Konkurs Dekada Mody Domodi: do wygrania 25 000 zł na zakupy!

Domodi świętuje swoje 10. urodziny i z tej okazji wraz z Orsay i Elle przygotowaliśmy dla Was konkurs: Dekada Mody Domodi. Pula nagród to 25 000 zł, nagrodą główną jest 5 000 zł do wydania na indywidualnych zakupach ze stylistką, a jury przyzna także 110 nagród dodatkowych. Zapraszamy do udziału

Konkurs Dekada Mody Domodi: do wygrania 25 000 zł na zakupy!

Co zrobić, aby wygrać?

Zadanie konkursowe jest niezwykle proste, wystarczy na swoim profilu na portalu Instagram opublikować posta ze swoją ulubioną stylizacją ostatniej dekady. Forma pracy konkursowej jest dowolna. Może to być zdjęcie, seria zdjęć, wideo, gif, ilustracja, boomerang, animacja, grafika etc. Posty konkursowe muszą być opisane hasztagiem #DekadaModyDomodi oraz zawierać oznaczenie profilu @domodipl i @orsay.

Modowe nagrody

Nagroda główną w konkursie Dekada Mody Domodi jest  5000 zł na zakupy z jedną z członkiń jury –  Mileną Bekalarską oraz dwuletnia prenumerata Elle. Poza nagrodą główną Domodi przygotowało także:

- 10 wyróżnień – kart podarunkowych o wartości 1000 zł na zakupy w Orsay oraz roczne prenumeraty Elle

- 100 nagród dodatkowych – kart podarunkowych o wartości 100 zł na zakupy w Orsay oraz 20% zniżki na prenumeraty Elle. 

Prace konkursowe zbierane są do 5 września, ogłoszenie zwycięzców nastąpi 16 września, a dzień zakupowy ze stylistką 30 września.

Jury konkursu

Domodi przygotowało wiele atrakcyjnych nagród dla laureatek i laureatów konkursu Dekada Mody Domodi, a o tym, kto je zdobędzie, zadecyduje modowe jury, w składzie: 

- Martyna Głowińska-Gryglewska – Marketing & PR Manager, Grupa Domodi, Przewodnicząca Jury

- Anna Gorczyńska – Content Manager, Orsay

- Aleksandra Charzewska – dziennikarka, Elle.pl

- Milena Bekalarska – stylista kostiumograf, doradca wizerunku

Aleksandra Siekierka – blogerka modowa, @durancealexa

Jurorki ocenią prace konkursowe pod kątem następujących kryteriów: oryginalność, nietuzinkowość, pomysłowość, kreatywność i estetyka. O tym, czego każda z nich będzie poszukiwać indywidualnie, na czym się skupia osobiście, przeczytacie już wkrótce w artykułach na stronie domodi.pl. Natomiast regulamin i stronę konkursu znajdziecie pod adresem konkursdekadamody.domodi.pl

Świętuj z nami 10. urodziny Domodi!

Konkurs Dekada Mody Domodi to akcja inaugurująca jubileusz Domodi, które przygotowało na jesień jeszcze wiele  atrakcji, między innymi artykuły, wywiady oraz pierwsze Fashion Show. Premiera tego wydarzenia już w październiku, a tymczasem zachęcamy do dzielenia się swoimi stylizacjami z ostatniej dekady na Instagramie!

Chcesz być na bieżąco?

Obserwuj Domodi w social mediach!

 

Swetry damskie w tych kolorach królują w trendach. Sprawdź, na jakie odcienie postawić! Swetry damskie w tych kolorach królują w trendach. Sprawdź, na jakie odcienie postawić! Dresy damskie na jesień 2022 – zobacz, jakie modele są na topie i jak je modnie stylizować Dresy damskie na jesień 2022 – zobacz, jakie modele są na topie i jak je modnie stylizować