Kurtki na deszczowe dni

Kurtki przeciwdeszczowe wcale nie muszą być nieprzyjemną koniecznością. Zamiast narzekania na okropną pogodę i oczekiwania powrotu lata, spróbujcie nieco rozweselić swój look właśnie poprzez okrycie wierzchnie. Przeciwdeszczówki to naprawdę nie tylko sportowe kurtki utrzymane w smutnej, szarawej kolorystyce! 

Kurtki na deszczowe dni

Każdy powinien mieć w swojej szafie chociaż jedną kurtke przeciwdeszczową. Oczywiście w deszczowe dni możemy sobie poradzić inaczej i ochronić się przed deszczem za pomocą parasola. Czyż nie lepiej jednak (a przede wszystkim wygodniej) zaopatrzyć sie w kurtkę, która nie tylko będzie ciepła, ale też nie przepuści wilgoci? Stereotyp przeciwdeszczowych okryć wierzchnich, kojarzonych głównie z górskimi wyprawami już dawno został obalony. Teraz możemy mieć zarówno praktyczną, ale też interesującą kurtkę, która doda naszej stylizacji charakteru! Jeśli pomimo tych argumentów dalej nie jesteśmy zainteresowane klasyczną przeciwdeszczówką postawmy na okrycie wierzchnie wykonane z lakierowanej skóry. Jest to jeden z mocniejszych trendów wylansowanych w kolekcjach na jesień-zimę. Oczywiście pod taki płaszcz albo kurtkę musimy założyć gruby sweter, najlepiej z golfem, gdyż zazwyczaj tego typu okrycia wierzchnie nie są ocieplane. Nie zapominajmy o tym, że najlepiej jest wybrać kurtkę/płaszczyk z kapturem. To właśnie on dodatkowo uchroni nas przed deszczem. Przekonacie się do kurtki przeciwdeszczowej? Zobacznie jakie modele oferują sklepy internetowe dostępne za pośrednictwem Domodi!

Kurtki przeciwdeszczowe w Domodi

Najmodniejsze kolory jesieni Najmodniejsze kolory jesieni Zegarki damskie - znajdź model dla siebie! Zegarki damskie - znajdź model dla siebie!