Targi Natural Beauty – przyszykuj swoje ciało na wakacje!

Kalendarzowe lato już za kilka dni! Nasza skóra i włosy potrzebują odpowiedniej pielęgnacji, szczególnie jeśli wybieramy się na upragniony urlop nad morze czy w góry. Zapraszamy na targi Natural Beauty, które odbędą się w Zajezdni Dąbie we Wrocławiu w dniach 12 i 13 czerwca! Dołącz do akcji #KupujŚwiadomie. Patronem wydarzenia jest Domodi.

Targi Natural Beauty – przyszykuj swoje ciało na wakacje!

Zadbaj o swoją skórę, tuż przed wakacjami!

Czy Twoja skóra jest szara, blada, brak jej elastyczności i jest wyraźnie przesuszona? W takim wypadku potrzebujesz najlepszej pielęgnacji opartej na sprawdzonych produktach. W tym okresie kluczowe będą kremy z filtrem UV, które chronią naszą cerę oraz balsamy do ciała. Warto wiedzieć, że kosmetyki oznaczone faktorem SPF – określają liczbę filtra przeciwsłonecznego. Tym samym informują nas o stopniu ochrony skóry ciała i twarzy przed promieniami UV. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji chronimy nasze ciało i zabezpieczamy przed promieniami słonecznymi.

Naturalne kosmetyki – naturalna ochrona!

Na targach odnajdziesz olejki pochodzenia naturalnego, które działają ochronnie. Do nich zaliczamy:

Masło shea – jeden z najpopularniejszych składników kremów i balsamów. Posiada właściwości nawilżające i odmładzające. Stanowi naturalny filtr przeciwsłoneczny UVA i UVB.

Olej kokosowy – ma bardzo szerokie zastosowanie. Jest świetną alternatywą, blokuje działanie promieni UV, chroni przed wysuszeniem i ponadto działa jak ochronny filtr lipidowy.

Już po opalaniu!

eśli jednak jesteś już po długiej kąpieli słonecznej (a może takie planujesz), warto też zaopatrzyć się w kosmetyki po opalaniu. Tutaj także sprawdzą się różne kremy i balsamy dostępne podczas targów Natural Beauty, ale także olejki.

Olejek lawendowy, oprócz tego, że pięknie pachnie, jest przydatny przy oparzeniach słonecznych. Koi i łagodzi. Olejek sandałowy natomiast ma właściwości chłodzące i wyrównuje koloryt skóry. Olejek miętowy jest znany od wielu lat ze swoich świetnych właściwości chłodzących, a zawarty w nim mentol pomaga znieczulić ból spowodowany oparzeniami słonecznymi.

Naturalne, rodzime produkty #KupujŚwiadomie

Najlepsze, nierzadko ręcznie robione produkty, oparte o autorskie receptury. Kremy, balsamy, żele, szampony, płyny, olejki – i jeszcze więcej naturalnych, wegańskich i ekologicznych kosmetyków dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Dołącz do wydarzenia!

www.facebook.com/events/244343037164755

www.kupujswiadomie.pl

www.targinaturalbeauty.pl

Kiedy?
12-13 czerwca w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie - Czasoprzestrzeń

Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

Poza Targami Natural Beauty pojawią się również:

Targi mody autorskiej Fashion Meeting

www.fashionmeeting.pl

www.facebook.com/events/433249857911662

Strefa Wrocławskich Targów Plakatu i Ilustracji
www.targiplakatuiilustracji.pl

www.facebook.com/events/161303625813335

Zielono Mi – targi roślin, kwiatów i dekoracji

www.targizielonomi.pl

www.facebook.com/events/469491197691765

Słodko Gorzko – festiwal rzemieślniczych słodkości, kawy i lodów

www.slodkogorzkofestiwal.pl

www.facebook.com/events/4011519312298517

Dzika Uczta – zlot food truck'ów i restauracji

www.dzikauczta.pl

www.facebook.com/events/1728215877348035

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań i Domodi.

Organizatorzy: Natural Beauty, Fashion Meeting, Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji, Zielono Mi, Słodko Gorzko, Dzika Uczta

Modele klapków à la Birkenstock – buty na korkowej podeszwie dla fashionistek i minimalistek Modele klapków à la Birkenstock – buty na korkowej podeszwie dla fashionistek i minimalistek Jak nosić nerkę damską? Sprawdź, jak wykorzystać modną torebkę typu saszetka w stylizacjach! Jak nosić nerkę damską? Sprawdź, jak wykorzystać modną torebkę typu saszetka w stylizacjach!