Markowska poszła na siłownię w ciemnych okularach. Do sieci trafiło wideo

W show biznesie prywatność jest na wagę złota – gwiazdy często posuwają się do nietypowych zachowań, by pozostawić sobie choć odrobinę anonimowości. Patrycja Markowska postanowiła ostatnio na przykład wybrać się na trening w stylizacji, która zdecydowanie odbiega od konwencji. 

Markowska poszła na siłownię w ciemnych okularach. Do sieci trafiło wideo
Markowska ćwiczy na siłowni w okularach przeciwsłonecznych Źródło: Instagram, autorka: Patrycja Markowska (@ patrycja_markowska_official)

Patrycja Markowska, od lat będąca symbolem kobiecej siły i niezależności w polskiej muzyce rockowej, ponownie zaskoczyła swoich fanów i media. Tym razem nie przez kolejny trendowy utwór, ale przez... nietypową stylizację, którą wybrała na trening. Wideo, którym podzieliła się w sieci, przedstawia piosenkarkę, która ćwiczy na siłowni w... okularach przeciwsłonecznych. W pierwszej chwili pomyślałyśmy o tym, że Markowska w taki sposób chce zachować prywatność, jednak skoro dzieli się tym w sieci, to sedno musi tkwić gdzieś indziej.  

Zobacz też: Tej bluzki pozazdrości Ci córka. Ewa Drzyzga nosi ją do spodni, ale możesz ją włożyć również do spódniczki

Markowska pokazuje swoją rockową duszę nawet na siłowni

Dla wielu siłownia to miejsce rygorystycznych treningów i skupienia na własnym ciele. Dla Markowskiej stała się ona jednak przestrzenią, w której nawet podczas wysiłku fizycznego nie rezygnuje się nawet ze swojego charakterystycznego rockowego stylu. Ciemne okulary, często kojarzone z tajemniczością i chęcią ukrycia się przed światem, w jej przypadku stały się elementem, który podkreśla jej niezależność i charakter. To, co dla jednych może wydawać się jedynie modowym zabiegiem, dla Markowskiej jest wyrazem pewności siebie i nieugiętości. 

Wideo, na którym Markowska wykonuje serię ćwiczeń, błyskawicznie zdobyło popularność w mediach społecznościowych. Jedni komplementowali jej formę i zapał do aktywności, a inni skupili się na jej stylizacji. Jeden z jej obserwatorów napisał nawet: „‬Na siłowni w okularach przeciwsłonecznych”, dodając do tego emotikony wyrażające śmiech i zdziwienie.  

Wybór ciemnych okularów przez Markowską na siłownię to nie tylko próba zachowania anonimowości czy modowy eksperyment. To przede wszystkim sygnał, że niezależnie od sytuacji, każdy ma prawo do bycia sobą, nawet w tak nietypowych okolicznościach. To również przypomnienie, że w dzisiejszych czasach trudno jest o pełną prywatność, a każdy, nawet najdrobniejszy wybór, może stać się przedmiotem publicznej dyskusji. 

Wideo Patrycji Markowskiej na siłowni w ciemnych okularach przeciwsłonecznych to nie tylko kolejny „‬news” w mediach społecznościowych. To przede wszystkim dowód na to, że gwiazdy, mimo życia w blasku fleszy, starają się zachować swoją indywidualność i niezależność. Piosenkarka, przez ten drobny gest, przypomina, że prawdziwa rockowa dusza nie zna ograniczeń – nawet na siłowni. Czy to próba ukrycia się przed światem, czy też wyraz osobistego stylu, jedno jest pewne – Patrycja Markowska potrafi zaskoczyć i zainspirować, nawet wykonując przysiady w okularach przeciwsłonecznych. 

Ubrania idealne na trening znajdziesz na Domodi.pl

Zamiast po wosk do depilacji, sięgają po skalpel. Efekt? Makijaż wygląda lepiej, a cera jest zdrowsza Zamiast po wosk do depilacji, sięgają po skalpel. Efekt? Makijaż wygląda lepiej, a cera jest zdrowsza Twój portfel wiecznie świeci pustkami? „Głośne budżetowanie” to trend z TikToka, który powinnaś poznać Twój portfel wiecznie świeci pustkami? „Głośne budżetowanie” to trend z TikToka, który powinnaś poznać