Horoskop na 2021 rok dla znaków żywiołu wody: RAK, SKORPION, RYBY

Co ciekawego czeka znaki zodiaku z żywiołu wody? Zajrzyj z nami w przyszłość i dowiedz się, co spotka Raka, Skorpiona i Ryby w 2021 roku.

Horoskop na 2021 rok dla znaków żywiołu wody: RAK, SKORPION, RYBY

Rak 22.06 - 22.07

rak 2021

Miłość

Raku, jeśli ostatnio w Twoim życiu pojawiło się rozstanie, nie zamykaj się na świat. Otwórz się na nowe znajomości, zwłaszcza w drugiej połowie stycznia. Będziesz miał wtedy ogromne powodzenie, a Twoja naturalna umiejętność flirtowania sprawi, że randki z Tobą to będzie czysta przyjemność! Korzystaj z okazji, a w końcu uwierzysz, że prawdziwa miłość, o której tak marzysz, dopiero przed Tobą. Latem pojawi się dla Ciebie szansa na zbudowanie nowego, szczęśliwego związku. Zanim się na niego zdecydujesz, daj szansę sobie i drugiej osobie wzajemnie się poznać, wtedy pewny co do własnych uczuć Raku zaangażujesz się na 100%. 

Raki w stałych związkach staną się bardzo opiekuńcze. Lato okaże się dla Was bardzo gorące. Raki z drugiej dekady, które odwlekały decyzję o ślubie, w tym roku zrozumieją, że nie ma na co czekać. Zrozumiesz, że osoba u Twojego boku to ta jedyna i przestaniesz obawiać się poważnych decyzji i deklaracji. 

Rodzina i Przyjaciele

W tym roku postanowisz oddać się bezgranicznie swoim pasjom. Masz duszę artysty? Świetnie się składa, bo już wiosną będziesz miał okazję zaprezentować swoje talenty przed szerszym gronem. Jesienią uważaj na słowa podczas spotkań rodzinnych, możliwe są burzliwe dyskuje. Jednak Twoja cierpliwość i zdolność mediacji, pozwolą szybko dojść wszystkim do porozumienia. W lutym zamarzysz o remoncie albo zaczniesz poszukiwania bardziej przestronnego lokum. Nie wahaj się, to świetny czas na takie decyzje. W sierpniu pojawi się okazja ciekawego wyjazdu w świetnym towarzystwie. Nie przegap jej!

Kariera i finanse

To dobry rok dla Twoich spraw finansowych. Zapowiada się, że Twoje zarobki znacząco przewyższą wydatki. Masz w planach kredyt hipoteczny? W tym roku zdobędziesz go na dogodnych warunkach. Raku, wiesz najlepiej, że nic samo nie przychodzi, dlatego w dużej mierze za Twój sukces będzie odpowiadała Twoja czujność, znalezienie najlepszych ofert i dokładne czytanie wszystkich umów.  Wiosną możliwa niewielka wygrana, może zorganizujesz za nią jakiś miły wyjazd w ofercie last minute?

Jesień to czas dla Ciebie by zaistnieć w pracy! Szef zacznie zauważać i doceniać Twoje propozycje, dostaniesz pod opiekę ważny projekt lub staniesz się jednym z reprezentantów firmy. Na urodzonych w pierwszej dekadzie czeka sporo wyjazdów na szkolenia, zdobędziesz na nich dużo nowych umiejętności, które znacząco podniosą Twoje kwalifikacje. Bądź czujny, staniesz się atrakcyjnym kąskiem na rynku pracy.  Raki, które posiadają własny biznes, czeka bardzo szybki rozwój. O Twojej firmie zrobi się głośno, przez co posypie się lawina zamówień. Może to już moment na poszerzenie zakresu działalności albo rozejrzenie się za większym biurem?

Zdrowie

Energia Cię w tym roku nie opuści. Aby ją wspierać pamiętaj o mądrym odżywianiu - śniadanie to podstawa, pamiętaj też o nawadnianiu organizmu. Osoby, które wykonują pracę siedzącą muszą wdrożyć przerwy co godzinę na ćwiczenia rozciągające, aby uniknąć problemów z krążeniem i kręgosłupem. Po pracy zadbaj o rozruszanie ciała, zamiast leżeć na kanapie wybierz się na spacer lub siłownię. Równie ważne jak ciało są nasze emocje, unikaj więc stresów i usuń ze swojego życia toksyczne relacje.

Skorpion 23.10 - 22.11

skorpion 2021

Miłość

W Twoim życiu nadal są obecne wątki, które straciły już znaczenie? Najwyższy czas się ich pozbyć. Jeśli od dłuższego czasu myślisz o rozstaniu, nie czujesz się szczęśliwy w swojej relacji, to na przełomie sierpnia i września będziesz miał sprzyjający czas, aby to zakończyć polubownie i przede wszystkim ostatecznie. Dzielnie przejdziecie przez ten trudny czas swojego życia, dlatego w ostatnim kwartale roku czekać będzie na Was nagroda. Nowy związek, wspólne mieszkanie, a może nowy członek rodziny? Samotni mają szansę na odnalezienie prawdziwej miłości, nie pomyl jednak wakacyjnego zauroczenia z większym uczuciem. Dla Skorpionów z trzeciej dekady pewne decyzje podjęte w tym roku będą nieodwracalne. Podejmując decyzję o ślubie posłuchaj swojego serca, ale też pójdź po radę do najbliższych, którzy bardzo chcą Twojego szczęścia. Nie obrażaj się, jeśli ich zdanie będzie odmienne od Twojego, to powinno Cię skłonić do ponownego przemyślenia tematu.

Rodzina i Przyjaciele

Oczekiwania innych mogą mocno różnić się z tym, czego Ty chcesz od życia. Na przełomie sierpnia i września możesz poczuć się bardzo obarczony problemami swoich bliskich, którym nie potrafiłeś odmówić. Musisz poćwiczyć znajdowanie czasu na własne przyjemności i czasem kazać innym na Ciebie poczekać albo wskazać im sposób jak mogą sobie poradzić sami. Jeśli masz dorastające dzieci, postaraj się dać im trochę więcej samodzielności, może zgódź się w końcu na ich samotne wakacje? Nie daj się ponieść swojej wyobraźni, która będzie Ci podsuwać czarne scenariusze, kieruj się rozsądkiem.

Kariera i finanse

Niech Twój apetyt na luksusy nie skusi Cię na zaciąganie kredytów. Zaspokoisz chwilowe przyjemności, które później trzeba będzie spłacić. Oszczędzanie to o wiele lepsza opcja. Spróbuj, Skorpionie, a szybko się przekonasz, jakie to fajne uczucie mieć zabezpieczenie finansowe. Patrzenie na powiększające się środki na Twoim koncie sprawi, że zainteresujesz się inwestowaniem oszczędności. 

W pracy czas na to, abyś był realistą. Twoje starania o awans zostaną nagrodzone tylko wtedy, gdy realnie ocenisz swoje siły. Nie wdawaj się w ryzykowne dyskusje z osobami, które są wyżej od Ciebie w firmie, nie krytykuj szefa i uważaj na zaczepki konkurencji. Jeśli będziesz miał to na uwadze to Twoja kariera wystrzeli z dużym sukcesem, szczególnie jeśli urodziłeś się na przełomie pierwszej i drugiej dekady. Skorpionie, jeśli prowadzisz własną firmę, musisz być na bieżąco z szybko zmieniającymi się przepisami. Jeśli to zlekceważysz, możesz popełnić błąd, który będzie Cię sporo kosztował, szczególnie narażone są na to osoby urodzone w trzeciej dekadzie.

Zdrowie

Pokusa podjadania będzie niebezpieczeństwem dla Twojej szczupłej, wypracowanej sylwetki. Nie martw się, Twoja motywacja i systematyczność nie dadzą się pokonać i nie skończysz z oponką na brzuchu. Siłownia to Twoje postanowienie noworoczne? W tym roku się nie poddasz i będzie Cię można zobaczyć tam nawet kilka razy w tygodniu. Prawdziwą przyjemność jednak sprawią Ci sporty uprawiane na świeżym powietrzu. Jesienią dokładnie obejrzyj swoją skórę, jeśli zauważysz na niej jakieś zmiany koniecznie skonsultuj je z lekarzem.

Ryby 19.02 - 20.03

ryby 2021

Miłość

Czekasz na miłość? Jest bliżej, niż myślisz. Uporaj się ze swoimi kompleksami, przełam uprzedzenia, a Twój urok osobisty zrobi całą resztę za Ciebie. Ostatni kwartał roku będzie Ci w tym najbardziej sprzyjał. Ale nie martw się, nie będziesz do tego czasu samotny. Wiosną i latem szykuje się kilka ekscytujących randek. Jesteś w szczęśliwym związku? Szykują się nowe obowiązki, przygotowanie do remontu lub powiększenie rodziny. Jeśli urodziłaś się Rybo w trzeciej dekadzie, możesz być jesienią bardziej impulsywna i prowokować nieporozumienia. Rybo z pierwszej dekady, skup się na potrzebach innych, partner potrzebuje Twojego zainteresowania. Ryby z drugiej dekady mogą w tym roku podjąć poważne deklaracje i stanąć na ślubnym kobiercu, najbardziej sprzyjający temu czas to druga połowa sierpnia. 

Rodzina i Przyjaciele

Wiosną musisz uważać na przekonanie, że racja leży wyłącznie po Twojej stronie. Naucz się być trochę bardziej ustępliwa, droga Rybo, inaczej przysporzysz sobie wielu kłopotów. Masz jednak szczęście, bo w Twoim otoczeniu są bardzo życzliwe, spokojne i tolerancyjne osoby. Nie nadużywaj jednak ich cierpliwości. W maju poświęć więcej czasu domowym sprawom, żeby przypadkiem nie umknęło Ci coś ważnego. Sprawy Twoich przyjaciół staną się dla Ciebie bardzo ważne pod koniec roku. Ktoś z Twoich bliskich poprosi Cię o przysługę, a Ty nie będziesz potrafić mu odmówić.

Kariera i finanse

Energii Ci w tym roku nie zabraknie, więc poszukasz możliwości, żeby sobie dodatkowo dorobić. Poskutkuje to tym, że na brak środków nie będziesz w tym roku narzekać. Dodatkowe zajęcie pomoże Ci też pogłębić swoją wiedzę i doświadczenie, przez co zaczniesz się cenić naprawdę wysoko. Jednak znajdą się ludzie, którzy będą gotowi ponieść tą cenę, aby mieć Cię w swoim zespole. Nie zmarnuj tej szansy. Większy przyrost gotówki zauważysz jesienią, ale nie dasz się ponieść drogim przyjemnościom, tylko będziesz obserowała, Rybo, z ogromną satysfakcją powiększającą się sumę na Twoim koncie

Ten rok upłynie Ci na wielkich sukcesach zawodowych, pamiętaj tylko, że aby je osiągnąć musisz się wykazać zaangażowaniem i lojalnością, przecież nic nie przychodzi łatwo. Wiosną czeka Cię duża próba, będziesz musiał udowodnić, że inwestycja w Twoją osobę jest opłacalna. W nowej pracy na początku trudno Ci będzie odnaleźć się w zespole, nie zrażaj się jednak, być może trafiłeś na ludzi, którzy potrzebują więcej czasu, by się przed Tobą otworzyć. Druga połowa lutego i początek marca to doskonały czas dla Ryb, które planują otworzyć własną działalność. Nie zwlekaj, latem może dopaść Cię lenistwo. 

Zdrowie

To będzie dla Ciebie bardzo wymagający rok. Nie daj się ponieść sukcesom zawodowym, zapominając o swoim zdrowiu. Wiosnę zacznij od poświęcenia uwagi swojej formie, praca przy biurku negatywnie wpływa na Twoją kondycję. Zadbaj więc o nią i rozpocznij trening, który szybko przyniesie oczekiwane efekty. W końcu to Twój rok!

Horoskop na 2021 rok dla znaków żywiołu ziemi: BYK, PANNA, KOZIOROŻEC Horoskop na 2021 rok dla znaków żywiołu ziemi: BYK, PANNA, KOZIOROŻEC Horoskop na 2021 rok dla znaków żywiołu ognia: BARAN, LEW, STRZELEC Horoskop na 2021 rok dla znaków żywiołu ognia: BARAN, LEW, STRZELEC