żyłce" na pierwszy rzut oka odznaczają się skromnym designem. Prostota formy jest ogromną zaletą, lecz ten model po bliższym przyjrzeniu się zaskakuje zgrabną i nieco enigmatyczną linią oprawki. Odznacza się precyzyjnym wykończeniem. Okulary przypadną do gustu ludziom reprezentującym wysoki poziom znajomości trendów modowych, dla których szyk jest bardzo ważną kwestią. Oprawki mają liczne zalety, m.in. wykonane są z metalu, który zapewnia odpowiednią ochronę przed zniszczeniem bądź uszkodzeniem produktu. Metalowe oprawki są trwałe i bardzo funkcjonalne, sprawiają, że właściciel szkieł nie musi się martwić o ich odporność. Ciemnobrązowy kolor ramki to szlachetność w najlepszym wydaniu. Podobne barwy zyskały wielu zwolenników, dlatego są tak chętnie wykorzystywane przez twórców oprawek. Taka kolorystyka, a także mistrzowsko poprowadzona linia górna, nadają kompozycji niezwykłego ładu i porządku. Dodatkowo falująca oprawka dodaje całości finezji i lekkości. Prostokątne szkła o szerokości 55 mm zharmonizują ogólny wygląd okrągłej, szerokiej twarzy, zaostrzając jej rysy, uwypuklając linię podbródka i policzków. W tych oprawkach do twarzy będzie przedstawicielom różnych profesji, a także ludziom preferującym różne style ubierania się i alternatywne sposoby na życie. Okulary stanowią nienarzucający się dodatek, w którym wyglądamy efektownie i atrakcyjnie. Zostały oddane do użytku po solennym dopieszczeniu szczegółów. Warto obejrzeć też model Ray-Ban RX 5298 5240 .

 • Okulary korekcyjne Ray-Ban - zdjęcie produktu

  Okulary korekcyjne Ray-Ban RX 7054 5524 Ray-Ban kodano.pl

  251 zł

  Okulary korekcyjne Ray-Ban RX 7054 5524 to przykład modelu uniwersalnego, który będzie idealny dla odbiorców obu płci. Do ich produkcji wykorzystano ultralekki i wygodny plastik, który jest częstym rozwiązaniem stosowanym w celu odciążenia naszego nosa i uszu w zetknięciu z obudową okularów. Producent każdorazowo dba o to, by oprawki były starannie wyprofilowane, a ich noszenie zapewniało najwyższy komfort. Szkła są prostokątne – najlepiej sprawdzą się u osób o okrągłym lub owalnym obliczu. Ramki mają żywy niebieski kolor, który odznacza się na tle innych barw. Okulary stanowią wersję minimalistyczną – bez zbędnych ozdób i dodatków, które dla uzyskania oszałamiającego efektu wcale nie są wymagane . Okulary nie spadają z nosa dzięki stabilnemu i dokładnemu wyważeniu. Jak każde oprawki z marki Ray-Ban, i te zostały skomponowane z iście zegarmistrzowską precyzją. Okulary powstały przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu oraz bogatej optycznej fantazji. Tak żywe kolory dedykowane są ludziom o barwnej duszy i tryskającej energią osobowości. Styl w nowej, modnej odsłonie to pożądany towar na polskim i zagranicznym rynku. Inne oprawki mogące pochwalić się tak intensywną paletą barw to m.in.: Ray-Ban RX 7054 5526 oraz Ray-Ban RX 7054 5525 .

Zobacz więcej produktów

Okulary męskie

Zobacz Okulary męskie

Wyszukaj podobne do Okulary in style

 • Okulary korekcyjne Ray-Ban - zdjęcie produktu

  Okulary korekcyjne Ray-Ban RX 7062 5197 Ray-Ban okazja kodano.pl

  315 zł

  Męskie okulary korekcyjne Ray-Ban RX 7062 5197 utrzymane zostały w klasycznych ciemnych barwach (dostępne w czerni i zieleni). Stanowią elegancki dodatek do każdego stroju, podkreślając surową męską urodę, która nie potrzebuje zbędnych ozdobników. Prostokątne szkła osadzone zostały w cienkich, delikatnych oprawkach wykonanych w całości z plastiku, co sprawia, że okulary są lekkie, a ich noszenie nie powoduje żadnego dyskomfortu. Funkcjonalne elastyczne zawiasy wspomagają trwałość produktu i zadowolenie z jego użytkowania. Ray-Ban to uznana marka szkieł ciesząca się sympatią klienteli na całym świecie. Okulary korekcyjne tego typu doskonale współgrają z okiem, łagodząc wady wzroku, nie powodując przy tym otarć w newralgicznych punktach, w których stykają się okulary z ciałem. Wygoda użytkownika to priorytet w produkcji prezentowanych szkieł. Najwyższa jakość i precyzja wykonania przynoszą satysfakcję z użytkowania produktu każdego dnia. Oferta marki Ray-Ban obejmuje szeroką gamę szkieł, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Polecamy także inne okulary z serii, m.in.: Ray-Ban RX 7141 5752 .

 • Okulary przeciwsłoneczne Polaroid - kodano.pl - zdjęcie produktu

  Okulary przeciwsłoneczne Polaroid PL 1027 N9PUC Polaroid kodano.pl

  249 zł

  Okulary Polaroid to obowiązkowe wyposażenie podczas każdej letniej wyprawy. Model Polaroid PL 1027 N9PUC idealnie dopasuje się wizerunkowo do kobiecej stylizacji, jak i męskiej. Dzięki takim okularom zyskujemy znakomitą ochronę przeciwsłoneczną a przy tym oryginalne wzornictwo, które podkreśla indywidualny styl. Warto przyjrzeć się szczegółom tego projektu. W oprawce zastosowany został przyjemny odcień brązu oraz akcenty w kolorze srebrnym. Taka kolorystyka cieszy się niezmienną popularnością, wśród kobiet oraz mężczyzn. Jak się można domyślić, prezentowana stylistyka bardzo ładnie komponuje się z różnymi wariantami odzieżowymi, stanowiąc atrakcyjne uzupełnienie każdego stroju. Okulary Polaroid PL 1027 N9PUC gwarantują skuteczną ochronę przeciwsłoneczną podczas upalnych dni. W celu zabezpieczenia przed działaniem szkodliwego promieniowania ultrafioletowego wyposażone zostały w filtr UV. Dodatkowo, posiadają również polaryzację, którą doceni każdy miłośnik aktywnego trybu życia. Szkła z polaryzacją nieco "wyostrzają" obraz oraz eliminują niekorzystne dla oka odblaski. Takie rozwiązanie jest idealne m.in. dla entuzjastów sportów wodnych, rowerzystów i kierowców. Dzięki dopracowaniu wszystkich detali okulary przeciwsłoneczne Polaroid PL 1027 N9PUC zapewniają wysoki komfort użytkowania. Podczas letniego wypoczynku w otoczeniu słońca dobre akcesoria przeciwsłoneczne powinny towarzyszyć każdemu urlopowiczowi.

 • Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban - Aurum-Optics - zdjęcie produktu

  OKULARY RAY-BAN® AVIATOR RB 3025 002/58 58 Ray-ban® Aurum-Optics

  480 zł

  Okulary polaryzacyjne Ray-Ban® Aviator RB 3025 002/58 58 to kultowe okulary pilotki, które od dziesięcioleci stanowią wzór nie tylko pod względem designu, ale także komfortu noszenia i jakości wykonania. Markowe okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® Aviator wyróżniają się oryginalnym i rozpoznawalnym na całym świecie lotniczym stylem. Model ten należy do serii Aviator Large - okularów o większej średnicy soczewki. Klasyczne czarne oprawki to wybór dobry do różnego rodzaju stylizacji. Zielone soczewki nie tylko świetnie wyglądają w parze z oprawkami, ale także zapewniają wyższą jakość widzenia. Wszystko dzięki zastosowanej w nich polaryzacji, której zaletą są m.in. żywsze kolory i zwiększony kontrast. Okulary Ray-Ban® są objęte 2-letnią gwarancją....

 • Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban - Aurum-Optics - zdjęcie produktu

  OKULARY RAY-BAN® AVIATOR RB 3025 001/58 58 Ray-ban® szary Aurum-Optics

  480 zł

  Okulary polaryzacyjne Ray-Ban® Aviator RB 3025 001/58 58 to kultowe okulary pilotki, które od dziesięcioleci stanowią wzór nie tylko pod względem designu, ale także komfortu noszenia i jakości wykonania. Markowe okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® Aviator wyróżniają się oryginalnym i rozpoznawalnym na całym świecie lotniczym stylem. Model ten należy do serii Aviator Large - okularów o większej średnicy soczewki. Złote oprawki nadają całości szlachetnej prezencji. Zielone soczewki nie tylko świetnie wyglądają w parze z oprawkami, ale także zapewniają wyższą jakość widzenia. Wszystko dzięki zastosowanej w nich polaryzacji, której zaletą są m.in. żywsze kolory i zwiększony kontrast. Okulary Ray-Ban® są objęte 2-letnią gwarancją....

 • Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban - Aurum-Optics - zdjęcie produktu

  OKULARY RAY-BAN® RB 4179 601S9A 62 Ray-ban® zielony Aurum-Optics

  506 zł

  Okulary polaryzacyjne Ray-Ban® RB 4179 601S9A 62 Liteforce to nowoczesny model okularów przeciwsłonecznych w klasycznej kolorystyce. Oprawki zostały wykonane z innowacyjnego materiału termoplastycznego, sprawdzonego m.in. w przemyśle lotniczym. Dzięki Liteforce okulary są lżejsze i bardziej wytrzymałe. Soczewki wyposażono w filtr polaryzacyjny który redukuje odblaski i zwiększa kontrast obrazu. Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® są objęte 2-letnią gwarancją producenta....

 • Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban - Aurum-Optics - zdjęcie produktu

  OKULARY RAY-BAN® AVIATOR RB 3025 001/58 62 Ray-ban® szary Aurum-Optics

  480 zł

  Okulary polaryzacyjne Ray-Ban® Aviator RB 3025 001/58 62 to kultowe okulary pilotki, które od dziesięcioleci stanowią wzór nie tylko pod względem designu, ale także komfortu noszenia i jakości wykonania. Markowe okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® Aviator wyróżniają się oryginalnym i rozpoznawalnym na całym świecie lotniczym stylem. Model ten należy do serii Aviator Large - okularów o większej średnicy soczewki. Złote oprawki nadają całości szlachetnej prezencji. Zielone soczewki nie tylko świetnie wyglądają w parze z oprawkami, ale także zapewniają wyższą jakość widzenia. Wszystko dzięki zastosowanej w nich polaryzacji, której zaletą są m.in. żywsze kolory i zwiększony kontrast. Okulary Ray-Ban® są objęte 2-letnią gwarancją....

 • Okulary korekcyjne Emporio Armani - Aurum-Optics - zdjęcie produktu

  OKULARY EMPORIO ARMANI EA 3061 5392 53 Emporio Armani Aurum-Optics

  377 zł

  .Okulary marki Emporio Armani to cenione na całym świecie m.in. modele oprawek korekcyjnych. Seria 3061 to męskie oprawki z pełnymi plastikowymi oprawkami oraz wąskimi prostokątnymi soczewkami. Zastosowany design sprawia, że oprawki te pasują niemal do każdego typu męskiej twarzy dzięki czemu cieszą się sporą popularnością. Model 5392 dostępny jest w kolorze czarno-niebieskim....

 • Okulary przeciwsłoneczne Persol - Aurum-Optics - zdjęcie produktu

  OKULARY PERSOL® PO 3152S 901458 52 szary Persol® Aurum-Optics

  662 zł

  Okulary polaryzacyjne Persol PO 3152S 901458 52 to wyjątkowo stylowe i jakościowe męskie oprawki przeciwsłoneczne, w całości utrzymane w ciemnych odcieniach. Soczewki z polaryzacją gwarantują doskonałą jakość widzenia, m.in. dzięki redukcji odblasków czy zwiększeniu kontrastu obrazu. Okulary przeciwsłoneczne Persol są objęte dwuletnią gwarancją producenta....

 • Okulary korekcyjne Emporio Armani - Aurum-Optics - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE EMPORIO ARMANI EA 3069 5017 55 bialy Emporio Armani Aurum-Optics

  294 zł

  OKULARY KOREKCYJNE korekcyjne marki Emporio Armani to cenione na całym świecie m.in. modele oprawek korekcyjnych. Seria 3069 zostałą zaprojektowana specjalnie dla mężczyzn i wyróżnia się pełnymi plastikowymi oprawkami z prostymi wysoko poprowadzonymi zausznikami. Klasyczny design sprawia, że OKULARY KOREKCYJNE te pasują do każdego typu twarzy dodając eleganckiego i modnego wyglądu w każdej sytuacji. ...

 • Okulary korekcyjne Emporio Armani - Aurum-Optics - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE EMPORIO ARMANI EA 3069 5594 55 bialy Emporio Armani Aurum-Optics

  405 zł

  OKULARY KOREKCYJNE korekcyjne marki Emporio Armani to cenione na całym świecie m.in. modele oprawek korekcyjnych. Seria 3069 zostałą zaprojektowana specjalnie dla mężczyzn i wyróżnia się pełnymi plastikowymi oprawkami z prostymi wysoko poprowadzonymi zausznikami. Klasyczny design sprawia, że OKULARY KOREKCYJNE te pasują do każdego typu twarzy dodając eleganckiego i modnego wyglądu w każdej sytuacji. ...

Zobacz więcej produktów

Okulary in style - zobacz nasze artykuły

 • Styl marynarski - zdjęcie produktu

  Styl marynarski

  Lato zbliża się do nas wielkimi krokami, czas więc przygotować stylizacje marynarskie! Co nowego w tym sezonie? Najmodniejsze sukienki, bluzki, spodnie i dodatki w atrakcyjnych cenach!

 • Styl safari: przegląd na każdą kieszeń - zdjęcie produktu

  Styl safari: przegląd na każdą kieszeń

  O tym stylu jest ostatnio zdecydowanie najgłośniej. Safari to superpatent na lato – pozwala w sprytny sposób połączyć szykowną elegancję z komfortem i wakacyjnym luzem. Proste outfity w kolorach ziemi, najlepiej z naturalnych tkanin, a wszystko okraszone ciekawymi dodatkami o kolonialnym rodowodzie - zobacz nasze pomysły na look safari w cenie, która nie zrujnuje Waszego budżetu.

 • Maja Sablewska kiedyś i dziś: zobacz metamorfozę! - zdjęcie produktu

  Maja Sablewska kiedyś i dziś: zobacz metamorfozę!

  Dla niektórych trendsetterka i wyznawczyni trendów, dla innych – skandalistka i bywalczyni salonów. Odkąd Maja Sablewska zdobyła ogólnopolską sławę, fotoreporterzy nie odstępują jej na krok. Jednego nie można Mai odmówić – rockowego stylu, który inspiruje tysiące kobiet. Ciekawi Cię, jak Maja Sablewska wyglądała kiedyś? Sprawdź zestawienie najgorętszych fotek i zobacz metamorfozę gwiazdy!

 • Modnie na Dzień Kobiet - zdjęcie produktu

  Modnie na Dzień Kobiet

  Dzień Kobiet to nasze święto. Chcemy wtedy wyglądać i czuć się atrakcyjnie. W tym roku dzień kobiet wypada w weekend, więc możemy go spędzić na imprezie, wyjeździe czy romantycznej kolacji z ukochaną osobą. Możliwości jest bardzo dużo! Przygotowaliśmy dla Was przegląd modnych stylizacji na tę okazję.

 • Modne zestawienia kolorów - zdjęcie produktu

  Modne zestawienia kolorów

  Jak zestawiać ze sobą kolory, aby wyglądały stylowo? Co teraz nosimy? Sprawdźcie jakie tęczowe stylizacje przygotowaliśmy dla Was wraz z blogerką Ewa Michalik

 • Modne dodatki na jesień 2016 - zdjęcie produktu

  Modne dodatki na jesień 2016

  W sezonie jesień / zima 2016 projektanci i marki nie stawiają przed nami łatwego zadania. Modne są zwierzęce wzory, welur w każdej postaci, metaliczny - futurystyczny błysk, futro w wielu odsłonach (także bardzo kolorowe). Z takimi trendami nietrudno o wpadkę! Przeczytaj poradnik Domodi i dowiedz się, jak nosić akcesoria tej jesieni!

Zobacz wszystkie artykuły