„Boski płaszcz” Katarzyny Cichopek. Wiemy, gdzie kupić identyczny

Katarzyna Cichopek nie przestaje nas zaskakiwać. Bez przerwy publikuje na Instagramie pomysły na niebanalne stylizacje, które bez trudu może odtworzyć każda z nas. Tym razem wybór padł na obłędny różowy płaszcz, który wywołał zachwyt wśród fanek. Gdzie znaleźć futerko w stylu Kasi Cichopek? Znamy odpowiedź!  

Od stonowanych i ponadczasowych, po wyraziste i ekstrawaganckie – wśród stylizacji Katarzyny Cichopek odnajdą się fanki przeróżnych stylów. Aktorka nie boi się eksperymentować z fasonami i kolorami, co czyni ją rasową trendsetterką. Za jej modowymi wyborami podążają tysiące fanek, które wypełniają swoje szafy ubraniami z polecenia gwiazdy.  

Najlepszym przykładem jest ostatnie zdjęcie Katarzyny Cichopek, pod którym fanki wypytują, gdzie gwiazda kupiła poszczególne elementy stylizacji. Niewątpliwie największą uwagę przykuł płaszczyk à la futerko, który swoim kolorem przyciąga wzrok jak magnes.  

No właśnie, gdzie Katarzyna Cichopek kupiła to obłędne futerko? Znamy odpowiedź! Co najlepsze, znalazłyśmy też identyczne modele, ale za ułamek ceny. 

Jakie płaszcze królują w trendach na zimę 2022/2023? Odkryj 7 najgorętszych modeli sezonu

Katarzyna Cichopek robi wrażenie w różowym płaszczyku

Nowe zdjęcie Katarzyny Cichopek zrobiło furorę na Instagramie. Sekcja komentarzy szybko wypełniła się komplementami: „Nie lubię różu, ale tak bym się ubrała”, „Jaki piękny płaszcz” – pisały fanki. Nietrudno się więc domyślić, że to właśnie futerko Katarzyny Cichopek wywołało tak ogromne wrażenie na obserwatorkach.  

Katarzyna Cichopek postawiła na soczyście różowy płaszcz à la futerko, które obłędnie prezentuje się w zimowej scenerii. Jest doskonałą alternatywą dla czarnych czy beżowych modeli, a co najlepsze aktorka pokazuje, że to rozwiązanie nie tylko dla odważnych. Dzięki zestawieniu wyrazistego płaszcza z czarnym szalikiem, czapką i rockowymi sznurowanymi workerami, stylizacja zachowuje balans i prezentuje się niezwykle gustownie.  

Gdzie kupić różowy płaszcz Katarzyny Cichopek? Podpowiadamy

Katarzyna Cichopek nie ukrywa przed obserwatorkami, gdzie kupuje swoje ubrania. Czasem to projekty znanych domów mody, a czasem sieciówki, w których ubiera się wiele z nas. W przypadku różowego płaszcza, aktorka postawiła na projekt polskiej, luksusowej marki, a jego cena sięga ponad czterech tysiący złotych.  

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i postanowiłyśmy znaleźć identyczny model, ale za ułamek ceny futerka Cichopek. Obłędne różowe płaszcze upolujesz w sklepach na Domodi.pl nawet za... mniej niż 100 zł. Nie musisz przeszukiwać ofert, załączyłyśmy je poniżej.  

Ta sukienka wysmukla figurę i jest idealna na święta. Noszą ją Rogalska i Szostak Ta sukienka wysmukla figurę i jest idealna na święta. Noszą ją Rogalska i Szostak Magdalena Pieczonka w najmodniejszej kurtce na zimę 2022. Ten model możesz mieć już w szafie Magdalena Pieczonka w najmodniejszej kurtce na zimę 2022. Ten model możesz mieć już w szafie