Trikini z maseczką - poznaj kostium, który będzie hitem lata

Trikini to kostium kąpielowy w komplecie… z maseczką ochronną na twarz. Ten pomysł już jest hitem plaż na południu Europy. Czy przyjmie się również w Polsce? Zobacz strój, w którym plażować będą trendsetterki!

Trikini z maseczką - poznaj kostium, który będzie hitem lata

Trikini - kostium kąpielowy z maseczką ochronną

Trikini to trzyczęściowy kostium kąpielowy, który składa się z bikini i maseczki ochronnej, dopasowanej kolorystycznie do bikini. Ten pomysł to odpowiedź na rządowe obostrzenia związane z epidemią koronawirusa, które latem 2020 roku prawdopodobnie zmuszą do zasłaniania ust i nosa również na plaży

Trend zapoczątkowała włoska marka Elexia Beachwear, która trikini z maseczką zaprezentowała na swoich mediach społecznościowych w formie żartu. Internautom projekt jednak bardzo się spodobał, a trzyczęściowe kostiumy kąpielowe na okres pandemii... trafiły do sprzedaży.

Rodzaje maseczek ochronnych na twarz - jaką wybrać?

Nie wiadomo jeszcze czy zasłanianie twarzy będzie na plażach koniecznie i jakie inne zalecenia sanitarne będą obowiązywały w miejscach letniego wypoczynku. Informacje na ten temat zostaną podane przez polski rząd w najbliższym czasie. Zawsze jednak warto pamiętać, że niezależnie od sytuacji prawnej, >>maseczki ochronne<< na twarz mogą zwiększyć poczucie bezpieczeństwa i zminimalizować ryzyko zakażenia wirusami przenoszonymi drogą kropelkową.

trikini z maseczką

Strój kąpielowy i maseczka - jak to nosić?

Trikini może się okazać pomysłem trafionym w dziesiątkę. W końcu dlaczego nie dobrać maseczki pod kolor stroju, skoro zawsze dbamy o idealnie dobrane dodatki, a ta moda może mieć korzystny wpływ na nasze zdrowie? 

Nie musisz korzystać z gotowego trikini! Stwórz je sama, wybierając >>kostium kąpielowy<< i maseczki na twarz z oferty Domodi. Postaw na total look w mocnym kolorze (na przykład limonkowym, który nadal jest na topie) albo wybierz zawsze modną czerń czy biel, która podkreśli Twoją opaleniznę. Na topie w tym sezonie będą też wzorzyste trikini, na przykład w etniczne printy czy kwiaty. Podoba Ci się moda na noszenie maseczek dopasowanych do stroju kąpielowe? Skorzystaj z zestawów z Domodi, które dla Ciebie stworzyliśmy!

Ubierz się jak Marta Wierzbicka - miejski styl casual według aktorki Ubierz się jak Marta Wierzbicka - miejski styl casual według aktorki Buty damskie Birkenstock - klapki, sandały i japonki w stylizacjach. Jak je nosić? Buty damskie Birkenstock - klapki, sandały i japonki w stylizacjach. Jak je nosić?