Nowa wersja Plotkary na HBO Max już niebawem - data premiery, obsada

Gossip Girl to hit telewizyjny lat 2007-2012. Nie tylko liczne zawiłości fabuły i losów bohaterów trzymały nas przed telewizorami podczas emisji serialu i jeszcze wiele lat później. Jedną z najmocniejszych stron produkcji była z całą pewnością moda. Stylizacje inspirują fashionistów do dziś, a już za miesiąc wychodzi nowa wersja serialu. 

Nowa wersja Plotkary na HBO Max już niebawem - data premiery, obsada

Nowa Gossip Girl - kiedy pierwszy odcinek i o czym będzie serial?

Zupełnie jak wersja z poprzednich lat, Gossip Girl na HBO Max będzie przedstawiać losy nowojorskich nastolatków z bogatych rodzin, uczących się w liceach Constance i St Jude’s. 8 lat po wydarzeniach, które znamy, Plotkara znów pojawi się w mieście, by relacjonować życie elit, nie pomijając żadnych pikantnych szczegółów. W czasach gdy wpływ mediów społecznościowych na nasze codzienne życie jest zdecydowanie silniejszy niż dekadę temu, możemy być pewni jednego - będzie się działo! Zwłaszcza, że cały kontekst serialu ma zostać ujęty znacznie szerzej. Według magazynu Cosmopolitan Plotkara nie będzie już zwykłą blogerką, a rozbudowaną platformą social mediową. 

 

Emisja pierwszego odcinka Plotkary planowana jest na 8 lipca 2021 roku. Wiemy już, że zdjęcia będą miały miejsce w Vancouver, Los Angeles i Nowym Jorku. Po zapowiedziach widzimy, że pod względem modowym serial również nie zawiedzie swoich fanów. Stylizacje bohaterów oraz cały klimat wizualny jest tak samo dopracowany jak poprzednio, jednak dopasowany do współczesnych trendów, bardziej różnorodny i odważny. Szkolne >>mini spódniczki w kratę<<, opaski, marynarki, to wszystko i jeszcze więcej. Wyczuwamy ogromne źródło inspiracji i nie możemy się już doczekać!

Kto wystąpi w nowej Plotkarze - postacie, aktorzy, zdjęcia

W nowej wersji Gossip Girl nie zobaczymy już Blair (Leigton Meester), Sereny (Blake Lively), Nate’a (Chace Crawford), Dana (Penn Badgley) czy Chuck’a (Ed Westwick). Jedyna znajoma twarz, a właściwie głos, który pojawi się w remake’u, to głos samej Plotkary, którego właścicielką jest Kristen Bell. Pewnie w Waszych głowach wybrzmiewa już słynne XOXO, Gossip Girl. Według nas to świetna wiadomość, że już niedługo usłyszymy tą kultową frazę ponownie! 

Kogo możemy się spodziewać w miejsce dobrze znanych nam postaci? Przed Wami bohaterowie, którzy na pewno nie pozwolą się nudzić przez całą serię odcinków:

Jordan Alexander jako Julie Calloway

Evan Mock jako Akeno "Aki" Menzies

Savannah Smith jako Monet de Haan

Emily Alyn Lind jako Audrey Hope

Whitney Peak jako Zoya Lott

Eli Brown jako Otto “Obie” Bergmann IV

Thomas Doherty jako Max Wolfe

Zión Moreno jako Luna La

Tavi Gevinson jako Kate Keller

Na szczęście do lipca pozostało już niewiele czasu. Zanim zasiądziesz przed telewizorem, spójrz co przygotowaliśmy dla Ciebie w naszym modowym świecie i poczuj się jak topowa Influencerka - kto wie, może masz do tego dryg?

Zobacz ubrania inspirowane stylem Gossip Girl w Domodi:

Laminowanie rzęs - cena, efekty i opinie o zabiegu. Wszystko, co musisz wiedzieć o laminacji Laminowanie rzęs - cena, efekty i opinie o zabiegu. Wszystko, co musisz wiedzieć o laminacji Kosmetyczny hit na lato 2021: kremy w mgiełce MIST CREAM od FLOSLEK Kosmetyczny hit na lato 2021: kremy w mgiełce MIST CREAM od FLOSLEK