Inspirująca Billie Eilish blondynką! Wiosna i lato to czas na metamorfozę?

Billie Eilish uwielbia się wyróżniać! Wizerunek artystki jest bardzo oryginalny, od kiedy tylko pojawiła się na scenie muzycznej, oprócz wspaniałego głosu zdobyła serca fanów nietuzinkowymi kreacjami i kolorowymi włosami. Kreatywna wokalistka jeszcze do niedawna kojarzyła się z futurystyczną fryzurą i neonowymi, zielonymi pasmami na czarnych włosach. Jak wygląda teraz?

Inspirująca Billie Eilish blondynką! Wiosna i lato to czas na metamorfozę?

Nowe włosy Billie Eilish - hit czy kit?

W marcu media społecznościowe obiegły zdjęcia gwiazdy, które zaskoczyły jej fanów. Najpierw w brytyjskim Vogue, a następnie w najnowszym teledysku do utworu Lost Cause piosenkarka nie tylko odbiega od swojego wizerunku pod względem ubioru, lecz również koloru włosów. Nowa fryzura Billie jest delikatna i naturalna, a złote blond kosmyki przywodzą na myśl gwiazdy z czasów Dolly Parton.

Sama Billie opowiada, że do zmiany zainspirował ją jeden z fanów, który… przerobił jej kolor włosów na jednym ze zdjęć. Ten widok utwierdził ją w pomyśle, który tkwił w jej głowie od jakiegoś czasu i ostatecznie pomógł w podjęciu decyzji. Cały proces zmiany fryzury trwał około 6 tygodni tak, aby był jak najbardziej bezpieczny dla artystki.

Styl Billie Eilish - bluzy, łańcuchy, pierścionki i oversizowe ubrania czy kobiece gorsety i krótkie sweterki?

Zmiana koloru włosów zdaje się mieć ogromny wpływ na wizerunek piosenkarki. Jej instagram bardzo wyraźnie dzieli się na czas sprzed metamorfozy i po niej. Wcześniej Billie była kojarzona z oversizowymi bluzami, dresami i neonowymi dodatkami. Jej look był bardzo współczesny, a outfity zawsze uzupełniane biżuterią w stylu XXL: pierścionkami i łańcuchami. Eilish zainspirowała miliony nastolatków (i nie tylko!) na całym świecie, a jej ubiór był jej znakiem rozpoznawczym, nie do pomylenia z nikim innym.

Zdjęcia Billie Eilish w blond włosach są już zupełnie inne. Kobiece, zmysłowe, stylizacje ukazują dziewczynę w zupełnie nowym świetle. Wokalistka prezentuje się w jasnych, szkolnych sweterkach i czarnych peniuarach. Fanom zdecydowanie podoba się ten nowy wizerunek wokalistki, która zdaje się być pewna siebie i odmieniona. Trudno o lepszy czas na zmianę niż wiosna i lato, kiedy wszystko budzi się do życia. Billie udowadnia, że nie ma nic złego w odważeniu się na totalną metamorfozę, nawet gdy ma się bardzo zdefiniowany styl i jego porzucenie wydaje się ryzykowne. Grunt to pozostanie wierną wyrażaniu siebie - i do tego mocno zachęcamy każdego.

fot. Getty Images

Sprawdź nowoczesne ubrania na Domodi:

3 pomysły na… stylizację z białymi trampkami 3 pomysły na… stylizację z białymi trampkami Markowe ubrania i dodatki na Domodi - perełki do 300 zł. Zobacz selekcję redakcji! Markowe ubrania i dodatki na Domodi - perełki do 300 zł. Zobacz selekcję redakcji!