Bluza sportowa i obcasy – czy Lewandowska i Zawadzka przesadziły z tymi stylizacjami? Oceń sama

Polskie gwiazdy po raz kolejny postanowiły zaskoczyć nas swoimi nietuzinkowymi pomysłami. Anna Lewandowska i Marcelina Zawadzka udowodniły nam, że bluza dresowa sprawdzi się nie tylko w sportowych, casualowych stylizacjach. Celebrytki poszły o krok dalej, a efekty budzą skrajne emocje. Jak im to wyszło? Sprawdź sama.

Bluza sportowa i obcasy – czy Lewandowska i Zawadzka przesadziły z tymi stylizacjami? Oceń sama

fot: Instagram. Autor: annalewandowska, marcelina_zawadzka

Choć gwiazdy nieraz zaskakują nas widowiskowymi kreacjami, to w ich szafie nie może zabraknąć tak podstawowego elementu, jakim jest bluza dresowa. Idealna do relaksu na kanapie, na spacer z psem, na uczelnię, czy szybką kawę z przyjaciółką. Czy jednak tutaj kończą się ich możliwości? Anna Lewandowska i Marcelina Zawadzka mówią zdecydowane nie! Choć znana trenerka nosi sportowe bluzy na treningi, a prezenterka telewizyjna – na jazdę terenową, to obie nie omieszkały przemycić ich do bardziej szykownych stylizacji. 

Anna Lewandowska na Paris Fashion Week – ten zestaw to hit czy kit?

Choć Anna Lewandowska zasłynęła jako trenerka, to szybko pokazała, że doskonale sprawdziłaby się w roli modowej stylistki. Polska businesswoman na swoim Instagramie chwali się stylizacjami, które doskonale odnajdują się na największych wydarzeniach w branży fashion, czyli tygodniach mody.

Na jeden z pokazów w Paryżu Anna Lewandowska postanowiła włożyć sportową bluzę, która jest jej stałą towarzyszką na treningach. Celebrytka postawiła na model w klimacie vintage, który uzupełniła w dość nietuzinkowy sposób. Lewandowska zestawiła bluzę z przeskalowaną marynarką, skórzanymi szortami i...  czółenkami Mary-Jane. Takiej odsłony sportowej bluzy jeszcze nie widziałyśmy, ale musimy przyznać, że zdecydowanie do nas przemawia.

Stylizacja Marceliny Zawadzkiej wprawia w osłupienie

Niemniej odważną stylizację stworzyła Marcelina Zawadzka. Prezenterka telewizyjna przemyciła pasję do motoryzacji w swojej ostatniej stylizacji, w której połączyła sportową bluzę dresową i kolorową bomberkę, przypominającą kurtkę z wyścigów samochodowych. Ten stylowy look nie wzbudziłby jednak tak ogromnych emocji, gdyby nie buty, które Marcelina Zawadzka postanowiła dodać do outfitu.

Brokatowe sandały z kokardą to dość kontrowersyjny dodatek do sportowych ubrań. Marcelina Zawadzka spodziewała się jednak poruszenia w komentarzach, dlatego już w opisie wyznała, że był to zamierzony efekt. Jak sama napisała: „taki jak lubię, z dystansem i swoim klimatem”.

Więcej modnych bluz w stylu gwiazd znajdziesz na Domodi.pl:

7 najmodniejszych rzeczy, które kupisz taniej na Black Friday 2022 na Domodi.pl. Za czym warto się rozglądać? 7 najmodniejszych rzeczy, które kupisz taniej na Black Friday 2022 na Domodi.pl. Za czym warto się rozglądać? Black Friday 2022 na Domodi.pl. Gdzie szukać najlepszych promocji i wyprzedaży na Czarny Piątek? Black Friday 2022 na Domodi.pl. Gdzie szukać najlepszych promocji i wyprzedaży na Czarny Piątek?