Wiosna 2021 w Domodi. Trendy na ten sezon wybiera blogerka Kasia Kazimierska-Kloc

W tej odsłonie naszej akcji specjalnej Wiosna 2021 poprosiliśmy blogerkę Kasię Kazimierską-Kloc o wytypowanie najważniejszych jej zdaniem trendów na ten sezon i zilustrowanie ich swoimi stylizacjami. Sprawdź efekty i skopiuj look, w którym szykownie przywitasz nadchodzące ciepłe dni!

Wiosna 2021 w Domodi. Trendy na ten sezon wybiera blogerka Kasia Kazimierska-Kloc

Kasia Kazimierska-Kloc: inżynier w sukience

Kasia Kazimierska-Kloc to inspirująca it-girl, z której warto brać przykład. Z wykształcenia i zawodu jest inżynierem górnictwa i geologii z doświadczeniem w administracji. Sama mówi jednak o sobie, że od najmłodszych lat jest przede wszystkim wielką fanką mody, wychowaną wśród maszyn do szycia. Rodzice Kasi prowadzili małą firmę szyjącą odzież - co prawda roboczą, ale to wystarczyło, żeby zapałała miłością do projektowania. „Razem z tatą stworzyliśmy moją sukienkę na studniówkę. Ja zaprojektowałam, on skroił. Do tej pory mam ją w szafie i jestem z niej dumna!” mówi Kasia.

Dziś Kasia Kazimierska-Kloc trochę żałuje, że zawodowo nie zajęła się projektowaniem, dlatego „wzięła się za modę z innej strony”. Pasjonuje ją obecnie nie projektowanie, a stylizowanie i tworzenie całych kreacji, które pokazuje na swoim koncie Instagramowym  >>@kateinstyle_blog<<. Zapytana o to, czym jest dla niej ten profil, odpowiada: „Tam spełniam swoje pasje i gonię marzenia”. Kasia podkreśla, że nie ma swojego ulubionego stylu w modzie. „Kobieta zmienną jest - tej maksymy się trzymam” stwierdza. Bawiąc się modą cały czas odkrywa się na nowo, a jej styl ewoluuje. „Myślę, że z biegiem czasu nieustannie będzie się zmieniał” dodaje zaproszona przez nas blogerka.

 

Wybór trendów na wiosnę 2021 według Kasi Kazimierskiej-Kloc

Co Kasia Kazimierska-Kloc uważa za najważniejszą tendencję na wiosnę 2021? „Fanki mody na pewno już wiedzą, że ten sezon będzie należał nie tylko do pasteli, ale także furorę zrobią kwieciste wzory! Stylizacje nie muszą opierać się na jednym, wiodącym kwiatowym elemencie garderoby, najbardziej pożądane będą kwiatowe total looki” tłumaczy blogerka. Według niej... opanuje nas kwiatowe szaleństwo! Będzie kolorowo i radośnie.

Podążając za tym trendem, Kasia stworzyła prostą, casualową stylizację, w której większość z nas powinna czuć się zarówno swobodnie jak i pięknie, a już na pewno modnie. „Myślę, że większa część dziewczyn ma w swojej szafie marynarkę oraz trampki, wystarczy teraz dobrać do nich sukienkę w kwiecisty print i voila. Nie bójmy się kwiatów oraz pasteli tej wiosny, niech trochę rozweselą codzienność”. Czujesz się zainspirowana? My tak!

 

kasia
kasia 2
kasia 3

fot. Maciej Wdowiak

Wiosenne tapety Domodi: spersonalizuj swój ekran stylowymi kolażami! [POBIERZ] Wiosenne tapety Domodi: spersonalizuj swój ekran stylowymi kolażami! [POBIERZ] Blueberry C-TOX: nowa wegańska linia kosmetyków w duchu #foodie od Bielenda Blueberry C-TOX: nowa wegańska linia kosmetyków w duchu #foodie od Bielenda