SADVA. Zachwyt na lata

Artysta ma potrzebę tworzenia, bo jest wrażliwy na inspirację i piękno. Swoje zachwyty zamienia w dzieła sztuki, często specjalizując się w wybranym tworzywie, technice czy stylu. Podobnie jest z projektowaniem i tworzeniem biżuterii. A jeśli tak jak w SADVA pasja staje się codzienną pracą twórczą, powstaje wypracowany unikalny, autorski charakter biżuterii - Autorska biżuteria SADVA.

SADVA. Zachwyt na lata

Ponad 20 lat temu pokochaliśmy w >>SADVA<< biżuterię pełną barw. Do jej kreowania szukaliśmy inspiracji wszędzie – w sztuce, historii złotnictwa, gdzie bogata ornamentyka i kipiące kolorami ozdoby do dziś są ważnym punktem odniesienia dla złotników w całej Europie. Szczególnie motywy nawiązujące do natury, barwy płatków i liści, barwne ptaki czy motyle, malowane były właśnie za pomocą kolorowych emalii. Do dziś ta biżuteria pełna barw, nie przestaje nas zachwycać.

 

Uwielbiamy bawić się kolorem, kształtem, materiałem w projektowaniu kolekcji. Naszą biżuterię ze srebra, srebra pozłacanego czy pozłacanej stali szlachetnej traktujemy jako fundament w myśleniu o danym modelu.  A następnie połączenie tych kruszców i materiałów z barwami nadaje modelowi innego, nowego wyrazu. 

Taka jest nasza kolekcja MUDI, charakteryzująca się barwami ręcznie malowanej emalii czy kolorowych printów. MUDI, to nasza kolekcja bestseller, która od lat nie ulega szybko mijającym trendom. To kolekcja, która jest ponadczasowa i wzbudzi zachwyt nie tylko dziś, ale również w następnych sezonach. Oprócz wykorzystanych w MUDI motywów roślinnych, w kolekcji można odnaleźć coś bardzo świeżego, unikalnego - inspirację współczesnymi miastami, architekturą i street artem. MUDI to inspiracja sztuką.

Kreując trendy, w SADVA odświeżamy wciąż nasze zachwyty kolorami. W najnowszej kolekcji DURO Trend Colors, wprowadziliśmy nowe wzory dostępne wyłącznie w ofercie marki SADVA. 

Tym razem nasze projekty to duże ażurowe bransolety, kolczyki-koła i naszyjniki z misternie wyciętym wzorem #MotylSADVA, który jest symbolem naszej marki. Każdy z modeli podbity jest kolorową eko skórką. Skórki są wymienne, więc zakładasz ten kolor, na który masz ochotę. A możesz wybierać wśród wszystkich kolorów tęczy.  Niebieski, czerwony, żółty czy złoty. Możesz mieć je wszystkie!

Wystarczy przecież mała dawka barw, by odmienić całą stylizację, pokazać „kolory swojej duszy” i cieszyć się światem!

Oczywiście mimo tego kolorowego szaleństwa, nie rezygnujemy z klasyki. Wersja bazowa modeli w DURO Trend Colors, przygotowana jest z czarną skórką. Dla wszystkich tych, dla których jedyną słuszną miłością jest czerń. Kolczyki, naszyjniki i bransolety dostępne są w kolorze srebra i pozłacanej stali szlachetnej.

Barwna biżuteria w SADVA, przeżywa swoją… kolejną już młodość w nowych aranżacjach i pięknym wzornictwie. „Mówi się, że kiedy ktoś jest szczęśliwy, wszystko wydaje mu się piękniejsze, a w jego spojrzeniu na świat widać kolory jego duszy” powiedziała włoska pisarka Irene Cao. I miała stuprocentową rację. To kolory sprawiają, że przeżycia są intensywniejsze i nawet mimochodem doświadczamy otaczającego świata, który niczym dumny paw stroszy piórka.

Artykuł powstał we współpracy z marką SADVA.

Jakie buty męskie kupić na wiosnę-lato 2021? Sprawdź najmodniejsze modele! Jakie buty męskie kupić na wiosnę-lato 2021? Sprawdź najmodniejsze modele! Wyprzedaże – co i jak kupować, by nie żałować? Poznaj najważniejsze zasady! [Poradnik wyprzedażowy] Wyprzedaże – co i jak kupować, by nie żałować? Poznaj najważniejsze zasady! [Poradnik wyprzedażowy]