Stroje kąpielowe do 150 zł - znajdź idealny strój z letniej wyprzedaży marek premium i nie tylko!

Wysokie temperatury zachęcają do spędzania czasu nad morzem, jednak niekiedy wysokie ceny za strój kąpielowy mogą skutecznie odwlec w czasie wakacyjne plany. Czy da się kupić strój kąpielowy do 150 zł? Zdecydowanie tak, i to za mniejszą kwotę. Zobacz, co masz do wyboru w tej cenie!

Stroje kąpielowe do 150 zł - znajdź idealny strój z letniej wyprzedaży marek premium i nie tylko!

Stroje kąpielowe do 150 zł - gdzie ich szukać i na co zwracać uwagę przy zakupie?

W okresie wakacyjnym wiele sieciówek oferuje rozmaite >>stroje kąpielowe<<, jednak szukanie ich może być kłopotliwe, ponieważ wymaga czasu, spędzania godzin na mierzeniu i oczywiście, poszukiwaniu odpowiedniej ceny nieprzekraczającej założonego budżetu. Zakupy online mają ogromną przewagę, ponieważ umożliwiają wybór ubrań w określonym przez ciebie limicie cenowym. Porównaj również asortyment sklepów online i stacjonarnych — często ten sam sklep posiada szerszą ofertę w sieci, gdyż nie ogranicza je metraż lokalu.

Na co zwracać uwagę wybierając strój kąpielowy? Oprócz ceny powinnaś zwrócić uwagę na rozmiar. Warto przed zakupem zmierzyć swoje wymiary, a następnie dopasować do tabeli centymetrów i znaleźć przypisany do nich rozmiar. Zwróć też uwagę na krój, który idealnie sprawdzi się na twojej sylwetce. Istotne mogą okazać się rodzaje zapięcia, które mają ułatwiać wkładanie i zdejmowanie stroju oraz zapewniać stabilność stroju na ciele.

Jakie stroje kąpielowe dostaniesz w cenie do 150 zł?

Stroje kąpielowe dzielą się na 3 główne rodzaje: dwuczęściowe stroje kąpielowe składające się z dwóch elementów; jednoczęściowe stroje kąpielowe będące; stroje kąpielowe monokini, które są czymś pomiędzy strojem dwu- i jednoczęściowym. Wszystkie z nich znajdziesz w cenie nawet niższej niż 150 zł. Które najlepiej się sprawdzą?

zielony strój kąpielowy

Stroje kąpielowe dwuczęściowe do 150 zł

>>Dwuczęściowe stroje kąpielowe<< są najczęściej wybierane spośród wszystkich rodzajów kostiumów. Odsłaniają najwięcej ciała, pozwalając na równomierną opaleniznę. Niektóre modele skutecznie i efektownie modelują sylwetkę, zwłaszcza figi kąpielowe z wysokim stanem, lub usztywniane staniki z fiszbinami. Ogromną zaletą jest możliwość kupowania fig i stanika osobno, dzięki czemu możliwe jest mieszanie stylu. Można precyzyjnie dobrać rozmiar dla górnej części i dolnej, zwłaszcza gdy odbiegają od rozmiarów proponowanych przez sieciówki.

Jednoczęściowe stroje kąpielowe do 150 zł

Jednoczęściowe stroje wybierają często osoby, które nie lubią pokazywać ciała i chcą zatuszować mankamenty. Przydają się również amatorom sportów wodnych, którzy potrzebują pewnie leżącego kostiumu niekrępującego ruchów, nieosuwającego się i niewymagającego poprawek w czasie aktywności. >>Jednoczęściowe stroje kąpielowe<< nadal pozostają kobiece i efektowne, podobnie jak stroje dwuczęściowe. Występują w ogromnej gamie kolorystycznej, a specjalne wzory pomagają modelować sylwetkę. Przykładowo: ciemne pasy po bokach stroju wysmuklają. Dwukolorowy strój z jasną górą i ciemny dołem zaakcentuje biust i odwróci uwagę od bioder i pośladków. Jednoczęściowe stroje kąpielowe dla puszystych mogą być wyposażone w specjalne fiszbiny lub panele wyszczuplające.

Stroje kąpielowe monokini do 150 zł

Trudno powiedzieć czy >>monokini<< to strój jedno-, czy dwuczęściowy. Technicznie rzecz biorąc, jest to stanik i figi, które połączone są ze sobą paskiem z przodu lub dwoma paskami po bokach. Wówczas góra i dół stanowią integralną całość, jednak nie są tak kryjące jak stroje jednoczęściowe. Stroje monokini wyglądają bardzo efektownie, przyciągające uwagę. Do tego są wygodne a paski łączące stanik i figi optycznie zmieniają sylwetkę — zwężają ją, podkreślają talię i nadają kobiecości. Monokini z pewnością znaleźć można online w cenie do 150 zł.

Co kupić, jeśli zostanie ci nadwyżka? Akcesoria i dodatki na plażę

W okresie letnich wyprzedaży stroje kąpielowe można upolować w wyjątkowo niskich cenach, więc jest duża szansa, że z planowanego budżetu zostanie ci jeszcze trochę środków. Na co je przeznaczyć? Dobierz dodatki do wybranego stroju kąpielowego. Świetnie sprawdzi się sarong, który możesz zawiązać na wiele sposobów: jako sukienkę, spódnicę lub okrycie wierzchnie. Przydatny okaże się słomkowy kapelusz do ochrony przed słońcem lub lekkie, płaskie klapki, które będziesz nosić tylko na plaży. Wiele z tych rzeczy kupisz w tym samym sklepie, w którym wybrałaś strój kąpielowy.

Przekonaj się, jakie stroje kąpielowe do 150 zł znajdziesz na Domodi:

[TOP stylizacje z Instagrama]: Plecaki damskie jako alternatywa dla torebki. Ten trend to hit! [TOP stylizacje z Instagrama]: Plecaki damskie jako alternatywa dla torebki. Ten trend to hit! Gino Rossi - elegancja i nowoczesne wzornictwo. Co warto kupić na wyprzedaży produktów marki? Gino Rossi - elegancja i nowoczesne wzornictwo. Co warto kupić na wyprzedaży produktów marki?