Chiński horoskop: 2020 rokiem szczura. Sprawdź, co przyniesie ten rok!

Wiemy, co czeka Cię w najbliższych miesiącach! Sprawdź horoskop chiński na 2020, dowiedz się, co przyniesie rok szczura i poznaj lepiej astrologię. Kim jesteś w chińskim horoskopie? Podpowiadamy!

Chiński horoskop: 2020 rokiem szczura. Sprawdź, co przyniesie ten rok!

Horoskop chiński - podstawowe informacje o chińskich znakach zodiaku

Horoskop chiński staje się coraz bardziej popularną alternatywą dla zwykłego, zodiakalnego horoskopu. Oblicza się go inaczej, ma też inne znaki, wyrażane w postaci zwierząt - rzeczywistych - np. Wąż, Tygrys, Pies, Kogut, lub fikcyjnych, jak Smok. Kolejnym latom patronuje jeden z nich. Nazywa się go jednak zazwyczaj horoskopem zwierzęcym, a chińska astrologia opiera się na starożytnej mądrości i sile żywiołów.

Od lutego 2019 patronowała nam sprzyjająca spontaniczności Świnia, której miejsce 25. stycznia 2020 roku zajmie Szczur. 

Czego możemy się spodziewać? Rok Szczura będzie idealnym okresem dla aktywnych, pracowitych i ambitnych, a także… słuchających głosu intuicji. Każde, starannie zaplanowane i przemyślane przedsięwzięcie przyniesie sukces i będzie pozytywnie oddziaływać na kolejnych 12 lat. Podczas kolejnych miesięcy możemy mieć potrzebę bycia podziwianymi, co może się wiązać z zazdrością o powodzenie naszych prawdziwych bądź wyimaginowanych rywali.

[Horoskop chiński 2020]: Szczur

Lata Szczura przypadają na: 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020. Wbrew pozorom osobom urodzonym w tym znaku w roku Szczura wcale nie będzie lekko. Ludzie urodzeni w tym znaku muszą zachować czujność. Mogą liczyć na sukces, nie mogą jednak brać na siebie zbyt wielu projektów. Najważniejsze teraz będzie zadbanie o siebie, swoją kondycję oraz bliskich wokół. Kluczem do sukcesu będzie nauka komunikacji, zarówno na polu miłości, jak i kariery zawodowej.

[Horoskop chiński 2020]: Bawół

Po dość trudnym roku Świni, Bawoła czeka naprawdę rewelacyjny czas, w którym wreszcie będzie mógł odetchnąć z ulgą. W jego życiu ważni będą sprzyjający mu bliscy, dzięki którym wiele trudności po prostu przestanie istnieć. Dzięki wrodzonemu uporowi, Bawół pokona wiele przeszkód i zrealizuje większość planów.

[Horoskop chiński 2020]: Tygrys

Poprzedni rok obfitował w pomyślności, ten będzie nieco trudniejszy, ale nie ma powodów do obaw. Trzeba będzie się po prostu uzbroić w cierpliwość, pracować szybciej, niż zazwyczaj i nie w pojedynkę, a w zespole. Sekretem powodzenia będzie przede wszystkim dyscyplina. Możliwe są ekscytujące wyjazdy służbowe, które osłodzą Tygrysowi nadmiar obowiązków.

[Horoskop chiński 2020]: Królik

Rok Szczura dla Królika będzie okresem wzlotów i upadków. Ich suma będzie raczej na plus, jeśli zachowają odpowiednią czujność. Musisz się skoncentrować na celach, obserwować sytuację z dystansu i podejmować ostrożnie decyzje. Na szczęście w miłości wszystkie Króliki czekan naprawdę pomyślny czas.

[Horoskop chiński 2020]: Smok

W życiu każdego Smoka Rok Szczura będzie naprawdę dobrym okresem. Tak dobrym, że obdarzeni bujną wyobraźnią przedstawiciele tego znaku mogą nie chcieć uwierzyć, że pasmo sukcesów jest dziełem przypadku. Silni i inteligentni, stawią czoła wszelkim wyzwaniom, zrealizują założenia, a do tego dostaną wsparcie bliskich, którego tak bardzo potrzebują.

[Horoskop chiński 2020]: Wąż

Po trudnym Roku Świni, teraz Węża czeka szczęście. Żeby wykorzystać wszystkie nadarzające się okazje, musi działać sprytnie i szybko, dostosowując się do zmieniających się okoliczności. Nawet w kwestii miłości Węże rzucą sobie kilka wyzwań, które uczynią najbliższe miesiące zdecydowanie bardziej satysfakcjonującymi.

[Horoskop chiński 2020]: Koń

Między energią Konia a Szczura istnieją pewne dysonanse, dlatego jeśli chcesz przeżyć kolejne miesiące szczęśliwie, zachowaj czujność. Osoby urodzone w tym znaku powinny raczej stronić od podejmowania ważnych decyzji i raczej skupiać się na pielęgnowaniu tego, co już zdobyły.

[Horoskop chiński 2020]: Koza/Owca

Rok 2020 będzie dla Kóz (Owiec) szczególny pod tym względem, że każde podjęte wyzwanie wiązać się będzie z dużo większą ilością pracy i wysiłku. Osoby urodzone w tym znaku powinny także uważać na swoją nieufność. Pozytywy? Możliwości naprawdę satysfakcjonujących i dalekich wyjazdów!

[Horoskop chiński 2020]: Małpa

Małpa w Roku Szczura będzie sobie znakomicie radzić. Rozwiąże każdy problem, wykaże się też sprytem. Teraz może sobie pozwolić na więcej szaleństwa, odwagi i kreatywności. Nadchodzi świetny okres na rozpoczęcie swojej działalności, zmianę stylu czy ścieżki kariery!

[Horoskop chiński 2020]: Kogut

12 kolejnych miesięcy to dla Koguta dobry i satysfakcjonujący czas. Nie będzie powodów do narzekania ani na polu pracy, ani miłości. Można pokusić się nawet o stwierdzenie, że Rok Szczura będzie dla osób urodzonych w tym znaku dobrą okazją do zdobycia sławy czy imponującej fortuny.

[Horoskop chiński 2020]: Pies

Zaskakujące zwroty akcji, fascynujące przygody, ciekawe wyzwania, a wszystko podszyte szczęśliwymi chwilami i zadowoleniem z siebie. Jak mówią gwiazdy, osoby urodzone w tym znaku przeżyją Rok Szczura tak, jakby grały w genialnym, wciągającym serialu.

[Horoskop chiński 2020]: Świnia/Dzik

Świnia (Dzik) może poprawić warunki życia, jednak musi pamiętać o sporej dozie cierpliwości. Osoby urodzone w tym znaku koniecznie muszą zachować pozytywne podejście do życia i nie zrażać się ewentualnymi niepowodzeniami. Może ucieszyć je fakt, że będą cieszyły się największym powodzeniem i szczęściem w miłości ze wszystkim znaków chińskiego horoskopu!

Szczęście w miłości, sukcesy w pracy, a może dalekie wyjazdy? Sprawdź, co Tobie wróży chiński horoskop i ciesz się realizacją siebie w ciągu kolejnych 12 miesięcy od 25. stycznia, czyli od dnia, w którym rozpoczyna się Rok Szczura.

W tym możesz powitać Rok Szczura:

Dowiedz się, jakie trendy z 2019 roku dalej będą cieszyć się popularnością w 2020! Dowiedz się, jakie trendy z 2019 roku dalej będą cieszyć się popularnością w 2020! Wybór redakcji: najpiękniejsze sukienki maxi z sieciówek Wybór redakcji: najpiękniejsze sukienki maxi z sieciówek