„Prawdziwe życie tak nie wygląda”. Magdalena Stępień pozuje w wyciętym stroju i rozlicza się z kompleksami

Magdalena Stępień na nowo próbuje poukładać sobie życie po tym, jak w lipcu 2022 roku zmarł jej ukochany syn, OIiwier Rzeźniczak. Celebrytka spędza właśnie urlop w Stanach Zjednoczonych, a fotkami z wyjazdu dzieli się z obserwującymi. Ostatnio wrzuciła kadr w wyciętym białym monokini, przy okazji dzieląc się refleksjami na temat swojej sylwetki i kompleksów, jakie ma na jej punkcie.

„Prawdziwe życie tak nie wygląda”. Magdalena Stępień pozuje w wyciętym stroju i rozlicza się z kompleksami
Magdalena Stępień w modnym stroju kąpielowym Źródło: Instagram, autorka: Magdalena Stępień

Magdalena Stępień najpierw zyskała rozgłos dzięki udziałowi w programie „Top Model”, później – z powodu swojego romansu z Jakubem Rzeźniczakiem. Niestety idylla szybko się skończyła, a znany piłkarz zostawił modelkę, kiedy ta była w zaawansowanej ciąży. Prawdziwa tragedia nastąpiła jednak w lipcu 2022, kiedy odszedł synek pary, chory na rzadki nowotwór Oliwier.

Teraz celebrytka zdaje się powoli wracać do sił, w czym najwyraźniej pomagają jej dalekie podróże. Aktualnie Magdalena Stępień spędza czas w Stanach Zjednoczonych, gdzie odwiedza Florydę. Ostatnio pochwaliła się kadrem znad oceanu, który stał się pretekstem do ważnych refleksji. Można się z nimi zgadzać lub nie, ale jedno jest pewne: kostium, który ma na sobie Stępień, będzie przebojem lata 2023.

W tym stroju kąpielowym wygląda „kusząco”. Anna Wendzikowska zaszalała z odważnym fasonem

Stępień w białym monokini. To must have wakacji 2023

Magdalena Stępień zaprezentowała się w białym kostiumie kąpielowym typu monokini. Taki model jest jednoczęściowy, ale posiada wycięcia w okolicy talii, które sprawiają, że z daleka może przypominać kostium dwuczęściowy. Kolor, na jaki postawiła celebrytka, to idealny wybór: biel dodaje świeżości, podkreśla opaleniznę i świetnie wygląda na zdjęciach z wakacji. 

Strój kąpielowy, który zabrała ze sobą do Ameryki Magdalena Stępień, można nosić tak jak ona: jako top. Wystrarczy dobrać fajną parę szortów czy minispódniczkę, żeby prosto z plaży ruszyć na drinka.

Niestety Magdalena Stępień najwidoczniej nie do końca jest zadowolona z tego, jak wygląda w swoim stroju, bo w treści posta, jakim opisała zdjęcie, mówi o kompleksach. Celebrytka pisze: „Rzadko publikuje zdjęcia w stroju kąpielowym, ostatnie wrzuciłam ok. 2 lata temu. W pewnym momencie ciężko było mi zaakceptować, że moje ciało już nie wygląda tak jak przed ciążą”. Fanki szybko ruszyły ze sprostowaniem, pisząc w komentarzach, że Stepień „nadal wygląda jak modelka” oraz, że ma „idealną figurę”.

Włoskie spodnie Livans to fenomen. Te „gniechuchy” to ulubiony model Polek na lato  Włoskie spodnie Livans to fenomen. Te „gniechuchy” to ulubiony model Polek na lato Tak z upałami walczy Kożuchowska. Jej stylizacje to gotowa recepta dla 50-latek Tak z upałami walczy Kożuchowska. Jej stylizacje to gotowa recepta dla 50-latek