MUST HAVE - skórzana ramoneska

Skórzana, czarna ramoneska - kiedyś kojarzona wyłącznie z motocyklowym strojem lub rockowymi subkulturami. Dziś stała się pozycją obowiązkową w kobiecej garderobie. W latach 50. skórzana kurtka Perfecto była symbolem motocyklowych gangów. Była strojem kontrastującym dla konserwatywnych garniturów noszonych w tym czasie przez mężczyzn.

MUST HAVE - skórzana ramoneska

 

Skórzana, czarna ramoneska - kiedyś kojarzona wyłącznie z motocyklowym strojem lub rockowymi subkulturami. Dziś stała się pozycją obowiązkową w kobiecej garderobie. 

W latach 50. skórzana kurtka Perfecto była symbolem motocyklowych gangów. Była strojem kontrastującym dla konserwatywnych garniturów noszonych w tym czasie przez mężczyzn. Charakterystycznym wizerunkiem  z tych lat, jest stylizacja Marlona Brando w filmie Dziki, w którym zagrał przywódcę motocyklowej grupy, w ciężkiej, skórzanej ramonesce. W latach 60. skórzana kurtka stała się symbolem rockowych subkultur. Jej nazwa pochodzi od punkowego zespołu Ramones. Od tego czasu stała się klasycznym modelem kurtki, dodającym charakteru stylizacji.

Z czym zestawiać skórzaną ramoneskę? Stylistka Domodi.pl Monika Mia Grelewicz radzi zestawiać ją z minimalistycznymi zestawami. Doskonale sprawdzi się w połączeniu z jeansami i białym t-shirtem. Ciekawym rozwiązaniem jest również zestawienie ciężkiej, skórzanej kurtki z kontrastującymi stylami. Możemy łączyć ją z zestawami w stylu romantycznym lub glamour.

Przygotowaliśmy dla Was najciekawsze propozycje skórzanych ramonesek, dostępnych w Domodi.pl

Walentynki Walentynki Sukienki w atrakcyjnych cenach Sukienki w atrakcyjnych cenach