Modne fryzury męskie 2019 - na jakie uczesania postawić?

Trendy zmieniają się nie tylko w kwestii damskich fryzur! Jeśli jesteś facetem, który lubi być na bieżąco z tym, co się teraz nosi, koniecznie sprawdź nasz przewodnik po najmodniejszych uczesaniach męskich tego roku. Przed Tobą pięć tych najważniejszych.

Modne fryzury męskie 2019 - na jakie uczesania postawić?

Fryzury męskie 2019 - co nowego?

W tym sezonie modne fryzury męskie zachwycają swoją różnorodnością i kreatywnością. To, co obecnie lansują styliści, jest absolutną pochwałą indywidualizmu! Spośród modnych uczesań każdy facet może wybrać takie, które najbardziej pasuje do jego charakteru, stylu i trybu życia. Na co się zdecydować: fryzury męskie krótkie czy długie włosy? Z grzywką czy bez? Sprawdź nasze inspiracje i wybierz wariant dla siebie - każda z naszych propozycji to murowany hit w 2019 roku.

Fryzury męskie z krótkimi bokami - elegancko, ale z luzem

Jeszcze niedawno na topie były fryzury męskie krótkie, inspirowane stylem dwudziestolecia międzywojennego, z podgolonymi bokami i przedziałkiem. Teraz nadszedł czas na luz i pewną dozę nonszalancji. Włosy mają wyglądać tak, jakbyś świadomie nie odwiedzał barbera. Krótkie boki (ale już nie tak wyraźnie skrócone jak w zeszłym roku), a do tego dłuższa, zaczesana palcami do tyłu góra. Taki look lansował James Dean, teraz jest mu wierny Kamil Pawelski, autor bloga Ekskluzywny Menel.

Krótkie fryzury męskie - na salonach na sportowo

Kojarzysz fryzurę Eminema albo look głównego bohatera serialu “Prison Break”? Takie ultrakrótkie strzyżenie męskie jest teraz znowu na topie. Jeżyk, również w wersji rozjaśnionej do platynowego blondu, jest trochę w stylu sportowca ekstraklasy, trochę bad boy’a. To dobre rozwiązanie dla facetów, którzy mogą się pochwalić ładnym, proporcjonalnym kształtem czaszki. Styliści polecają też łączenie tak krótkich fryzur męskich z dwudniowym zarostem.

Fryzury męskie z grzywką, czyli modny grzybek

Jeszcze niedawno taka fryzura kojarzyła się z przeszłością, o której każdy elegancki facet wolał zapomnieć. Dziś uczesanie typu “grzybek”, z języka angielskiego określane jako “crop” jest absolutnym fryzjerskim hitem. Fryzury męskie z grzywką zaczesaną na czoło i podciętą po łuku oraz z podgolonymi bokami koniecznie trzeba nosić ze sporą dozą dystansu i stylem inspirowanym ulicznymi klimatami lat 90.

Fryzury męskie średnie - look a la surfer

Fryzury męskie medium to nieco dłuższa wersja fryzury z krótkimi bokami i tyłem. Najlepiej prezentuje się na włosach lekko falowanych, podatnych na stylizację. Włosy muszą mieć odpowiednią objętość, mogą nonszalancko opadać na uszy i czoło. Dobrze wyglądają zmierzwione palcami. Wetrzyj w nie odrobinę pasty strukturalnej o matowym finiszu, a będziesz wyglądał jak ikona stylu albo surfer, który właśnie zeskoczył z deski.

Fryzury męskie “irokez”, czyli rock znowu na topie

A co dla fanów grunge’owych klimatów? Mogą wybrać półdługie włosy a la Kurt Cobain albo postawić na efektowne cięcie, na przykład fryzurę męską irokez, która znów jest mile widziana - również wśród gwiazd na salonach. Przejście między krótkimi bokami a długą górą może być bardzo subtelne albo wyraziste, z włosami przystrzyżonymi nad uszami do zera. Irokez najlepiej zrównoważy wypielęgnowana broda.

Modne fryzury męskie 2019 to propozycje zarówno dla elegantów, jak i fanów Nirvany. W każdym przypadku wymagają wypielęgnowanych włosów i konsekwencji - inne strzyżenie będzie pasowało do sportowego stylu, inne do biznesowego garnituru. Przemyśl to, zanim zdecydujesz się zarezerwować wizytę u stylisty!

Już nie tylko ramoneska! Skórzane ubrania w zupełnie nowym wydaniu Już nie tylko ramoneska! Skórzane ubrania w zupełnie nowym wydaniu II edycja Overview za nami! Sprawdź, co polscy projektanci przygotowali na jesień II edycja Overview za nami! Sprawdź, co polscy projektanci przygotowali na jesień