Letnie tapety Domodi: pobierz i inspiruj się modą cały sezon!

Tego lata możesz zaktualizować nie tylko swoją garderobę! Nasza graficzka Marta Rokita przygotowała dla Ciebie pulę letnich modowych tapet, które możesz bezpłatnie pobrać na telefon, komputer czy tablet i inspirować się każdego dnia przez cały sezon!

Letnie tapety Domodi: pobierz i inspiruj się modą cały sezon!

Moda na tapecie

Kochasz modę i sztukę? Zainspiruj się letnimi tapetami Domodi, które możesz bezpłatnie ściągnąć na urządzenia z systemem operacyjnym Android, iOs czy na komputer. Autorką modowych kolaży jest współpracująca z nami graficzka Marta Rokita, która prace prezentuje między innymi na swoim >>Instagramie<<.

Kiedy zapytaliśmy Martę, co zainspirowało ją do stworzenia tej puli tapet, powiedziała nam: “Kolaże zawsze sprawiają mi sporo frajdy na etapie tworzenia, ponieważ dają dużo możliwości w kwestii łączenia różnych technik graficznych. Podobnie jest z modą - można zestawiać ze sobą różne elementy i otrzymywać ciekawe rezultaty”.

Spersonalizuj swoje urządzenie z tapetami, które będą najlepszym dodatkiem do Twoich letnich stylizacji!

Zobacz wszystkie letnie tapety Domodi!
#strefatrendów: Top 5 must have’ów z wyprzedaży według blogerki Melaniim! #strefatrendów: Top 5 must have’ów z wyprzedaży według blogerki Melaniim! Black tie w modzie męskiej - poznaj wszystkie zasady wieczorowego dress code’u Black tie w modzie męskiej - poznaj wszystkie zasady wieczorowego dress code’u