Wiosenne tapety Domodi: spersonalizuj swój ekran stylowymi kolażami! [POBIERZ]

Tradycyjnie już zapraszamy do upiększania ekranów smartfonów, komputerów i tabletów, oryginalnymi, darmowymi tapetami, inspirowanymi modą i, tym razem, wiosenną lekkością i ogarniającym świat przebudzeniem. Oto one, modne kolaże we wszystkich kolorach wiosny!

Wiosenne tapety Domodi: spersonalizuj swój ekran stylowymi kolażami! [POBIERZ]

Moda na ekranie? Oczywiście! I to w jakim stylu! Piękne, pastelowe kolaże zaprojektowała współpracująca z nami, niezwykle zdolna graficzka Marta Rokita, której prace możecie obejrzeć na >>kreatywnym profilu na Instagramie<<. 

Marta podzieliła się z nami także kulisami powstania wiosennych tapet, swoimi inspiracjami i kreatywnymi przemyśleniami: 

Inspiracją do stworzenia najnowszego cyklu tapet Domodi była wiosenna lekkość, która już niebawem ogarnie nas po zimowych miesiącach. Jasne, pastelowe barwy umilą spojrzenie na świat, a minimalizm tych kompozycji niech zagości na stałe w naszych głowach i stanie się krokiem w stronę zrównoważonego podejścia do mody… i do życia.

wiosenne tapety domodi

Wiosenne tapety w wersji mobilnej, desktopowej i na tablet wprowadzą Was w dobry nastrój, ilekroć spojrzycie na ekran. Wystarczy kliknąć w poniższy link i gotowe!

POBIERZ wiosenne tapety Domodi
Torebki bagietki powracają i są hitem sezonu! Zobacz, jak nosić modną baguette bag Torebki bagietki powracają i są hitem sezonu! Zobacz, jak nosić modną baguette bag Wiosna 2021 w Domodi. Trendy na ten sezon wybiera blogerka Kasia Kazimierska-Kloc Wiosna 2021 w Domodi. Trendy na ten sezon wybiera blogerka Kasia Kazimierska-Kloc