Polskie gwiazdy w modnych stylówkach na pokazie!

Gdzie we wtorkowy wieczór można spotkać najpopularniejsze, polskie celebrytki? Oczywiście na pokazie mody zaprzyjaźnionej z nimi projektantki. Właśnie w tym tygodniu nasze rodzime gwiazdy towarzyszyły Wioli Piekut podczas prezentacji jej najnowszej kolekcji. Nie zabarkło naprawdę znanych twarzy -pojwiła się na przykład Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Torbicka i wiele, wiele innych. Wszystkie wyszykowane od stóp do głów! 

Polskie gwiazdy w modnych stylówkach na pokazie!

Fot.: ONS

Viola Piekut w świecie mody robi zawrotną karierę. Polskie gwiazdy pokochały jej projekty i stawiają wlaśnie nie na nie, gdy chcą zrobić wrażenie podczas największych imprez. Widać, że podczas pokazu Violi również chciały wyglądac zjawiskowo, jednak mamy małe wątpliwości, czy wszystkim się to udało. Jesteśmy ciekawe, czy Wy również zgodzicie się z naszą opinią ?

Małgorzata Kożuchowska jak zwykle stanęła na wysokości zadania i wygląda po prostu pięknie. Choć musimy przyznać, że w tej stylizacji dzieje się naprawde dużo. Długa, złota sukienka zakończona piórami oraz marynarka do kompletu z pozoru mogłyby wydawać się dośc kiczowate. Jednak nie w przypadku Gosi! Cały look pochodzi oczywiście z najnowszej kolekcji Violi i my z chęcią ujrzałybyśmy go w naszych szafach! 

Wybór redakcji!

Paulina Krupińska postawiła na czarny total look i jej stylizacja jest doskonałym przykładem na to, że prostota zawsze się obroni, a czerń zawsze wygląda elegancko i gustownie. Nam bardzo podoba się fakt, że wybrała dla siebie kombinezon.To doskonała alternatywa dla klasycznych sukienek - prezentuje się równie elegancko, ale przy tym jest wygodny i nie musimy się obawiać, że przez przypadek pokażemy zbyt wiele. 

Wybór redakcji!

Dawno nie widziałyśmy Anny Lewandowskiej w takim wydaniu. Postawila naprawdę na odważną kreację, która nie zostawia już zbyt wiele dla wyobraźni. Założyła grantową, sukienkę mini z baaardzo głebokim dekoltem. Jednak to nie wszystko, bo drapieżnego charater całej stylizacji dodają równiez skórzane kozaki na obcasiem, które niestety całkowicie zakryły zgrabne nogi Ani...

Wybór redakcji!

Joanna Jabłczyńska zaprezentowała się iście hiszpańskim wydaniu! Założyła czerwoną, dopasowaną sukienkę z opadającymi rękawami i klasyczne sandałki na szpilce. Włosy postanowiła spiąć w gładki kok w stylu latino. To bardzo prosta i zachowawcza stylizacja, jednak nie możemy odmówić jej uroku. Z pewnością zainpirujemy się nią przy najbliższej okazji! 

Wybór redakcji!

Ta stylizacja wzbudziła chyba najwięcej emocji wśród naszej redakcji. Nie możemy odmówić Pani Grażynie tego, że prezentuje się naprawdę fenomenalnie i w ogóle nie wygląda na swój wiek. Zastanawiamy się jednak, czy aż tak głęboki dekolt to był dla niej najlepszy wybór. Ta kreacja odsłania bardzo wiele, a jej biust niestety wygląda tak, jakby zaraz miał się niespodziewanie wymsknąć. Oprócz tego reszta jest naprawdę bez zarzutu. Bardzo doceniamy wybór dodatków - srebrne szpileczki i kopertówka idealnie komponują się z białą sukienką. 

Wybór redakcji!

Więcej propozycji!

Jesienna klasyka w nowoczesnym wydaniu Jesienna klasyka w nowoczesnym wydaniu Teraz szalejmy na punkcie tych jesiennych butów! Teraz szalejmy na punkcie tych jesiennych butów!