Stylistkom TVP brakuje pomysłów? Te rzeczy prezenterki „Pnś” noszą non stop

Stylizacje prezenterek telewizji śniadaniowych nie raz bywały do siebie łudząco podobne. Ostatnio jednak prowadzące „Pytanie na śniadanie” pojawiają się na antenie w niemal identycznych ubraniach i butach. Przypadek? 

Stylistkom TVP brakuje pomysłów? Te rzeczy prezenterki „Pnś” noszą non stop
Prezenterki śniadaniówki noszą te same ubrania Źródło: Instagram, autor: Pytanie na Śniadanie (@pytanienasniadanie)

To, co noszą prezenterki śniadaniówek, niemal od zawsze wzbudza nie mniejsze zainteresowanie niż poruszane na antenie tematy. Stylizacje Anny Popek czy Małgorzaty Opczowskiej niejednokrotnie dawały początek nowym trendom. Nie raz dostrzegałyśmy między nimi sporo podobieństw. Ostatnio jednak prowadzące „Pytanie na śniadanie” brylują w programie w rzeczach, jeśli nie identycznych, to co najmniej bardzo podobnych. Czyżby kopiowały nawzajem swoje stylizacje? A może stylistkom programu brakuje pomysłów? Spójrz tylko na te zdjęcia. 

Zobacz też: Ma w szafie kolekcję sukienek w tym kolorze. Nie każda się odważy

Cichopek i Opczowska w tej samej sukience. Przypadek?

Katarzyna Cichopek zadaje szyku w kobaltowej sukience
Katarzyna Cichopek zadaje szyku w kobaltowej sukience Źródło: Instagram, autorka: Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Katarzyna Cichopek niedawno pokazała się na Instagramie w ołówkowej, kobaltowej sukience hiszpance. Połączyła ją z cielistymi sandałkami na szpilce i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w niedługim czasie niemal identycznie ubrana w programie pojawiła się jej redakcyjna koleżanka.  

Małgorzata Opczowska jedno z porannych wydań programu TVP poprowadziła w sukience, która wygląda identycznie, jak kreacja, którą wcześniej miała na sobie Cichopek. Co więcej: w stylizacji nie zabrakło beżowych sandałków na szpilce, które pięknie wydłużają nogi. Nie wiadomo, czy to jedynie czysty przypadek, jednak trudno zaprzeczyć, że obie panie rewelacyjnie wyglądają w tej sukience. 

Te buty najpierw nosiła Opczowska. Później wystąpiła w nich Popek. Hit czy kit?

Prowadzące TVP pokochały ten model butów
Prowadzące TVP pokochały ten model butów Źródło: Instagram, autor: Pytanie na śniadanie (@pytanienasniadanie)

Jeśli mowa o butach, które optycznie wydłużają nogi, prezenterki i stylistki „Pnś” mają słabość do jeszcze jednego modelu. Transparentne klapki, bo o nich mowa, najwyraźniej przypadły im do gustu tak bardzo, że noszą je non stop. Małgorzata Opczowska włożyła je do dopasowanej sukienki w najmodniejszym odcieniu limonki. Okazuje się jednak, że nie tylko ona ma oko na ten model obuwia na lato.  

Kilka tygodni później na antenie w identycznych butach pojawiła się Anna Popek. Tradycyjnie jednak jej stylizacja była nieco bardziej wyważona i elegancka. Zamiast sukienki a la druga skóra dziennikarka miała na sobie lawendową bluzkę i ołówkową spódnicę w kolorze lodów śmietankowych. A ty, którą wersję looku z transparentnymi butami wybierasz?  

Prowadzące „Pnś” pokochały ubrania w ten wzór. Na antenie nosiły je Opczowska i Lewandowska

Sukienka Opczowskiej to hit sezonu
Sukienka Opczowskiej to hit sezonu Źródło: Instagram, autor: Pytanie na śniadanie (@pytanienasniadanie)

Kolejnym przykładem jest sukienka Małgorzaty Opczowskiej w niebieską zebrę, którą miała na sobie podczas jednego z porannych programów. Midi o kopertowym kroju prezentuje się naprawdę efektownie, ale czy niepowtarzalnie? 

Tydzień później w spódnicy z tej samej tkaniny na ekranie zobaczyliśmy Annę Lewandowską. Ta midi wygląda bosko w połączeniu z błękitnym T-shirtem i beżowymi szpilkami, ale równie dobrze odnalazłaby się w wielu innych stylizacjach. 

Przypadek, wzajemna inspiracja, a może świadome działanie stylistek? Trudno odgadnąć przyczynę podobnych stylizacji prezenterek TVP, jednak z daleka wyczuwamy tu znajomość najnowszych trendów. Podobne ubrania i dodatki bez trudu znajdziemy w aktualnych kolekcjach dostępnych na Domodi.pl. 

Odkryj ubrania w stylu prowadzących „Pnś” z Domodi.pl

Niebieska sukienka Kate Middleton od wczoraj jest hitem. Szukają jej w sklepach wszyscy Niebieska sukienka Kate Middleton od wczoraj jest hitem. Szukają jej w sklepach wszyscy Jednoczęściowy strój w stylu Jennifer Lopez w sekundę stał się hitem. Ustawiają się po niego kolejki  Jednoczęściowy strój w stylu Jennifer Lopez w sekundę stał się hitem. Ustawiają się po niego kolejki