Co kupić mamie na święta?

Chcesz, aby podarowane przez Ciebie w te święta prezenty były naprawdę wyjątkowe? Zależy Ci, aby pokazać mamie, że bardzo Ci na niej zależy? A może masz dość wahania się co roku między perfumami, biżuterią i zestawem kosmetyków? Mamy dla ciebie kilka ciekawych podpowiedzi.

Co kupić mamie na święta?
Materiał Partnera

Artykuł sponsorowany Super Prezenty

Koszty nie zawsze mają największe znaczenie

Kupno naprawdę oryginalnego i zaskakującego prezentu nie zawsze jest łatwe. Nie jest jednak tak, że wartościowy prezent musi być jednocześnie bardzo kosztowny. Czasami dużo większe znaczenie ma to, na ile prezent jest po prostu przemyślany i dopasowany do osoby. A komu kupić spersonalizowany prezent, jeśli właśnie nie mamie. Znasz ją pewnie lepiej, niż zdecydowaną większość osób na świecie. Wiesz, co ją fascynuje, co sprawia jej radość, czym się interesuje, czemu poświęca czas. Często masz także świadomość, na co nie ma czasu, możliwości, czego sobie odmawia. Warto sprawić, aby przed świętami twoje myśli pobiegły właśnie tym torem, a nie kierowały się jedynie w stronę pytania, co lubią dostawać w prezencie kobiety.  

Prezent dla mamy na święta: podaruj jej wyjątkowy czas

Czasami dużo cenniejsze są dla nas te wyjątkowo ulotne, niesamowite chwile, a nie rzeczy materialne. Nasze mamy z kolei bardzo często mają tendencję, aby odmawiać sobie wielu przyjemności na rzecz dzieci. Może święta to właśnie doskonały czas, aby to zmienić. Zamiast kupować mamie kolejną broszkę, możesz podarować jej czas tylko dla niej. Wizyta u kosmetyczki, SPA, masaż to tylko punkt wyjścia. Jeśli masz nieco więcej środków, możesz pomyśleć o pakiecie wypoczynkowym. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaplanować dla mamy weekend pełen relaksu, troski, czystego odpoczynku, kiedy będzie mogła się skupić na sobie, zostać z własnymi myślami, pomedytować, zadbać o ciało i duszę.

W sieci bez większego problemu znajdziesz takie gotowe pakiety wypoczynkowe. Taki podarunek może się okazać absolutnym strzałem w dziesiątkę jako prezent dla mamy na święta. Momenty, kiedy można wyrwać się z codziennego pędu, odpocząć od listy piętrzących się obowiązków, są bezcenne, a ty taki czas możesz włożyć pod choinkę. Czy może być piękniejszy prezent dla mamy niż czas, którego zawsze tak bardzo brakuje?

Prezent dla aktywnej mamy

Jeśli twoja mama lubi wyzwania, możesz pomyśleć także o innych prezentach. Być może chciała zawsze spróbować lotu balonem lub paralotnią. Jeśli jest w dobrej kondycji zdrowotnej, możesz nawet pomyśleć o skoku ze spadochronem. Wszystko zależy od tego, co naprawdę sprawi jej przyjemność i o czym być może gdzieś tam skrycie marzy. Kocha gotowanie? Świetnym pomysłem na prezent będzie nieoczywisty kurs gotowania, który otworzy ją na nowe smaki, które potem będzie mogła testować w swojej kuchni. Skorzysta na tym cała rodzina. Są kobiety, które przez wiele lat skrycie marzyły o byciu artystką, ale nigdy nie wystarczyło im czasu na zrealizowanie tej pasji. Ty dzisiaj możesz podarować mamie taki czas.

Kursy rysowania, rzeźby, malarstwa są obecnie bardzo modne, a przy tym wszystkim wielu osobom przynoszą po prostu wielką przyjemność. Może się okazać, że tego typu warsztaty będą dla mamy znacznie lepszym prezentem na święta niż kolejna torebka. Wyjątkowe i niepowtarzalne doświadczenia, jakie możesz podarować najbliższej ci osobie, są bowiem bezcenne. Możliwość rozwoju, otwarcia się na nowe, skupienia się na swoich pasjach – to prezent, który wypływa z głębi serca. 

Czas we dwoje?

A może wspólny prezent dla rodziców? Możliwości jest wiele: od romantycznej kolacji w ciekawej restauracji, przez SPA dla dwojga, po tak ciekawe propozycje jak lot balonem. Ogranicza cię na dobrą sprawę tylko twoja wyobraźnia. Kierować się warto jednak przede wszystkim obserwacją mamy, czy rodziców jako pary. Dobrze jest zadać sobie takie proste pytanie, co tak naprawdę sprawiłoby im radość, na co nie mają czasu, na co szkoda im wydawać pieniądze, bo wolą pomagać dzieciom lub wnukom. 

Artykuł sponsorowany Super Prezenty

Jak się ubrać do klubu? Odkryj zjawiskowe pomysły na stylizacje i zabłyśnij na imprezie Jak się ubrać do klubu? Odkryj zjawiskowe pomysły na stylizacje i zabłyśnij na imprezie Najlepszy prezent na święta dla kobiety. Stylowy dodatek, który nie kosztuje wiele Najlepszy prezent na święta dla kobiety. Stylowy dodatek, który nie kosztuje wiele