Ostrowska-Królikowska wygina się na plaży i odsłania nogę. Fani komentują: „Pięknota”

W ostatnim czasie Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest bardzo aktywna w sieci. Niedawno uraczyła nas zdjęciami z wakacji Dębkach, gdzie rozanielona pozuje w stylizacji a’la współczesna piratka. Fani zasypali ją masą komplementów. 

Ostrowska-Królikowska wygina się na plaży i odsłania nogę. Fani komentują: „Pięknota”
Wakacyjna stylizacja Ostrowskiej-Królikowskiej robi furorę Źródło: Instagram, autorka: Małgorzata Ostrowska-Królikowska (@malgorzata_ok)

„Wakacje pani służą” – tak brzmi jeden z komentarzy pod ostatnim zdjęciem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej na Instagramie. Na samopoczucie aktorki na pewno wpływ ma nie tylko wakacyjna laba, ale przede wszystkim słoneczna pogoda. Już od maja aktorka chętniej publikuje posty na swoim instagramowym profilu, na których dzieli się ważnymi chwilami ze swojego życia i zaraża uśmiechem. 

Najwyraźniej powoli zaczyna czuć się w internecie jak ryba w wodzie, bo wraz z wcielaniem się w rolę influencerki, Ostrowska-Królikowska nabrała też śmiałości przed obiektywem. Tym razem poszła na całość. Fani nie kryją zachwytu. 

Stosownie czy odważnie? Stylizacja Ostrowskiej-Królikowskiej budzi emocje

Małgorzata Ostrowska-Królikowska włączyła tryb wakacyjny i zamiast przejmować się dramami, w które wciąż angażuje się jej syn, postanowiła cieszyć się latem i cała w skowronkach bawi się na urlopie w Dębkach. Aktorka wrzuciła na luz nie tylko pod względem nastawienia do życia, ale też... stylu. Na plażę nad brzegiem Bałtyku Ostrowska-Królikowska włożyła lnianą koszulę, która w tym sezonie niewątpliwie należy do jej modowych faworytów. Nic dziwnego, jest zwiewna, lekka i uniwersalna. Zaskakuje jednak dół, z którym postanowiła ją połączyć.  

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pozuje do zdjęcia w spódnicy
Małgorzata Ostrowska-Królikowska pozuje do zdjęcia w spódnicy Źródło: Instagram, autorka: Małgorzata Ostrowska-Królikowska (@malgorzata_ok)

Żółta, wzorzysta spódnica w drobne kwiaty natychmiast przyciągnęła spojrzenia fanów. Ma fason, którego – jak podejrzewamy – Małgorzata Ostrowska-Królikowska jeszcze niedawno nie odważyłaby się włożyć. Wszystko przez głębokie rozcięcie, które sięga prawie do... bioder. Teraz jednak aktorka uznała to jako atut i potraktowała jako manifest kobiecości po pięćdziesiątce, bo ze śmiałością wyeksponowała całą nogę.  

Zobacz też: Jedna rzecz – dziesiątki zastosowań. Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie rozstaje się z tym latem

To, że biegnie z duchem czasu i nie boi się zaszaleć, postanowiła pokazać również dodatkiem, którym uzupełniła zwiewny, wakacyjny look. Mowa o chuście, którą przewiązała na głowie niczym trendsetterka. A może bardziej trafnym określeniem byłaby „współczesna piratka”, bo tą stylizacją zrobiła na plaży prawdziwy rozbój i porwała serca fanów na Instagramie.  

Zobacz też: Tak Małgorzata Ostrowska-Królikowska komentuje angaż Wieniawy do „Mam Talent”. „Niedoszła synowa” już zareagowała

Stwórz letnią stylizację w stylu Ostrowskiej-Królikowskiej w Domodi.pl

Mała czarna w stylu Lewandowskiej z miejsca stała się hitem. Kupisz ją od 29,99 zł Mała czarna w stylu Lewandowskiej z miejsca stała się hitem. Kupisz ją od 29,99 zł Zapomnij o noszeniu swetra z jeansami. Ścibakówna ma na to lepszy pomysł Zapomnij o noszeniu swetra z jeansami. Ścibakówna ma na to lepszy pomysł