Ubierz się jak gwiazda! Czerwone suknie balowe

Czerwień to jeden z najważnieszych kolorów sezonu jesień-zima. Podobnie z resztą jak sukienki maksi. Doskonale wiedzą o tym celebrytki, które pojawiły sie na tegorocznej imprezie "Róże Gali". Wśród licznych gwiazd naprawdę sporo wybrało właśnie suknie w kolorze miłości. Zobaczcie jak się zaprezentowały i wybierzcie najlepsą Waszym zdaniem stylizację!

Ubierz się jak gwiazda! Czerwone suknie balowe

Źródło zdjęć: Akpa

Czerwona suknia to doskonały pomysł na wieczorową stylizację. Bez wątpienia sprawi, że zwrócicie na siebie uwagę innych. Prawdopodobnie tak właśnie myślały gwiazdy, które pojawiły się na imprezie "Róże Gali". Na podkreśloną paskiem w talii zdecydowały się chociażby Magorzata Tomaszewska-Słomina czy Aneta Kręglicka. Serialowa aktorka Agnieszka Kaczorowska wybrała suknię ozdobioną falbanami i z dekoltem w kształcie litery "V". Natomiast Joanna Racewicz i Agnieszka Jastrzebska postawiły na klasykę - piękne, masywne suknie, do których dodały eleganckie listonoszki w kolorze srebrnym.

Co sądzicie o stylizacjach gwiazd? Macie zamiar wybrać się w najbliższym czasie na bankiet, bal czy inne wystawne przyjęcie? Koniecznie sprawcie sobie czerwoną sukienkę!

Czerwień według blogerek

Czerwone suknie i sukienki w Domodi

Ponadczasowy must have: beżowy płaszcz Ponadczasowy must have: beżowy płaszcz Dodatki męskie do 50 zł - prezent dla niego! Dodatki męskie do 50 zł - prezent dla niego!