Comfy clothes - poznaj homfy casual, najnowszy styl w modzie

Homfy casual to styl w modzie, którego autorska nazwa została wykreowana przez Domodi, Można go w skrócie określić jako „domowa wygoda”. Nazwa powstała z połączenia dwóch angielskich słów „home” - dom, oraz „comfy” - wygodny. Jak nosić comfy clothes w nowym, modnym wydaniu? Sprawdź. 

Comfy clothes - poznaj homfy casual, najnowszy styl w modzie

Homfy casual stosuje się do opisania codziennego, komfortowego stylu ubierania się. I w tym ujęciu nie różniłby się od casualowych outfitów, wpisywanych w categorię comfy clothes. Jednak jego wyróżnikiem jest fakt, że stosuje się go tylko i wyłącznie w przypadku pracy na home office. Cechuje go zatem wygoda i swoboda poruszania. Styl wykorzystywany jest przez kobiety oraz mężczyzn. Panuje w nim jedna, najważniejsza zasada - tu wszystko do siebie pasuje, jeśli jest wygodne!

Homfy w Słowniku mody. Sprawdź hasło!

Elementy garderoby mają otulać ciało, dawać poczucie miękkości i komfortu. Do najczęściej wybieranych należą: 

- >>wygodne piżamy<<

- >>stylowe dresy<<

- >>oversize'owe koszule<<

- >>zwiewne sukienki<<

- >>wszelkiej maści szorty<<

- oraz narzutki, takie jak >>szlafroki<< czy >>kardigany<<

- w przypadku kobiet: >>bluzy<< i >>koszule<< partnerów

- Koniecznie towarzyszą im >>miękkie kapcie<<, najlepiej bambosze, a latem >>klapki<<. 

Comfy clothes zmieniają się wraz z porami roku. Zimą korzysta z uroków ciepłych tkanin, takich jak polar czy grubsza dresówka. Latem - wybiera materiały oddychające jak len czy bawełna. Niezmienne pozostają jednak kroje: oversize, długie spodnie i szorty, czy rozpinane narzutki.

Hot trend 2021: motywy zwierzęce. Czy wiesz jak nosić i z czym łączyć animalistyczne wzory? Hot trend 2021: motywy zwierzęce. Czy wiesz jak nosić i z czym łączyć animalistyczne wzory? Modne akcesoria plażowe na lato 2021. Te stylowe i praktyczne dodatki zabierz ze sobą na plażę!  Modne akcesoria plażowe na lato 2021. Te stylowe i praktyczne dodatki zabierz ze sobą na plażę!