Horoskop na listopad 2020 - dowiedz się, co czeka Cię w miłości, finansach i w modzie!

Zastanawiasz się, co zaskakującego czeka Cię w listopadzie? Jak będą wyglądać Twoje relacje, finanse i modowe potyczki? Sprawdź nasz horoskop dla każdego znaku zodiaku!

Horoskop na listopad 2020 - dowiedz się, co czeka Cię w miłości, finansach i w modzie!

Skorpion - 23 października do 21 listopada

Relacje

Listopad upłynie Ci na zajmowaniu się domowymi sprawami, spojrzysz krytycznym okiem na swoje otoczenie. Uważaj tylko, żeby generalne porządki nie przerodziły się w remont, czy przeprowadzkę. W tym miesiącu postawisz na rodzinne, kameralne spotkania. 

W miłości możesz stać się podejrzliwy, panuj więc nad emocjami, żeby nie urazić bliskiej Ci osoby. 

Samotny Skorpionie, w Twoim otoczeniu jest ktoś na kim od dawna Ci zależy? Mars pomoże Ci go zdobyć! 

Finanse

Będziesz mieć wrażenie, że toniesz w papierach. Rozpoczniesz podsumowywanie roku, więc praca upłynie Ci pod znakiem statystyk i raportów. Musisz więc zadbać o swoją wygodę i zdrowie. Domowe spa w wolny weekend bardzo dobrze Ci zrobi.

Modowa porada

Skorpion znany jest ze swoich nieoczekiwanych zmian o sto osiemdziesiąt stopni, więc może wpaść na pomysł całkowitej wymiany swojej garderoby. Na szczęście listopad to miesiąc wyprzedaży, więc nie musisz zbytnio martwić się o swój portfel.

Strzelec - 22 listopada do 21 grudnia

Relacje

Marzy Ci się spokojny wieczór z rodziną i oglądanie seriali? To dopiero pod koniec miesiąca. Listopad rozpoczniesz dynamicznie. Uważaj na zawirowania w życiu prywatnym.

W miłości postawisz wszystko na jedną kartę. 

Samotny strzelcu, zaryzykuj, randka z nieznajomym może przynieść wiele niespodzianek.

Finanse

W tym miesiącu postawisz na siebie i zadbasz o swoje interesy. Masz niewyjaśnione sprawy finansowe? Uporaj się z nimi jak najprędzej. Zbliża się czas podsumowań, zbierz więc swoje sukcesy i porażki, ułóż poważny plan na dalsze miesiące.

Modowa porada

Strzelec pragnie wieść jak najlepsze życie, w połączeniu z jego lekkim podejściem do spraw finansowych może wyjść katastrofa. Dobrze zaplanuj swoje wyprzedażowe szaleństwo i nie kupuj zbyt wiele niepotrzebnych rzeczy pod wpływem impulsu.

horoskop

Koziorożec - 22 grudnia do 19 stycznia

Relacje

Poczujesz ogromną potrzebę przeprowadzenia porządków w Twoich prywatnych sprawach. Ułożysz plan ciekawych zajęć, którymi byłeś zainteresowany od dłuższego czasu i zastanowisz się jak mądrze zagospodarować wolny czas. 

Twoja lista ciekawych książek i filmów staje się coraz dłuższa? Listopadowy wieczór to dobry moment na nadrobienie zaległości.

Zmiany i porządki w Twoich prywatnych sprawach spowodują, że będziesz bardzo ostrożny w uczuciach. Dostrzeżesz, że Twój partner potrzebuje teraz wsparcia, a nie nieuzasadnionej krytyki.

Finanse

Nie pozwól na to, aby w Twojej pracy zaczął rządzić pośpiech, zamieszanie, które może wyrządzić sprzyjać będzie pomyłkom, które będziesz musiał wyjaśnić jeszcze przed końcem miesiąca. Końcówka miesiąca sprzyjać będzie udanym inwestycjom i sukcesom finansowym. 

Modowa porada

Koziorożec nie lubi zmian, dlatego podczas listopadowych wyprzedaży z pewnością upoluje swój sprawdzony outfit w rewelacyjnej cenie.

Wodnik - 20 stycznia do 18 lutego

Relacje

Sprawy, które martwiły Cię w październiku, zaczną się powoli klarować. Jednak pamiętaj, że nie wszystko warto ratować za wszelką cenę. 

Druga połowa listopada upłynie Ci pod znakiem odpoczynku, nadrobisz kontakty z przyjaciółmi, którzy byli ostatnio nieco przez Ciebie zaniedbani.

W miłości na pewno nie będziesz się nudzić, los przyniesie Ci okazję do nowych flirtów. 

Finanse

W pracy będziesz tryskać energią i nowymi pomysłami, ale pamiętaj, żeby nie zdradzać od razu wszystkich swoich talentów.

Nie bój się zmian i podejmowania nagłych decyzji, mogą przynieść Ci niespodziewane zyski. 

Modowa porada

Wodnik nie lubi rutyny i pospolitych rozwiązań, na ulicy chce wyglądać niepowtarzalnie. W listopadzie odda się więc kreatywnemu przerabianiu zawartości swojej szafy.

Ryby - 19 lutego do 20 marca

Relacje

Znajdziesz swoją listę niezrealizowanych marzeń, przeanalizuj ją ponownie, ponieważ listopad będzie sprzyjał rozpoczynaniu nowych spraw.

W tym miesiącu będziesz się kierować sprawiedliwością, dzięki czemu uda Ci się rozwiązać stare konflikty. Druga połowa miesiąca upłynie Ci na sprawach osobistych, poświęcisz więcej czasu rodzinie.

Ryby w związkach mogą odetchnąć z ulgą, to będzie dobry miesiąc. Te samotne, natomiast, mają szansę na romans, nie przegapcie jej.

Finanse

Nie odkładaj niczego na później, bo inaczej pod koniec miesiąca utoniesz w lawinie niezałatwionych ważnych spraw. Listopad sprzyja szybkiemu działaniu i mówieniu otwarcie swojego zdania. Będziesz inicjatorem wielu fajnych akcji, nie złość się na tych, którzy nie będą chcieli się do nich przyłączyć.

Modowa porada

Ryby bardzo często mają problem z docenianiem samych siebie. Od dłuższego czasu masz na oku sukienkę, ale boisz się, że nie będziesz wyglądać w niej dobrze? Weź przyjaciółkę na zakupy, ona pomoże Ci pozbyć się tego uczucia.

Baran - 21 marca do 19 kwietnia

Relacje

W listopadzie otoczysz się przyjaciółmi i skutecznie odetniesz od siebie wszystkich wrogów. Będzie to dla Ciebie czas nowych znajomości, które zaowocują wieloma godzinami ciekawych dyskusji. Staniesz się bardziej wyrozumiały, przez co łatwiej będzie Ci doradzić i pomóc innym.

W miłości, dzięki pomocy Wenus, łatwiej dogadasz się z partnerem, lub odnajdziesz w zupełnie nowej relacji.

Finanse

Uznasz, że listopad to czas, w którym najlepiej rozprawić się z trudnymi sprawami. Dostaniesz wsparcie Jowisza w sprawach, które wymagają szybkich i konkretnych decyzji. 

W połowie miesiąca przyjdzie lekkie zmęczenie i brak ochoty na obowiązki zawodowe. Warto jednak zebrać siły, bo koniec miesiąca sprzyja sukcesom.

Modowa porada

Barany to bardzo aktywne osoby, które już w listopadzie postanowią zacząć pracować nad swoją formą. Dlatego ich uwagę przykują wyprzedaże w sklepach sportowych.

Byk - 20 kwietnia do 20 maja

Relacje

W listopadzie będziesz mocno koncentrować się na relacjach, które łączą Cię z innymi ludźmi, przez co zaczniesz dostrzegać ich potrzeby i chętniej spełniać prośby.

Ten miesiąc to miesiąc nowych relacji, zarówno nowych przyjaźni, jak i romansów. Pozwól przeszłości odejść w niepamięć, skup się na tym co przyniesie Ci listopad.

Finanse

W pracy przestaniesz się denerwować, że nie każdy pracuje w takim tempie jak Ty. Nadrobisz wszystkie zaległości, a nowe zadania, które dostaniesz, okażą się bardzo ciekawe i inspirujące. Czekają Cię ważne negocjacje, od których zależy Twoja podwyżka? Spokojnie, poradzisz sobie z nimi doskonale.

Modowa porada

Byk bardzo ceni sobie wygodę oraz lubi otaczać się luksusem. Lubi robić zakupy. Dlatego w listopadzie przejrzy internet w poszukiwaniu idealnej, wygodnej stylizacji.

Bliźnięta - 21 maja do 21 czerwca

Relacje

Zwolnij trochę, znajdź czas na zastanowienie i refleksję, pomoże Ci to wyjść z kłopotów, dzięki czemu odzyskasz wewnętrzną równowagę. Postaw na siebie, odpocznij. Kiedy już naładujesz baterie, staniesz się Bliźniaku weselszy i bardziej optymistyczny. Wtedy z ochotą pomożesz komuś, kto nie jest w tak dobrej sytuacji jak Ty.

Pod koniec miesiąca los zaskoczy Cię nową znajomością, która ma szansę stać się poważną relacją.

Finanse

W pracy zapowiada się spokojniejszy okres, dzięki temu będziesz mógł skupić się na ważnych obowiązkach. Uważaj jednak na szefa, który lubi niespodziewanie dołożyć wszystkim pracy.

Modowa porada

Bliźnięta bardzo chętnie podążają za nowymi trendami. W listopadzie będą interesować Cię tylko nowe kolekcje.

Rak - 22 czerwca do 22 lipca

Relacje

W listopadzie bardziej zainteresujesz się co słychać u Twoich bliskich, ale uważaj w połowie miesiąca ktoś może uznać, że za bardzo się wtrącasz. 

W wolnym czasie postanowisz zgłębić wiedzę związaną z ekonomią, zarządzaniem i planowaniem.

W miłości spokojnie, nie licz w tym miesiącu na rewolucje sercowe. Samotne Raki skupią się na własnym rozwoju.

Finanse

W pracy od początku będziesz błyszczeć niczym gwiazda. Zastąpisz nieobecnych, a wiele z Twoich pomysłów spodoba się szefowi i ważnym osobom. Nie pozwól, żeby ta okazja się zmarnowała, nowe obowiązki mogą okazać się bardzo ciekawe, a zdobyte doświadczenie zaowocuje w przyszłości. 

Druga połowa listopada upłynie Ci na porządkowaniu spraw rachunkowych, dzięki temu zyskasz więcej pieniędzy.

Modowa porada

Rak bywa bardzo zmienny. Nie zdziw się jak uzna, że w tym miesiącu jego kolor to bordowy i będzie szukał okazji wyprzedażowych tylko w tej barwie.

Lew - 23 lipca do 23 sierpnia

Relacje

Będziesz w bardzo dobrym nastroju, odkryjesz, że jesień to Twój czas. Nie kłóć się z rodziną o drobiazgi, pamiętaj, że bliscy mają prawo mieć własne zdanie. 

W stałych związkach lekkie zamieszanie, ale pod koniec miesiąca zrobi się spokojniej. Staniesz się bardziej cierpliwy i wyrozumiały, co będzie sprzyjać dobremu rozwojowi Twojej relacji.

Samotne Lwy mogą się szykować na nową znajomość, Wenus szykuje dla Was coś specjalnego.

Finanse

Sprawy w pracy będą się układać po Twojej myśli. Szybko uporasz się z najtrudniejszymi obowiązkami i będziesz mógł zająć się rozwijaniem swoich umiejętności. Szef to zauważy, być może szykuje się mały awans, który może poprawić Twoją, i tak dobrą, sytuację finansową.

Modowa porada

Lwy uwielbiają być w centrum uwagi. Na listopadowych zakupach będziesz zwracać uwagę na rzeczy, które najbardziej rzucają się w oczy.

Panna - 24 sierpnia do 22 września

Relacje

Listopad rozpocznie się szczęśliwymi wydarzeniami, związanymi z rodziną i domem. Będziesz cieszyć się z dobrych wiadomości oraz spędzisz więcej czasu ze swoją rodziną. Twój optymizm i entuzjazm zjedna sobie wielu ludzi, którzy bez wahania będą zwracać się do Ciebie o poradę.

Twoje randki będą wyglądały bardzo ciekawie. Nie złość się jednak, że ktoś jeszcze nie wie jakie kwiaty, czy wino lubisz najbardziej. Doceniaj małe gesty.

Finanse

W pracy nie daj sobie wejść na głowę, inaczej skończysz z obowiązkami Twoich kolegów. Mów jasno o swoich wątpliwościach i współdziałaj z innymi, w ten sposób unikniesz zarzutów, że nie wywiązujesz się ze swoich obietnic.

Modowa porada

Zodiakalne Panny uwielbiają porządek. W listopadzie zabierzesz się za generalne porządki w szafie, oddasz to, czego nie nosisz i sporządzisz listę rzeczy, które koniecznie musisz uzupełnić.

Waga - 23 września do 22 października

Relacje

W listopadzie Waga będzie bardziej pewna siebie. Zacznie flirtować i pozwoli sobie na dużo swobodniejsze żarty. Osoby w Twoim otoczeniu to docenią i wszystkim będzie żyło się przyjemniej. 

Samotne Wagi mogą komuś nieźle zawrócić w głowie, uważaj jednak gdzie lokujesz swoje uczucia.

Finanse

W sprawach zawodowych zanosi się na zmiany, które wyjdą Ci na dobre. Uważaj na zazdrośników, którzy mogą próbować zarzucić Ci brak zaangażowania w nudne sprawy. Mów otwarcie o swoich sukcesach, nie bój się bronić przed fałszywymi oskarżeniami. Twój spryt i opanowanie spowoduje, że ze wszystkim sobie poradzisz.

Modowa porada

Towarzyska waga nie może się już doczekać możliwości spotkania z wielkim gronem swoich przyjaciół. Listopad upłynie Ci na kompletowaniu stylizacji. Nie zapomnij dokupić modnych dodatków!

Świąteczne stylizacje dla dzieci. Jak ubrać dziecko na wigilię? Propozycje dla chłopca i dziewczynki Świąteczne stylizacje dla dzieci. Jak ubrać dziecko na wigilię? Propozycje dla chłopca i dziewczynki Makijaż na sylwestra 2020 - 7 najlepszych pomysłów na modny sylwestrowy makeup! Makijaż na sylwestra 2020 - 7 najlepszych pomysłów na modny sylwestrowy makeup!