Siódma edycja wystawy fotografii mody Wro Fashion Foto. Domodi patronem medialnym wydarzenia!

W piątek 28 maja w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu odbędzie się wernisaż wystawy Wro Fashion Foto. To wyjątkowa wystawa fotografii mody, a w tym roku odbywa się jej siódma edycja. Pomimo trudności logistycznych, również w tym roku wydarzenie będzie obecne na wrocławskiej mapie eventów modowych. Domodi jest dumnym patronem medialnym wystawy!

Siódma edycja wystawy fotografii mody Wro Fashion Foto. Domodi patronem medialnym wydarzenia!

Wro Fashion Foto to przedsięwzięcie wyjątkowe, ponieważ to jedyna cykliczna wystawa fotografii mody w Polsce. Fotograficy sami wysyłają zgłoszenia do udziału, a następnie przygotowują pracę specjalnie na wystawę, biorąc pod uwagę motyw przewodni, który każdorazowo zmienia się dając szansę na ciekawe i twórcze interpretacje. Przez lata można obserwować ewolucję projektu, przede wszystkim jego misji. Organizatorom wystawy zależy na promocji zdolnych fotografów zajmujących się modą, ale także na pokazywaniu utalentowanych reprezentantów całej branży: wizażystów, stylistów, fryzjerów, modelek i modeli. Dzięki Wro Fashion Foto aktywizuje się środowisko modowe Dolnego Śląska.

W 2021r motywem przewodnim wystawy jest „Jungle”. Organizator wydarzenia, agencja modelingowa SPOT Management, zaprosiła do udziału w wystawie 14 wyjątkowych artystów. Wokół każdego z nich utworzono ekipę w postaci modeli, wizażystów i stylistów, a następnie każdy team przeprowadził jedną sesję zdjęciową wedle swojej koncepcji dopasowanej do motywu przewodniego. Ostatecznie każdy fotograf przygotowuje jeden wydruk.  SPOT Management oraz Pasaż Grunwaldzki stwarzają artystom dobre warunki do realizacji ich pomysłów poprzez pomoc w zapewnieniu ekipy profesjonalnych modelek, stylistów, wizażystów oraz stylizacji z butików dostępnych w galerii. W tej edycji swoje kolekcje udostępniło nam kilkanaście marek obecnych w Pasażu Grunwaldzkim, a były to: ZARA, H&M, Orsay, Lee Wrangler, Gatta, Deichmann, LC Waikiki, Wojas, Sizeer. Nowością jest użycie gadżetów elektronicznych dzięki uprzejmości salonu Media Markt. Fotograficy mieli również do dyspozycji BIG Studio z bogatym zapleczem sprzętowym i aranżacyjnym. O jakość druku zadbała pracownia CMC Photo, prowadząc również szkolenie dla uczestników wystawy.

Obok walorów związanych z promocją, fotograficy oraz całe ekipy zyskują ogromną dawkę wiedzy i doświadczenia. Udział w wystawie daje im zastrzyk motywacji, ale także rozwój i nowe spojrzenie na kwestie organizacji i planowania pracy.

Efekty pracy fotografów oraz ich ekip będzie można oglądać we Wrocławiu od 28 maja 2021 do czerwca 2021. Następnie wystawa zagości na Art Piknik w Szczecinku, by jesienią wrócić do Wrocławia do Centrum na Przedmieściu CAL, ul. Prądzyńskiego 39a.

Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Po zakończeniu wystawy wydruki zdjęć przekazane zostaną na cele charytatywne. Domodi jest patronem medialnym wydarzenia.

Stylowy maluch: Moda dla dzieci na każdą okazję Stylowy maluch: Moda dla dzieci na każdą okazję Jak zrobić ładne brwi? Zrób krok po kroku najmodniejsze brwi za pomocą sprawdzonych kosmetyków Jak zrobić ładne brwi? Zrób krok po kroku najmodniejsze brwi za pomocą sprawdzonych kosmetyków