Domodi x WP Fashion Show – ujawniamy prowadzącą i plan wydarzenia!

Nasz wyjątkowy event Domodi x WP Fashion Show zbliża się wielkimi krokami. To będzie wydarzenie, które pozwoli Ci zupełnie inaczej spojrzeć na modę. Uchylamy rąbka tajemnicy i przedstawiamy naszą wspaniałą prowadzącą, aktorkę uwielbianą przez tysiące polaków, gwiazdę którą z pewnością znasz. Chcesz wiedzieć więcej na temat tego, co czeka Cię 26 października 2021? Poznaj szczegóły!

Domodi x WP Fashion Show – ujawniamy prowadzącą i plan wydarzenia!

Domodi x WP Fashion Show – Katarzyna Cichopek prowadzącą wydarzenia!

Planując to wydarzenie wiedzieliśmy, że osobą prowadzącą musi być ktoś silnie związany z branżą modową, ktoś charyzmatyczny, kto zarazi Was swoim entuzjazmem i pasją do ubrań. Po naszych wielu spotkaniach i konsultacjach wybór padł na Kasię Cichopek. Wiemy, że nie mogliśmy wybrać lepiej. Dlaczego? Katarzyna Cichopek jest jedną z najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, rozpoznawalna jest nie tylko ze swojej roli w “M jak miłość”, ale również z wielu programów telewizyjnych. Od dłuższego czasu podbija Instagram, gdzie zgromadziła ponad 460 tys. fanów! Tam pokazuje nam swoje codzienne życie i… mnóstwo autorskich pomysłów na stylizację. Musimy przyznać, że Kasia Cichopek jest osobą, która ma ogromne poczucie stylu. Z ogromną łatwością przychodzi jej tworzenie modnych stylówek, a do tego nie boi się podejmować ryzykownych decyzji i eksperymentować z modą. Jest ogromną modową inspiracją dla kobiet w każdym wieku. Poza tym Kasia zaraża uśmiechem i emanuje entuzjazmem, dlatego jesteśmy pewni, że idealnie odnajdzie się w roli prowadzącej Domodi x WP Fashion Show.

Jak będzie wyglądało wydarzenie Domodi x WP Fashion Show? Zdradzamy szczegóły

Całe wydarzenie zostało podzielone na trzy bloki, które wprowadzą Cię w tajniki mody, ale też pokażą różne, ciekawe rozwiązania na stylizację na każdą kieszeń. Powiemy jedno: przygotuj sobie ciepłą herbatę i rozsiądź się wygodnie w fotelu, łóżku czy na kanapie, bo to wydarzenie wciągnie Cię na maxa! Podczas wydarzenia Kasia Cichopek przeprowadzi rozmowy z gwiazdami, stylistkami, naszymi partnerami, do których należą Modna Kiecka.pl, Nobo Bags i Born2be i wieloma innymi osobami silnie związanymi z branżą fashion (pssst! dowiesz się o nich wkrótce).

Tematy bloków:

• Stylowa szafa – czyli rozmowy  o najnowszych trendach sezonu jesień-zima 2021/2022 i o tym jak tworzyć stylizacje na podstawie własnych upodobań, ale zgodnie z panującymi trendami

• Modne dodatki – ta część będzie dotyczyła kwestii akcesoriów jako kluczowych elementów w tworzeniu modnych stylizacji. Dowiecie się jak łączyć je, by nie zaliczyć modowej wtopy i jakie dodatki powinny znaleźć się w waszej garderobie

• Moda multifukcjonalna – ostatni blok,  poświęcony minimalizmowi w szafie. Porozmawiamy o modowym trendzie, który pozwoli Ci zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas oraz tworzyć dziesiątki obłędnych stylizacji.

Ale to nie wszystko… Domodi x WP Fashion Show to nie tylko rozmowy, ale też modowe filmy! Nasi partnerzy Modna Kiecka.pl, Nobo Bags i Born2be zaprezentują swoje nowe kolekcje w formie krótkich filmów modowych uchwyconych na tle złotej polskiej jesieni. Jesteśmy pewni, że będą dla Ciebie porządną dawką inspiracji. Zobaczysz w nich jak modnie łączyć ubrania, poznasz gotowe pomysły na stylizacje w duchu mody przez małe “m” oraz naszych przewodnich tematów – stylowej szafy, modnych dodatków oraz mody multifunkcjonalnej. Z okazji tego wydarzenia szykujemy także specjalne lookbooki na stronie wydarzenia oraz rabaty, które z pewnością Was zainteresują!

Kiedy startuje wydarzenie i gdzie można je obejrzeć?

Startujemy już we wtorek 26 października o godzinie 17.30. Do wydarzenia możesz dołączyć na kanale Youtube Domodi.pl, na naszej stronie www.fashionshow.domodi.pl, a także na stronie głównej WP.pl. Wstęp na event jest zupełnie bezpłatny, wystarczy, że 26 października włączysz swój telefon lub laptop i wejdziesz na jedną z wymienionych stron. Nie możesz tego przegapić! Na naszej stronie znajdziesz opcję dodania eventu Domodi x WP Fashion Show do kalendarza, dzięki czemu nie zapomnisz do nas dołączyć w momencie premiery.

Chcesz poznać jeszcze więcej szczegółów? Wyczekuj kolejnych informacji na Instagramie i serwisach Domodi, WP i stronie www.fashionshow.domodi.pl

Do zobaczenia!

Domodi fashion show
Stylizacja męska na poprawiny, czyli jak się ubrać na drugi dzień wesela. [Zasady dress code’u] Stylizacja męska na poprawiny, czyli jak się ubrać na drugi dzień wesela. [Zasady dress code’u] Krótkie fryzury damskie – cięcia, kosmetyki i techniki układania włosów, które warto znać Krótkie fryzury damskie – cięcia, kosmetyki i techniki układania włosów, które warto znać