Domodi patronem medialnym e-booka INNER Stylists o szafie kapsułowej! Dlaczego warto go mieć?

Kiedy stylistki INNER Stylists postanowiły stworzyć kompleksowy e-book o szafie kapsułowej, wiedzieliśmy, że musimy zostać patronem medialnym tego opracowania. Dziś z dumą prezentujemy efekty pracy ekspertek od perfekcyjnego stylu.

Domodi patronem medialnym e-booka INNER Stylists o szafie kapsułowej! Dlaczego warto go mieć?

Szafa kapsułowa od A do Z

Czym jest e-book “Nie kupuj żeby mieć. Twoja szafa kapsułowa na jesień”, nad którym patronat medialny objęło Domodi? To merytoryczne, 120-stronicowe opracowanie, przygotowane przez stylistki z Inner Stylists. Wszystko przejrzyście opisane, zilustrowane świetnymi zdjęciami i opatrzone checklistami, które pomogą Ci stworzyć idealną capsule wardrobe, czyli szafę kapsułową, w której wszystko do siebie pasuje i tworzy wiele trafionych stylizacji na każdą okazję.

Nie kupuj żeby mieć. Twoja szafa kapsułowa na jesień!

W tym e-booku ekspertki z Inner Stylists skupiły się na przygotowaniu garderoby z myślą o sezonie jesiennym. Dzięki ich radom, opartym na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, dopasujesz krój ubrań do swojej sylwetki, dowiesz się, jak dobierać akcesoria i co tak naprawdę jest najważniejsze w tak zwanej “kapsułce”. A na deser 5 klasyków, które stylistki zawsze mają w swoich szafach! Gotowa na podbój świata w nowym, ulepszonym looku? Sięgnij po e-book “Nie kupuj żeby mieć. Twoja szafa kapsułowa na jesień”, a kreowanie swojego stylu stanie się dla Ciebie zabawą i przyjemnością!

Stwórz z Domodi swoją szafę kapsułową:

Jak wyglądać drogo bez wydawania fortuny? Te triki sprawią, że Twoja stylizacja nabierze klasy Jak wyglądać drogo bez wydawania fortuny? Te triki sprawią, że Twoja stylizacja nabierze klasy Jak dobrać biżuterię do sukienki, w zależności od koloru, materiału i fasonu kreacji? Podpowiadamy! Jak dobrać biżuterię do sukienki, w zależności od koloru, materiału i fasonu kreacji? Podpowiadamy!