„Rewelacja” – stylizacje Filipa Chajzera i Rafała Maślaka, które warto odtworzyć w sylwestra

Łatwe do odtworzenia, a zarazem niebanalne i modne – stylizacje Filipa Chajzera, Rafała Maślaka i Kuby Wojewódzkiego to świetna dawka modowych inspiracji. Wykorzystaj je, tworząc stylizację na imprezę sylwestrową, a znakomity efekt będziesz mieć gwarantowany.  

Stylizacje na sylwestra tylko pod krawatem? Nic bardziej mylnego. Ostatnia impreza w roku to świetna okazja do tego, by nieco pobawić się modą i zaszaleć z ubraniami. Co najlepsze, by stworzyć nieoczywisty look, wcale nie musisz wkładać jaskrawych, krzykliwych koszul czy błyszczących marynarek. Wystarczy spojrzeć na stylizacje polskich gwiazd, które na każdym kroku zaskakują nas swoimi nietuzinkowymi pomysłami.  

Zainspiruj się stylizacjami Filipa Chajzera, Rafała Maślaka i Kuby Wojewódzkiego, by w sylwestra wyglądać inaczej niż wszyscy.  

Męskie stylizacje na sylwestra 2022/2023 – jak się ubrać na bal, domówkę i imprezę w klubie?

Jeansy na sylwestra? Filip Chajzer i Kuba Wojewódzki pokazują, jak nosić je elegancko i z klasą

Jeśli wybierasz się na sylwestrową domówkę lub 31 grudnia wynajmujecie z przyjaciółmi chatkę w górach, to wcale nie musisz wkładać eleganckiego garnituru, a nawet... koszuli! Wykorzystaj pomysł Filipa Chajzera, czyli stylizację w duchu smart casual, która stanowi połączenie sportowej wygody z elegancją. Zestaw czarny dopasowany golf z prostymi jeansami, a na górę zarzuć luźną marynarkę w szarym, bordowym lub ciemnozielonym kolorze.  

Jeśli chcesz, by stylizacja nabrała rockowego charakteru, wymień marynarkę na skórzaną ramoneskę. Całość uzupełnij sztybletami i ulubionym wisiorkiem. I gotowe!  

Panowie, którzy chcą pozostać wierni eleganckiej klasyce, mogą wziąć przykład z Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz wpadł na świetny pomysł i połączył proste jeansy ze wzorzystą koszulą i welurową marynarką. Zarówno print, jak i charakterystyczna tkanina blazera, pozwoliły wyczarować ciekawy efekt, a klasyczne fasony – zagwarantowały totalną swobodę. Taki look pozwoli ci wejść w nowy rok w dobrym stylu.  

Sylwestrowa stylizacja Rafała Maślaka – zestaw z efektem „wow”

Jeśli planujesz włożyć w sylwestra garnitur, to zamiast białej koszuli włóż model w czarnym kolorze. Zestawiony z oversizową marynarką i prostymi spodniami z szerokimi nogawkami stworzy naprawdę ciekawy komplet. Dla zadziornego efektu możesz rozpiąć kilka guzików od góry, tak jak zrobił to Rafał Maślak, a będziesz wyglądać jak prawdziwy macho.  

Czarna monochromatyczna stylizacja to gwarancja dobrego wyglądu w sylwestrową noc. Stawiając na ten pomysł, możesz śmiało bawić się materiałami i przemycić do swojego stroju skórzaną marynarkę lub satynową koszulę. Efekt będzie jeszcze ciekawszy, a look zyska jeszcze bardziej imprezowy charakter.  

Skompletuj sylwestrowy strój w stylu gwiazd na Domodi.pl

Modne kurtki dla dojrzałych pań na jesień i zimę 2022/2023? Te modele pokocha każda 50-latka Modne kurtki dla dojrzałych pań na jesień i zimę 2022/2023? Te modele pokocha każda 50-latka Sukienki na sylwestra 2022/2023. Oto modne i tanie kreacje sylwestrowe, w których zabłyśniesz Sukienki na sylwestra 2022/2023. Oto modne i tanie kreacje sylwestrowe, w których zabłyśniesz