Szeroki czarny pasek

Szeroki czarny pasek - sprawdź dostępne produkty

Wyszukaj podobne do "szeroki czarny pasek"

 • Pasek Brylancik - zdjęcie produktu

  Szeroki pasek na gumie z okrągłą klamrą 95092 Brylancik Brylancik

  28.60 zł
  Szeroki, elastyczny pasek na gumie ze srebrną, okrągłą klamrą. Długość paska jest uniwersalna, dopasowuje się do obwodu ciała.
 • Pasek Promesso - zdjęcie produktu

  SZEROKI WIĄZANY PASEK PAS GORSET DO SUKIENEK szary Promesso

  29.99 zł
  SZEROKI WIĄZANY PAS GORSETOWY    Szeroki pas z najwyższej jakości skóry ekologicznej. Tylna część wykonana z elastycznej gumy. Świetnie sprawdzi się w wielu stylizacjach. Idealnie podkreśla talię.      WYMIARY:Długość paska przed rozciągnięciem: 78 cmPo rozciągnięciu: 105 cm Szerokość gumy: 10 cmMax szerokość paska: 15,5 cm kolor: CZARNY   Pasek idealnie dopasowuje się do sylwetki ponieważ jego  tylna część wykonana jest z elastycznej gumy. Pasek zapinany z tyłu 3 napy.
 • Pasek Brylancik - zdjęcie produktu

  Szeroki pasek na gumie ze złotą klamrą 95105 Brylancik Brylancik

  38.50 zł
  Szeroki, elastyczny pasek na gumie z dużą, ozdobrną, złotą klamrą. Długość paska jest uniwersalna, dopasowuje się do obwodu ciała. Szerokość gumy: 6 cm.
 • Pasek Brylancik - zdjęcie produktu

  Szeroki pasek na gumie ze złotą klamrą 95096 Brylancik Brylancik

  38.50 zł
  Szeroki, elastyczny pasek na gumie z ozdobrną, złotą klamrą. Długość paska jest uniwersalna, dopasowuje się do obwodu ciała. Szerokość gumy: 5 cm.
 • Pasek Promesso - zdjęcie produktu

  SZEROKI WIĄZANY PASEK PAS GORSET DO SUKIENEK szary Promesso

  25.00 zł
  SZEROKI WIĄZANY PAS GORSETOWY    Szeroki pas z najwyższej jakości skóry ekologicznej. Tylna część wykonana z elastycznej gumy. Świetnie sprawdzi się w wielu stylizacjach. Idealnie podkreśla talię.      WYMIARY:Długość paska przed rozciągnięciem: 74 cmPo rozciągnięciu: 105 cm Szerokość gumy: 9 cmMax szerokość paska: 10 cm wymiary klamry: 17,5 cm x 10 cm kolor: CZARNY   Pasek idealnie dopasowuje się do sylwetki ponieważ jego  tylna część wykonana jest z elastycznej gumy. Pasek zapinany z tyłu na 2 napy.
 • Pasek Promesso - zdjęcie produktu

  SZEROKI PASEK PAS GORSET DO SUKIENEK Promesso czarny

  28.00 zł
  SZEROKI PAS GORSETOWY    Szeroki pas z najwyższej jakości skóry ekologicznej. Tylna część wykonana z elastycznej gumy. Świetnie sprawdzi się w wielu stylizacjach. Idealnie podkreśla talię.      WYMIARY:Długość paska przed rozciągnięciem: 87 cmPo rozciągnięciu: 130 cm Szerokość gumy: 7,5 cmMax szerokość paska: 10 cm Minimalne zapięcie 76 cm    kolor: CZARNY   Pasek idealnie dopasowuje się do sylwetki ponieważ jego  tylna część wykonana jest z elastycznej gumy.
 • Pasek Promesso - zdjęcie produktu

  SZEROKI PASEK PAS GORSET DO SUKIENEK 2 KLAMRY szary Promesso

  24.99 zł
  SZEROKI PAS GORSETOWY 2 KLAMRY   Szeroki pas z najwyższej jakości skóry ekologicznej. Tylna część wykonana z elastycznej gumy. Świetnie sprawdzi się w wielu stylizacjach. Idealnie podkreśla talię.      WYMIARY:Długość paska przed rozciągnięciem (do pierwszej dziurki): 76 cm (do ostatniej dziurki): 82 cm Po rozciągnięciu (do pierwszej dziurki): 95 cm (do ostatniej dziurki): 105 cm Szerokość gumy: 10 cm Max szerokość paska: 14,5 cm kolor: CZARNY   Pasek idealnie dopasowuje się do sylwetki ponieważ jego  tylna część wykonana jest z elastycznej gumy.
 • Pasek Brylancik - zdjęcie produktu

  Pasek na gumie z okrągłą klamrą 95088 Brylancik Brylancik

  28.60 zł
  Szeroki, elastyczny pasek na gumie z okrągłą, złotą klamrą. Długość paska jest uniwersalna, dopasowuje się do obwodu ciała.
 • Pasek Esprit - zdjęcie produktu

  Pasek ze sprzączką Esprit Peek&Cloppenburg

  149.99 zł 179.99 zł
  Pasek damski Esprit, Powlekany materiał z włókna skórzanego, Szeroki fason, Sprzączka, Made in Europe , Szerokość paska: 5,4 cm
 • Pasek Valentino Bags czarny - zdjęcie produktu

  Pasek z imitacji skóry Valentino Bags Peek&Cloppenburg

  249.99 zł
  Pasek damski Valentino by Mario Valentino, Wytrzymały materiał, Szeroki fason, Sprzączka, Zamocowana szlufka, Aplikacje z metką, Szerokość: 3 cm

Szeroki czarny pasek - zobacz nasze artykuły