„Jakby dopiero wstała z łóżka”. Małgorzata Rozenek-Majdan tak ubrana po zamku

Kiedyś nie wyszłybyśmy tak z domu i... wiele z nas do tej pory jest wierna takiemu podejściu. Jednak nie Małgorzata Rozenek-Majdan. Rozkochana w wygodzie prezenterka przemyka wystawnymi salami zamku w komplecie na wzór piżamy. Odważyłabyś się na podobną stylówkę?  

„Jakby dopiero wstała z łóżka”. Małgorzata Rozenek-Majdan tak ubrana po zamku
Małgorzata Rozenek-Majdan lansuje piżamowy trend Źródło: Instagram, autorka: Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Kilka lat temu dałyśmy szansę sukienkom, które wyglądają jak bieliźniane halki. Latem 2023 jednak piżamowa estetyka wejdzie do trendów na całego. Pyjamacore to hasło zdecydowanie warte zapamiętania (i wykorzystania) w tym sezonie. Stylizacje jakbyśmy dopiero wstały z łóżka to nowy synonim wygody, który rozkocha w sobie wszystkie stylowe pragmatyczki.  

Już wiemy, że w Polsce ten trend będziemy kojarzyć przede wszystkim z Małgorzatą Rozenek-Majdan, która jako jedna z pierwszych odważyła się nosić piżamowe komplety i śmiało można stwierdzić, że przepadła na ich punkcie, a my razem z nią.  

Nie rozstaje się z tym kompletem. Wiemy, gdzie dorwać podobny

Szerokie, długie spodnie i luźna koszula nonszalancko zarzucona na ramiona – te dwa elementy zdefiniują naszą wygodę latem. Bez obaw: długie nogawki wcale nie muszą oznaczać tego, że porzucimy piżamowe komplety, gdy nastaną upały. Na przykładzie Małgorzaty Rozenek-Majdan, która pokazała, jak spodnie falują na letnim wietrze, możemy domyślić się, że dają większą przewiewność, niż może nam się wydawać.

To, że piżamowe komplety gwarantują wygodę, widać na pierwszy rzut oka. Natomiast to, co zasługuje na pochwałę, to połączenie funkcjonalności ze stylem. Koszule i spodnie w duchu pyjamacore choć tylko subtelnie odbiegają od odzieży nocnej, to zachwycają nas nonszalancją, a nawet elegancją. W końcu Małgorzata Rozenek-Majdan włożyła satynowy komplet na zwiedzanie barokowego zamku.  

Stylistka radzi: Piżamowe komplety to dobra opcja nie tylko na wakacyjne wypady, czy na home office. W nadchodzących miesiącach będą też jedyną słuszną alternatywą dla garniturów do biura. Spokojnie, w zestawie ze skórzanymi klapkami wciąż stworzą elegancki look.  

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan prezentuje opalone ciało. Wzrok przyciąga strój kąpielowy

Widzimy, że w szafie prezenterki już tworzy się mała kolekcja piżamowych kompletów. Zdążyła nas uraczyć dwoma stylizacjami w tej estetyce. Rozenek-Majdan ewidentnie bardziej polubiła tę drugą, z którą opublikowała kilka postów na Instagramie. Błękitne spodnie i koszula we wzór w białe liście towarzyszyły jej podczas zwiedzania miasta Odense. Co ciekawe, prezenterka idealnie wpisała się w skandynawski krajobraz, w końcu duńskie trendsetterki to królowe wygodnego minimalizmu, a trend pyjamacore jest im znany już od dawna.  

Odkryj modne piżamowe komplety w stylu Rozenek-Majdan na Domodi.pl

Kaczorowska włożyła dresową bluzę. Tylko spójrzcie na ten kolor Kaczorowska włożyła dresową bluzę. Tylko spójrzcie na ten kolor Te sukienki w stylu Małgorzaty Sochy kupisz z ogromną zniżką. Wystarczy wpisać sekretny kod rabatowy Te sukienki w stylu Małgorzaty Sochy kupisz z ogromną zniżką. Wystarczy wpisać sekretny kod rabatowy