Horoskop na 2021 rok dla znaków żywiołu ognia: BARAN, LEW, STRZELEC

Co Cię czeka w roku 2021? Sprawdź horoskop na zbliżających się 12 miesięcy dla znaków zodiaku z żywiołu ognia. Odkrywamy przyszłość dla Barana, Lwa i Strzelca!

Horoskop na 2021 rok dla znaków żywiołu ognia: BARAN, LEW, STRZELEC

Baran 21.03 - 19.04

baran 2021

Miłość

Samotne Baran będzie miał dość flirtowania. Związek z prawdziwego zdarzenia to Twoje marzenie? W tym roku uda Ci się je spełnić! Bądź czujny już niedługo, bo szansa od losu może pojawić się w drugiej połowie stycznia. Jeśli potraktujesz ją po przyjacielsku, to na związek przyjdzie Ci poczekać dość długo. W tym czasie będziesz umawiać się na przeróżne randki, ale raczej z marnym skutkiem. Jednak pamiętaj, że czasem przyjaźń przeradza się w miłość! Tak też może stać się w Twoim przypadku i pod koniec roku osoba z Twojego bliskiego otoczenia być może zdecyduje się wyznać Ci swoje uczucia. Wygląda na to, że passę spędzania świąt jako singiel będziesz miał za sobą!

W stałych związkach rok upłynie Ci pod znakiem wzlotów i upadków. Bardzo dużo czasu spędzanego w domu może wnieść nudę i rutynę do Twojej relacji. Nie możesz do tego dopuścić! Poświęć partnerowi więcej uwagi, zastanów się nad odnalezieniem wspólnych pasji, a już wiosną będziesz cieszyć się z iście sielankowej atmosfery.

Rodzina i Przyjaciele

Szykuje się kameralny karnawał? Będziesz bawić się na nim doskonale! Odkryjesz w sobie niezliczone pokłady optymizmu i postanowisz zarażać nim osoby z Twojego otoczenia. Czas spędzony w domu sprzyja zbliżeniu się do rodziny, postanowisz poznać krewnych, których znasz jedynie z opowieści. Wykorzystaj do tego Internet i zorganizuj rodzinne spotkanie online! Sprzyjający czas na budowanie relacji rodzinnych to przełom lutego i marca oraz czerwca i lipca, zmienisz wtedy zdanie o niektórych krewnych, spojrzysz na niektórych łaskawszym okiem i pozbędziesz się swoich uprzedzeń. Inne poglądy staną się dla Ciebie ciekawym polem do dyskusji i wymiany doświadczeń.

Kariera i finanse

Schyłek wakacji to dla Ciebie najlepszy czas pod względem finansów. W gorszych chwilach roku unikaj zaciągania kredytów, bo możesz mieć duże kłopoty z ich spłatą. Może się okazać, że zaciąganie pożyczek, nawet u znajomych czy rodziny, zupełnie nie będzie Ci potrzebne. Twoje wiosenne porządki przeniosą się do życia prywatnego i postanowisz poszukać sposobów na ograniczenie wydatków, co uda Ci się doskonale! Dojdziesz do wniosku, że nie warto tracić pieniądze na rzeczy, których nie używasz i zaczniesz robić bardziej przemyślane zakupy. 

Ten rok nie upłynie Ci na robieniu jedynie dobrego wrażenia. Weź się ostro do pracy, bo szef może postanowić baczniej przyglądać się temu, jak wykonujesz swoje obowiązki. Systematyka i sumienność to Twój klucz do sukcesu, jeśli będziesz się tego trzymać, nie będziesz miał powodów do narzekań. W tym roku nie stawiaj sobie zbyt wysoko poprzeczki, buduj swoją pozycję poprzez poszerzanie swoich kwalifikacji oraz niesienie pomocy przy realizacji pomysłów Twoich kolegów. Jesteś obrotny i łatwo nawiązujesz kontakty? Brawo! Twój zespół z pewnością to doceni. Jesteś na etapie otwierania własnej działalności lub szukania pracy? Pierwszy kwartał roku może być dla Ciebie dosyć trudny, poczujesz się przytłoczony ilością formalności, które będziesz musiał załatwić. Urodzeni w pierwszej dekadzie mogą poczuć wiosną silną potrzebę zmiany pracy. Nie podejmuj pochopnie żadnych decyzji, zanim złożysz wypowiedzenie upewnij się, że Twoja nowa posada to pewnik.

Zdrowie

Baranie, przez Twoje ostatnie życie  w biegu, nieuważne jedzenie, brak snu, możesz mieć teraz zdrowotnie gorszy czas. Dlatego będziesz musiał w tym roku szczególnie o nie zabrać, zwłaszcza osoby urodzone w trzeciej dekadzie. Na szczęście w połowie roku odczujesz ogromną motywację do zmian, porzucisz nałogi, stawisz czoła swoim słabościom. Ta walka okaże się wygraną i oprócz zdrowszego organizmu w nagrodę stracisz kilka zbędnych kilogramów.

Lew 23.07 - 22.08

lew 2021

Miłość

Lwy będące w stałych związkach mogą się poczuć nieco samotne. Twojego partnera bardziej pochłonie praca, przez co będzie miał dla Ciebie i Twoich potrzeb mniej czasu. Zastanawiasz się, czy to aby na pewno tylko praca? Tego nie możesz być Lwie pewny. Niektórym Lwom, szczególnie urodzonym w trzeciej dekadzie, może grozić rozstanie, co nie będzie dla Ciebie... wielkim zaskoczeniem. Pozostałe Lwy postanowią zawalczyć o swój związek. Pokażesz swoje zaangażowanie i zamiast stawiać wymagania bardziej skupisz się na stworzeniu powodów, dla których Twój partner będzie miał ochotę wracać wcześniej do domu. Pamiętaj, że najważniejsze są rozmowy, nawet te najtrudniejsze. Tylko dzięki nim dojdziecie do porozumienia. Samotne Lwy staną w obliczu wyzwania. Osoba, która zawładnęła Twoim sercem jest zajęta? Zawalcz o nią tylko wtedy, kiedy będziesz mieć pewność, że ryzyko Ci się opłaci.

Rodzina i Przyjaciele

W tym roku Twoim priorytetem stanie się stworzenie miłej atmosfery w domu. Przez to staniesz się stałym bywalcem sklepów, które oferują elementy wyposażenia wnętrz. Niektóre Lwy, za sprawą powiększającej się rodziny, czeka przeprowadzka. W sprawach dotyczących rodziny weźmiesz pod uwagę głos każdego bliskiej osoby, nawet tej najmłodszej, co sprawi, że Wasze relacje bardzo się umocnią. Nie wszystkie decyzje Cię zadowolą, ale staraj się unikać komentarzy, które mogłyby wywołać awantury. Uwielbiasz przebywać i bawić się ze swoimi przyjaciółmi. W tym roku nie będzie inaczej, ale możesz dodatkowo wpaść na pomysł, aby zrealizować z nimi jakiś wspólny projekt. Umiejętny dobór kompanów do realizacji tego przedsięwzięcia da Ci poczucie spełnienia już w drugiej połowie roku.

Kariera i finanse

Twoja kariera w tym roku będzie stała pod znakiem ciężkiej i uczciwej pracy, która nie zawsze zostanie tak sowicie wynagrodzona, jak mógłbyś się tego spodziewać. Postanowisz jednak szukać plusów, w końcu lepsza mała premia niż żadna. Początek roku upłynie Ci na realizacji postanowień. Jednym z nich będzie wprowadzenie oszczędności - postanowisz ograniczyć wystawne życie oraz zakupoholizm. Od teraz każdy zakup przemyślisz dwa razy. Przy podpisywaniu jakiejkolwiek umowy dotyczącej finansów przeczytaj wszystkie jej strony, szczególnie to, co jest napisane drobnym druczkiem! W tym roku nie zabraknie osób, które tylko czyhają na moment Twojej nieuwagi. 

Ku Twojemu niezadowoleniu, w tym roku czeka Cię znacznie więcej pracy. Rok zacznie się od sporych zmian, które wprowadzi Twój szef. Nie wszystkie Ci się spodobają i zaczniesz się zastanawiać nad zmianą pracy. Bardzo cenisz sobie atmosferę w zespole, niestety w następstwie wprowadzonych zmian mogą pojawić się w nim intrygi, które skutecznie pozbawią Cię ochoty do pracy. Nie masz się czym martwić, w nowej pracy bardzo szybko się zaaklimatyzujesz, a życzliwi koledzy sprawią, że poczujesz się tam niemal jak w domu. Lwie, jeśli prowadzisz własną firmę, musisz się przygotować na wzmożone kontrole w tym roku. Urzędnicy mają na Ciebie oko! Pilnuj porządku w papierach, a o nic nie będziesz musiał się martwić.

Zdrowie

Odpoczynek - to słowo musi zagościć w Twoim rytmie dnia. Fatalna dieta i nadmiar używek? Twój organizm w końcu powie STOP! Zadbaj o siebie, a unikniesz powrotu starych kontuzji czy problemów z krążeniem. Bądź ostrożny za kierownicą, nie podejmuj ryzykownych manewrów.

Strzelec 22.11 - 21.12

strzelec 2021

Miłość

Do tej pory Twoje serce i rozum nie dogadywały się za dobrze? W tym roku wszystko się zmieni. Nie zakochasz się co prawda na zabój, a w brzuchu nie będzie roztańczonych motyli, ale spójrz na to z innej strony - złamane serce Ci nie grozi. Nowe związki będą się rozwijać powoli, pozwalając na wzajemne poznanie się i sprawdzenie, czy poza chemią jest coś, co może połączyć was na dłużej. 

Strzelce w związkach czekają przemiłe chwile, o ile powstrzymają swój temperament i nie będą szukać przygód na boku. Wiosną musisz uważać, czasem mały romans zwiastuje duże kłopoty. Pod koniec roku wszystko się poukłada i wspólne życie będzie Ci dostarczało samych powodów do radości. Urodzeni w pierwszej dekadzie mogą się nieźle zaskoczyć! Partner ma wobec Was bardzo poważne plany. Czyżby to już czas na poszukiwania sukni ślubnej? 

Rodzina i Przyjaciele

W tym roku nie unikniesz konfliktów i nieporozumień. Uważaj, żeby te drobne nie urosły do wielkiej rangi. Jeśli chcesz je złagodzić, musisz nauczyć się czasem ugryźć w język i nie bronić za wszelką cenę swojego zdania. Jednak w sprawach ważnych dla Ciebie nie warto zachowywać milczenia, w przeciwnym razie inni uznają, że mogą sobie pozwolić na zbyt wiele. Większość Twoich przyjaciół okaże Ci troskę oraz życzliwość. Czy Twoja duma pozwoli z nich skorzystać? Nie obejdzie się też bez zawodów. Osoby, po których najmniej się tego spodziewasz, wbiją Ci nóż w plecy, przez To stwierdzisz, że na niektóre znajomości szkoda Twojego czasu. Wiosna i lato mogą upłynąć pod znakiem rodzinnych uroczystości, pamiętaj, żeby zarezerwować środki na prezenty.

Kariera i finanse

Uważasz, że najlepszy sposób to zarobić, ale się nie narobić? Nie w tym roku. Pracy będzie sporo, ale w końcu przyjdzie czas na docenienie Twoich wysiłków. Szef dostrzeże Twoje długotrwałe zaangażowanie i postanowi je sowicie wynagrodzić. Na brak pieniędzy nie będziesz więc narzekać, jednak nie daj się ponieść wielkim zakupom. Nowy telefon czy komputer są Ci aż tak niezbędne? Kilka kosmetycznych zmian w sprzęcie, który posiadasz da im nowe życie, a Tobie pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jesień sprzyja inwestycjom, przemyśl porządnie gdzie ulokować swoje oszczędności, aby osiągnąć jak największe zyski. W tym roku zechcesz maksymalnie inwestować w siebie! Wyszukasz świetne kursy i szkolenia. Być może pracodawcy spodoba się Twój plan rozwojowy i postanowi sfinansować Ci jakiś kurs. Jesień to dobry czas dla urodzonych w drugiej dekadzie na otwarcie własnego biznesu. Od dłuższego czasu wiesz czym chciałbyś się zajmować? To najwyższa pora wziąć byka za rogi. Ten rok to dla Ciebie szansa na ogromny sukces. Pamiętaj o tym i dobrze skalkuluj ryzyko. 

Zdrowie

Przyjrzyj się uważnie sygnałom, które wysyła Twoje ciało. Zwolnij trochę tempo, nie zawsze musisz być pierwszy i najlepszy. Wyciszeniu może pomóc joga lub medytacja. Uważasz, że to nie dla Ciebie? Spróbuj! Zobaczysz jaką ulgę przyniesie to Twojej duszy i ciału. Latem koniecznie postaraj się odpocząć, spędź urlop na łonie natury. Przed sezonem zimowym warto zadbać o swoją skórę, żeby długo cieszyła gładkim, nieskazitelnym wyglądem, wybierz się więc do zaprzyjaźnionej kosmetyczki.

Horoskop na 2021 rok dla znaków żywiołu wody: RAK, SKORPION, RYBY Horoskop na 2021 rok dla znaków żywiołu wody: RAK, SKORPION, RYBY Małgorzata Rozenek-Majdan w srebrnej kurtce. Wiemy gdzie kupić podobną! Małgorzata Rozenek-Majdan w srebrnej kurtce. Wiemy gdzie kupić podobną!