Ubierz się jak Gigi i Bella Hadid!

Gigi i Bella to niewątpliwie ikony mody, ich styl jest awangardowy i nawiązuje do lat '80 i '90. Na wielkie wyjścia, piękne siostry stawiają na jeden główny element, który jest motywem całej stylizacji. Zobacz podsumowanie i przekrój stylu Gigi i Belli Hadid według blogerki i stylistki Weroniki Myszkowskiej! Znajdź też nasze propozycje stylizacji!

Ubierz się jak Gigi i Bella Hadid!

1. All Gold

Gigi często wybiera złoty kolor na wielkie gale i imprezy. Idealnie pasuje on do jej blond włosów i zielonych oczu. Nie jesteś blondynką? Nie martw się! Złoto pasuje do każdej z nas! Pięknie będzie się prezentować przy ciemnej karnacji lub kontrastować z porcelanowym odcieniem skóry.

2. Stylizacja na co dzień

W życiu codziennym Gigi stawia na wygodę i proste rozwiązania. Uwielbia boyfriendy i topy na ramiączkach. Wygodne buty w jej stylizacjach to podstawa!

3. Lata '80 & '90

Lata '80 i '90 są szalone, kontrowersyjne i według nas przeszły już do historii. Gigi i Bella udowadniają, że można po raz kolejny dać się ponieść ich stylowi. Dużo wygody, seksapilu i niebanalnych połączeń. Tego typu stylizacje stają się coraz bardziej modne!

4. Bella & all yellow

Bella lubi łączyć styl sportowy z eleganckim, tak uzyskuje efekt WOW. Kolor żółty króluje w obecnym sezonie, a odpowiednio dobrany odcień pasuje do każdego typu urody.

5. Miastowy luz

Białe kozaki to obciach? Nie! Bella pokazuje jak w idealny sposób złagodzić ich wygląd. Szary top, białe szorty i kozaki, to dobre rozwiązanie kiedy nasza letnia pogoda płata nam figle.

6. 80' baby!

W stylizacjach Belli nie brakuje klasycznych rozwiązań. Lejąca koszula, jeansowe dzwony i okulary rodem z lat '80. Na co dzień super rozwiązanie na eleganckie spotkania.

Artykuł powstał w ramach projektu Domodi Style Icon, a jego autorką jest Weronika Myszkowska, autorka bloga mywayonfashion.pl/ .


DOMODI STYLE ICON to projekt, w którego ramach eksperci stylu komentują najnowsze trendy, dzielą się swoimi inspiracjami i wiedzą o modzie. Do projektu angażujemy Influencerów, których osiągnięcia inspirują nas i użytkowników Domodi.pl

Zainspiruj się stylem Gigi i Belli!

Poznaj styl blogerki - @milena_blog Poznaj styl blogerki - @milena_blog To ulubione trampki Kate! Możecie je mieć! To ulubione trampki Kate! Możecie je mieć!