W tym stroju kąpielowym wygląda „kusząco”. Anna Wendzikowska zaszalała z odważnym fasonem

Anna Wendzikowska nieustannie chwali się swoimi podróżami. Chwilę po eksplorowaniu Gwatemali rusza na podbój karaibskich wysp. Jedna rzecz w jej podróżach pozostaje niezmienna – strój kąpielowy. Dziennikarka zawsze pakuje do walizki ten jeden kostium, któremu zawdzięcza tytuł królowej plaż” pod każdą szerokością geograficzną. To zasługa odważnego fasonu. 

W tym stroju kąpielowym wygląda „kusząco”. Anna Wendzikowska zaszalała z odważnym fasonem
Ten kostium kąpielowy czyni cuda z sylwetką Źródło: Instagram, autorka: Anna Wendzikowska

Przeglądając instagramowy feed Anny Wendzikowskiej, dochodzimy do wniosku, że dziennikarka żyje na walizkach. Podróże stały się już właściwie jej codziennością. Kilka razy w roku ląduje na rajskich wyspach czy w tropikalnych krajach, a więc na jej liście do spakowania obowiązkowo musi figurować strój kąpielowy – a najlepiej kilka.  

Anna Wendzikowska ma szczególną słabość do jednego modelu kostiumu kąpielowego, który w jej szafie widnieje we wszystkich możliwych wariantach kolorystycznych. Uwagę przyciągają jednak nie tylko kolory, ale przede wszystkim odważny fason.  

Zobacz też: Najmodniejsze stroje kąpielowe na lato 2023

W takim kostiumie kąpielowym sylwetka wygląda bosko

Anna Wendzikowska na każde wakacje – niezależnie od kierunku – zabiera ze sobą ten jeden strój kąpielowy, który przewija się na wielu pamiątkowych zdjęciach dziennikarki na Instagramie. To kostium, który choć jest jednoczęściowy, to eksponuje sylwetkę jak niejedno skąpe bikini. Czy Anna Wendzikowska takim wyborem odkryła zbyt dużo? Na to pytanie nie ma prawidłowej odpowiedzi. Jedno jednak jest pewne: ten kostium kąpielowy czyni cuda z figurą. 

Bardzo głęboki, sięgający niemal do pępka dekolt z jednej strony subtelnie uwydatnia biust, a z drugiej – wysmukla całą sylwetkę. Wysokie wycięcie na biodrach optycznie wydłuża nogi i podkreśla krągłości.  Nic dziwnego, że pod zdjęciami w kostiumie kąpielowym Anna Wendzikowska zbiera masę komplementów. Fani komentują:  

„Zazdroszczę” 

„Bosko” 

„Kusząco”  

„Patrzeć i podziwiać” 

Ta torebka Izabeli Macudzińskiej to najlepsze uzupełnienie letnich stylizacji

Okazuje się, że Anna Wendzikowska nie próżnuje i tak naprawdę podczas wakacji nie tylko chwali się pamiątkowymi zdjęciami, ale też robi sobie autoreklamę. Wspomniane jednoczęściowe stroje kąpielowe pochodzą z kolekcji jej własnej marki. Niewątpliwie dziennikarka musi być pewna jakości kostiumów i siły oddziaływania swojego nazwiska, bo za te stroje życzy sobie ponad... 1500 zł. Czy da się znaleźć podobne stroje taniej? Oczywiście, że tak. Modele, które równie obłędnie będą układać się na twojej sylwetce znajdziesz poniżej.  

Sukienka na wesele dla 50-latki – trendy na sezon 2023 dla dojrzałych pań Sukienka na wesele dla 50-latki – trendy na sezon 2023 dla dojrzałych pań Do niedawna te sandały były synonimem kiczu, teraz to hit. Spójrz tylko na Gosię Ohme  Do niedawna te sandały były synonimem kiczu, teraz to hit. Spójrz tylko na Gosię Ohme