#pozerkigirltalks

27.10.2019 r. odbyło się pierwsze w Poznaniu wydarzenie dotyczące zrównoważonej mody pt. „#pozerkigirltalks”.

#pozerkigirltalks

Tematem przewodnim wydarzenia była „zrównoważona moda – jak wcielić ją w życie?” Celem spotkania był przede wszystkim otwarty dialog o zmianach zachodzących w systemie mody, a także praktyczne wdrożenie trzech złotych zasad 3R - reduce, reuse, recyle.

#SWAPpozerkiparty / WYMIANA I SPRZEDAŻ UBRAŃ
Spotkanie w formie #SWAP – czyli wymiana i sprzedaż ubrań oraz dodatków stylowych kobiet z Poznania.

#pozerkigirltalks / PANEL DYSKUSYJNY
Następnie podczas panelu dyskusyjnego odbyła się prelekcja z gościnnym udziałem Magdy Jagnickiej, stylistki i dziennikarki modowej, która od wielu lat współpracuje z Glamour, a także współtworzyła międzynarodowe projekty z takimi tytułami jak: Vouge Ukraine, Vouge Taiwan, Harper’s Bazaar Thailand, L'Officiel Singapore, L’Officiel Malaysia, czy Fashion Magazine. W towarzystwie pomysłodawczyni projektu Pauliny Mikulskiej CEO Pozerki oraz innych gości specjalnych, podjęły tematy zrównoważonej mody.

Ostatnim elementem spotkania był wyjątkowy warsztat z dekonstrukcji ubioru (przemodelowania nienoszonej odzieży), który prowadziła Anna Joniak CEO Szkoły branży mody Forma, oraz współtwórczyni programu studiów podyplomowych Fashion and New Media w Collegium da Vinci.

domodi.pl było partnerem medialnym wydarzenia. 

Strefa trendów: TOP 5 swetrów według Styloly na jesień 2019 Strefa trendów: TOP 5 swetrów według Styloly na jesień 2019 Co warto kupić na Black Friday 2019 i jak przygotować się na wyprzedażowe szaleństwo? Co warto kupić na Black Friday 2019 i jak przygotować się na wyprzedażowe szaleństwo?