Bez tego nie pojedziesz na wakacje. Z takimi walizkami podróżuje Wojciechowska

Z jakimi walizkami podróżują polskie gwiazdy i influencerki? Ku naszemu zaskoczeniu nie są to bagaże od Gucci czy Micheala Korsa. Martyna Wojciechowska, Karolina Pisarek i Anna Wendzikowska stawiają na modele, które mają w sobie coś znacznie ważniejszego niż logo znanej marki. 

Bez tego nie pojedziesz na wakacje. Z takimi walizkami podróżuje Wojciechowska
Martyna Wojciechowska znalazła idealną walizkę na wakacje Źródło: Instagram, autorka: Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Martyna Wojciechowska to podróżnicza ekspertka, która na liczniku ma ponad 100 krajów. Obiera kierunki, które nie zawsze są atrakcyjne turystycznie, a w swoich wojażach często musi być gotowa na wszystko. Inaczej jest w przypadku Karoliny Pisarek i Anny Wendzikowskiej, które zamiast uznawanego za mało bezpieczny San Salvador, wybierają luksusowe kurorty na Karaibach czy Malediwach, żeby wylegiwać się na hotelowych leżakach.  

Jest jednak coś, co dla wymienionych gwiazd jest wspólnym mianownikiem. Niezależnie od tego, gdzie się wybierają, gwiazdy stawiają na praktyczne walizki. W końcu to klucz do udanych wakacji. Model Martyny Wojciechowskiej, choć prosty, łączy w sobie więcej funkcjonalności niż myślisz.  

Na te kwestie musisz zwrócić uwagę podczas wybierania walizki na wakacje

Zbliżają się twoje upragnione wakacje i stoisz przed wyborem idealnej walizki? Musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych elementów. Po pierwsze: rozmiar, który musisz dopasować do linii lotniczych. Po drugie: funkcjonalność. Idealna walizka jest lekka, odporna na odkształcenia i przede wszystkim wytrzymała. To, z jaką dbałością obchodzą się z nią pracownicy podczas procedury odprawy bagażowej, wcale nie oznacza, że tak samo to wygląda, gdy walizka zniknie z twoich oczu. Niestety prawda jest taka, że często bagaże są przerzucane z niezbyt dużą troską, a więc ich wytrzymałość to kwestia kluczowa, by wszystko dotarło na wymarzone wakacje w całości.  

Polskie gwiazdy ewidentnie zdają sobie z tego sprawę. Zarówno Martyna Wojciechowska, jak i Karolina Pisarek i Anna Wendzikowska, zabierają ze sobą w podróż walizki z polipropylenu i polikarbonu, które są najbardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne.  

Kolor ma znaczenie – z takimi walizkami podróżują polskie gwiazdy

Do aspektów praktycznych możemy zaliczyć nie tylko budowę walizki, ale i jej kolor. Tak, dobrze czytasz, to nie tylko kwestia gustu. Martyna Wojciechowska od lat wozi ze sobą walizkę w czerwonym, intensywnym kolorze, co sprawia, że jest łatwo zauważalna na lotnisku. Takiego bagażu po prostu nie da się zagubić. Podróżniczka postawiła na gładki model bez zbędnych zdobień. W końcu walizka ma przede wszystkim pomieścić wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy.  

Nie oznacza to jednak, że nie da się połączyć praktyczności z designem. Anna Wendzikowska podróżuje najczęściej z czarnymi walizkami, które są zdecydowanie najbardziej klasyczną, ale też najchętniej wybieraną przez turystów opcją. By jednak łatwo rozpoznać swój bagaż, ale też stylowo uzupełnić lotniskowy look, dziennikarka wybrała walizkę w tłoczone poziome linie.  

Do walizki koniecznie spakuj strój kąpielowy w stylu Anny Wendzikowskiej. Ten model hipnotyzuje
Karolina Pisarek jeździ na wakacje z białą walizką
Karolina Pisarek jeździ na wakacje z białą walizką Źródło: Instagram, autorka: Karolina Pisarek

Największą uwagę do wyglądu walizki zwróciła Karolina Pisarek. Influencerka w swoje podróże zabiera stylową białą walizkę w pionowe linie. Dzięki swojemu modnemu kształtowi i neutralnej kolorystyce zwraca uwagę i wkomponuje się w każdy airport look.  

Pssst: Jeśli podróżujesz często, walizki w jasnych barwach mogą nie zdać testu. Łatwo ulegają zabrudzeniom i widać na nich każdą najdrobniejszą ryskę. Jeśli więc chcesz, by walizka zachowała swój idealny wygląd na lato, postaw na modele w ciemniejszych kolorach.  

Więcej praktycznych walizek w super cenach znajdziesz na Domodi.pl

Tak Agata Duda eksponuje długie nogi. Te spodnie to już klasyk, który każda z nas powinna mieć w szafie  Tak Agata Duda eksponuje długie nogi. Te spodnie to już klasyk, który każda z nas powinna mieć w szafie Stroje kąpielowe dla puszystych pań – jakie modele wybierać? Podpowiadamy, jak znaleźć idealny kostium kąpielowy plus size Stroje kąpielowe dla puszystych pań – jakie modele wybierać? Podpowiadamy, jak znaleźć idealny kostium kąpielowy plus size