Nowe jesienne tapety Domodi już dostępne! [POBIERZ]

Podkreśl wejście w nowy sezon jesiennymi tapetami od Domodi. Możesz je pobrać zupełnie za darmo na swój latop i telefon! Zobacz projekty przygotowane przez Angelikę Kukiołę, graphic designer Domodi i wybierz swój ulubiony!

Nowe jesienne tapety Domodi już dostępne! [POBIERZ]

Tapety na jesień 2020 nie tylko dla miłośniczek mody

Nowy sezon to nie tylko zmiana garderoby, ale też aktualizacja tapet na urządzeniach, które towarzyszą Ci każdego dnia! Zobacz te, które z myślą o jesieni 2020 przygotowała graphic designer Domodi, Angelika Kukioła. Możesz je pobrać zupełnie za darmo na swój telefon komórkowy z systemem operacyjnym Android, iOs oraz na komputer

Co natchnęło Angelikę do stworzenia jesiennych tapet Domodi? “Inspiracją była przede wszystkim pora roku, w którą właśnie wkroczyliśmy i kolorystyka z nią związana. Tonacja w odcieniach ciepłych beżów, brązów i czerwieni z kobietą w roli głównej i akcesoriami modowymi, przedstawiona na ilustracjach w sposób geometryczny, uproszczony, zachęca do wymiany swojej garderoby z letniej na jesienną. Pojawiające się na tapetach motywy roślinne przypominają o ponadczasowym związku człowieka z naturą i jego pozytywnym wpływie na nasze samopoczucie, o tej porze roku tak pożądanym i nieocenionym".

Niech nowe tapety Domodi na jesień 2020 motywują Cię do zabawy stylem i kontaktu z naturą. Życzymy Ci w tym sezonie pięknych i inspirujących dni!

Jesienne tapety Domodi do POBRANIA
jesienna tapeta domodi
Jak tworzyć stylizacje z czarnymi spodniami na różne okazje? Sprawdź, co do nich pasuje Jak tworzyć stylizacje z czarnymi spodniami na różne okazje? Sprawdź, co do nich pasuje Paski do płaszcza? Ten trend jest hitem! Zobacz, jak nosić modny dodatek w stylizacjach Paski do płaszcza? Ten trend jest hitem! Zobacz, jak nosić modny dodatek w stylizacjach