Jak zadbać o włosy jesienią?

Jesień to idealny moment na to aby z nieco większą uwagą skoncentrować się na pielęgnacji swoich włosów. Wieczory są dłuższe, niechętnie wychodzimy z domu, możemy więc w pełni skupić się na szkodach jakie wyrządziły nam letnie promienie UV oraz sól morska. Jakich specyfików używać aby odżywić zniszczone włosy?

Jak zadbać o włosy jesienią?

Przede wszystkim zainwestujmy we wszekiego rodzaju odżywki, olejki i maski do włosów. Zanim oddamy się wieczornym rytuałom pielęgnacyjnym, nałóżmy na włosy regenerujący specyfik, dopiero później zajmijmy się myciem. Starajmy się nie suszyć włosy naturalnie, bez użycia suszarki. Zrezygnujmy z porannego mycia, poświęćmy chwilę na pielęgnację wieczorem. Zanim wskoczymy pod przytulny koc z kubkiem herbaty i książką, zajmijmy się włosami właśnie. Poza działaniem na zewnątrz, niezwykle ważne jest również dbanie o nasze ciało poprzez odpowiednio zbilansowana dietę i/lub suplementy diety. Nie zapominajmy więc o zdrowym odżywianiu. Jeśli zadziałamy na dwóch płaszczyznach nasze włosy na pewno odzyskają blask i miękkość - staną się ozdobą naszych stylizacji, a nie elementem który staramy się ukryć pod grubym szalikiem czy czapką.

Dobry szampon i odżywka to podstawa pielęgnacji włosów. Przejrzyjcie produkty, które dla Was wybrałyśmy z szerokiej oferty sklepów internetowych dostępnych za pośrednictwem Domodi!

Piękne i zdrowe włosy blogerek modowych!

Szampony i odżywki w Domodi

Niezbędnik każdej kobiety #2 Sukienki Niezbędnik każdej kobiety #2 Sukienki Must have: koszula w stylu boho Must have: koszula w stylu boho