Noś kozaki jak Aleksandra Kostka, a twoje nogi będą wydawać się dłuższe. Trik pogodynki TVP działa jak magia

Chciałabyś, żeby twoje nogi wyglądały w kozakach na dłuższe? Martwi cię wysoka cholewka, które „tnie” łydkę w połowie? Odkryj trik, który od dawna stosuje Aleksandra Kostka, a będziesz wyglądać smukło i proporcjonalnie. Sekretem jest… odpowiednie połączenie kolorów. Sprawdź, na czym to polega.

Aleksandra Kostka to dobrze znana widzom TVP prezenterka, która w „Pytaniu na śniadanie” prowadzi blok z pogodą. Jej styl bazuje na eleganckich, sprawdzonych fasonach i mocnych kolorach, w których prezentuje się promiennie i młodzieńczo. W kontekście stylizacji gwiazdy śniadaniówki warte uwagi są także dodatki – zawsze trafione nie tylko pod kątem charakteru stroju, ale też jego kolorystyki. Na szczególne uznanie zasługuje sposób, w jaki pogodynka nosi zimowe kozaki. Co jest w nim tak niezwykłego? Prosty, a jednocześnie genialny klucz doboru kolorów!

Sprawdź, jak nosić kozaki do zimowych sukienek

Kozaki, które wydłużają nogi? Zobacz, jak nosi je pogodynka TVP

Aleksandra Kostka wie, że wszelkie kontrastowe połączenia kolorystyczne na wysokości połowy łydki nie działałyby korzystnie na sylwetkę. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zestawienie butów ze spodniami w identycznym kolorze. Dzięki temu nie ma mowy o widocznej linii odcięcia między wysoką cholewką a materiałem ubrania, a nogi prezentują się niezwykle smukło. Nogawki powinny być na tyle wąskie, żeby możliwe było ich swobodne wsunięcie w kozaki.

Co ciekawe, Aleksandra Kostka taki trik stylizacyjny stosuje w przypadku mniej oczywistych kolorów, na przykład bieli bądź jasnego beżu taupe. Warto zwrócić też uwagę na to, jaką górę wkłada prezenterka do swoich zimowych stylizacji – sweter w podobnym odcieniu, co spodnie i kozaki daje rezultat w postaci szczuplejszej, bardziej „wyciągniętej” sylwetki. Jeśli jesteś niska, a chcesz nosić kozaki, warto przetestować tę metodę!

Czarne kozaki i czarne spodnie – niezawodny patent na dłuższe nogi

Połączenie czarnych kozaków z czarnymi spodniami to prosty patent na wydłużenie nóg. Jednak ten efekt wzmocnisz, jeśli weźmiesz pod uwagę również materiał, z jakiego wykonane zostały oba elementy garderoby. Aleksandra Kostka połączyła błyszczące, woskowane rurki z kozakami o połyskujących cholewkach, udowadniając tym samym, że tajniki stylizacji nie są jej obce. Gdyby w tym stroju zestawione zostały lakierowane spodnie i matowe, zamszowe buty, wrażenie wydłużenia i wysmuklenia nóg nie byłby tak owocny, jak tutaj.

Odkryj najmodniejsze kozaki na zimę na Domodi.pl

Prezenty na święta 2022 do 50 zł? Mamy 10 pomysłów na tanie prezenty dla niej i dla niego Prezenty na święta 2022 do 50 zł? Mamy 10 pomysłów na tanie prezenty dla niej i dla niego Jakie buty na siłownię damskie sprawdzą się najlepiej? Podpowiadamy, jak wybrać odpowiednie obuwie do ćwiczeń Jakie buty na siłownię damskie sprawdzą się najlepiej? Podpowiadamy, jak wybrać odpowiednie obuwie do ćwiczeń