Rzadko to robią. Celebrytki pokazały intymne kadry z rodziną

W świecie show biznesu, prywatność to jedna z najcenniejszych dóbr. Gwiazdy często starają się utrzymać swoje życie prywatne z dala od mediów społecznościowych i ciekawskich spojrzeń fanów. Jednakże, ostatnio trzy znane polskie celebrytki – Herbuś, Przetakiewicz i Kożuchowska – postanowiły złamać tę zasadę, udostępniając intymne kadry ze swoich rodzin. 

Rzadko to robią. Celebrytki pokazały intymne kadry z rodziną
Przetakiewicz pokazała się w otoczeniu najbliższych Źródło: Instagram, autorka: Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

W internecie trudno o kompromisy – coraz częściej zastanawiamy się, czy warto dzielić się w tej przestrzeni swoim życiem, czy jednak ograniczać to do minimum. Trudniejszą sprawę mają celebrytki i influencerki, które działają w sieci na co dzień. Choć zwykle nie dzielą się nadto swoim prywatnym życiem, to niekiedy robią wyjątki. Intymnymi kadrami z rodziną podzieliły się ostatnio znane polskie gwiazdy.  

Dlaczego zdecydowały się na ten kontrowersyjny krok? Wydaje się, że chęć podzielenia się radościami i ważnymi chwilami z fanami przeważyła nad obawami o utratę prywatności. 

Przeczytaj też: „Kochamy modę i mielone kotlety”. Przetakiewicz podbija Londyn z przyjaciółkami

Przetakiewicz pokazuje, że spędzanie czasu z najbliższymi to jej priorytet

„Kiedy ktoś pyta mnie, co jest dzisiaj największym luksusem, odpowiadam: czas razem” – pisze Przetakiewicz pod zdjęciem ze swoją mamą. Ostatnio znana projektantka mody postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami intymnymi kadrami ze spędzania wspólnego czasu z rodziną. 

Dodała, że to dla niej bardzo ważne i zapytała swoich fanów „Kiedy ostatni raz zadzwoniłaś do swojej mamy, siostry, przyjaciółki? Kiedy poszłyście razem na spacer? Kiedy ostatni raz zrobiłyście dla siebie coś miłego bez okazji?”. Te cenne słowa prosto od Przetakiewicz wzbudzają refleksję i udowadniają, że relacje z bliskimi trzeba regularnie pielęgnować. To tylko pokazuje, że nawet tak zabiegana osoba jak Joanna Przetakiewicz, znajduje czas by spędzić go z rodziną. 

Wzruszający film Edyty Herbuś z babcią

Edyta Herbuś to kolejna celebrytka, która zdecydowała się zaprezentować na Instagramie swoją rodzinę. Dodała film, na którym pokazuje, jak spędza czas ze swoją babcią. Kobiety postanowiły trochę poeksperymentować z modą i makijażem – zobacz zresztą to wideo sama.  

W ten sposób Herbuś udowodniła, że wspólnie z najbliższymi można rozwijać swoje zainteresowania. Celebrytka postanowiła zrobić babci makijaż i ubrać się tak samo jak ona. Tym samym udowodniła, że w modzie i pielęgnacji twarzy nie ma żadnych granic wiekowych i każda z nas może wyglądać pięknie.  

Kożuchowska celebruje urodziny w otoczeniu najbliższych

Kożuchowska pochwaliła się niedawno na Instagramie pięknymi kadrami z francuskiej Prowansji. To właśnie tam świętowała urodziny w otoczeniu najbliższych. Na swoje media społecznościowe wrzuciła piękny film, będący relacją z tego pobytu. 

Tak Kożuchowska pokazała, że rodzinne spotkania nie muszą ograniczać się do wzajemnych odwiedzin. Choć i to wystarczy, to można także zorganizować wspólny zagraniczny wyjazd i właśnie w takich okolicznościach cieszyć się swoją obecnością. 

Stwórz komfortową stylówkę na spotkanie rodzinne:

Urządzamy sypialnię w stylu romantycznym. Tak można to zrobić niewielkim kosztem Urządzamy sypialnię w stylu romantycznym. Tak można to zrobić niewielkim kosztem Jak nosić golf? 5 praktycznych pomysłów, na które mogłaś nie wpaść Jak nosić golf? 5 praktycznych pomysłów, na które mogłaś nie wpaść