Miejski luz - inspiracje blogerki

Przeglądając inspiracje ze stylu ulicznego światowych stolicy mody mozemy natknąć się na wiele motywów, które już znamy - polskie blogerki bardzo umiejętnie je stosują. Zobaczcie miejski look w wydaniu Moniezji i ubierzcie się podobnie!

Miejski luz - inspiracje blogerki

Od jakiegoś czasu obserwujemy włączanie sportowych elementów do bardziej eleganckich i kobiecych stylizacji, jak i powrót normcore - "zwyczajnego" ubierania się - zakładania prostych, klasycznych rzeczy, wyglądających na niedbale dobrane, ale przede wszystkim bardzo wygodne. Jak podkręcić taki look? Mamy dla Was kilka porad!

1. boyfriendy + ramoneska + koszula

Do takiego zestawienia wystarczy założyć modne adidasy albo buty typu slip-on i dużą torbę, która przyda się na uczlenię i do pracy. 

2. boyfriendy + sweter + buty na obcasie

Wygoda i kobiecość w jednym! Buty na obcasie lub koturnie wyrównają nam optycznie proporcje sylwetki, które są przez spodnie typu boyfriendy poszerzone. 

3. mini + botki

Sukienka mini z falbaną albo rozszerzana spódnica dobrze będą wyglądały zarówno z botkami na obcasie słupku, jak i workerami. 

4. czerń + jeans

W sezonie jesień/zima 2015 bardzo modny jest total look w czerni oraz jeans. Z powodzeniem możemy je wykorzystywać w codziennych stylizacjach!

W artykule wykorzystano zdjęcia z bloga MONIEZJA.

Jeansy, ramoneski, buty sportowe: miejski look!

Jesienne trendy w bieliźnie Jesienne trendy w bieliźnie Długa kamizelka Długa kamizelka