Świąteczne EKOTYKI Online - Domodi patronem Targów Kosmetyków Naturalnych!

W Domodi kochamy rzeczy, które są zgodne z trendami, ale przede wszystkim dobrej jakości. Właśnie dlatego wspieramy swoim patronatem świąteczną edycję Targów Kosmetyków Naturalnych EKOTYKI, która odbędzie się online w dniach 5.-7.12. Dlaczego powinnaś wpisać do wydarzenie do swojego kalendarza?

Świąteczne EKOTYKI Online - Domodi patronem Targów Kosmetyków Naturalnych!

EKOTYKI - zgodnie z trendami i naturą

EKOTYKI to wyjątkowe Targi Kosmetyków Naturalnych, które odbywają się cyklicznie w Krakowie I Katowicach. Jak w soczewce skupiają wszystko, o czym powinna wiedzieć miłośniczka pielęgnacji przyjaznej urodzie i środowisku: trendy, marki, nowinki i mnóstwo przydatnych informacji. Wydarzenie skupia się na promowaniu najciekawszych, dostępnych na polskim rynku marek kosmetycznych, które swoją produkcję opierają na ekologicznych lub wegańskich surowcach. Peelingami z mnóstwem cennych składników? Naturalne produkty do pielęgnacji włosów? Kremy na bazie roślinnych ekstraktów? Wegańskie kosmetyki dla mężczyzn? Właśnie na EKOTYKACH możesz je znaleźć w najlepszej cenie!

Prezenty dla bliskich? Naturalnie!

Świąteczna edycja targów EKOTYKI, ze względu na związane z pandemią obostrzenia, odbędzie się online. Ale nadal jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka jakościowych i pomysłowych prezentów na gwiazdkowe upominki dla bliskich. Wirtualne targi to aż trzy dni, podczas których można będzie zrobić zakupy ze specjalnym kodem rabatowym EKOTYKI. Akcja rozpocznie się o godzinie 11:00 w sobotę 5. grudnia, a zakończy o 12:00 we wtorek 8. grudnia. Polować na naturalne kosmetyki do pielęgnacji i makijażu można będzie za pośrednictwem Instagram Stories targów albo wydarzenia na Facebooku. Patronat nad Targami Kosmetyków Naturalnych online objął serwis Domodi.

Dołącz do wirtualnych Targów Kosmetyków Naturalnych EKOTYKI!

Zainspiruj się i znajdź naturalne kosmetyki dla całej rodziny:

Horoskop na grudzień 2020 - dowiedz się, co czeka Cię w miłości, finansach i w modzie! Horoskop na grudzień 2020 - dowiedz się, co czeka Cię w miłości, finansach i w modzie! Jak dobrać jeansy do figury? Przewodnik po fasonach, które idealnie dopasujesz do swojej sylwetki Jak dobrać jeansy do figury? Przewodnik po fasonach, które idealnie dopasujesz do swojej sylwetki