Wyniki rankingu sklepów internetowych Grupy Domodi E-IKON – zobacz, kto wygrał

E-IKONY to prestiżowy ranking grupy Domodi, który pozwala na podstawie tysięcy ankiet wyłonić ulubione sklepy internetowe naszych użytkowników. W tej edycji nagrodzone zostały 3 sklepy z branży modowej. Dodatkowo jury przyznało również po 4 dodatkowe wyróżnienia. Zobacz, kto zwyciężył.

Wyniki rankingu  sklepów internetowych Grupy Domodi E-IKON – zobacz, kto wygrał

E-IKONY. Jakie sklepy najbardziej lubią nasi użytkownicy?

Organizując ranking E-IKONY, chcieliśmy nie tylko wyróżnić naszych partnerów, ale też dowiedzieć się, jakie sklepy w serwisach grupy Domodi lubią najbardziej nasi użytkownicy. Dzięki naszemu rankingowi nie tylko wspieramy słuszne inicjatywy w biznesie, ale też podkreślamy, jak wielka rolę odgrywa dla nas zdanie i satysfakcja internautów, którzy każdego dnia robią zakupy za pośrednictwem serwisów grupy Domodi.

Nagrodę główną w kategorii „wybór użytkowników” otrzymały sklepy e-commerce, które były najczęściej wskazywane przez użytkowników w badaniu ankietowym jako ulubione sklepy internetowe. W branży fashion to: Orsay, 4F i Adidas.

Dodatkowo jury z grupy Domodi wyróżniło sklepy:

- Reserved w kategorii „Ekologia w Fashion” - za całokształt działań mających pozytywny wpływ na środowisko, w tym za kolekcję Eco Aware.

- Modivo w kategorii „Innowacja w Fashion” - za rozwijanie kanału omnichannel, w którym offline przenika się z online, wyznaczając tym samym nowe kierunki w rozwoju e-commerce.

- Gomez w kategorii „Najlepszy sklep premium na Domodi.pl” - za szeroki asortyment markowej odzieży premium.

- Born2be w kategorii „Bestseller” - za największą liczbę przejść użytkowników do sklepu z serwisów Domodi.pl i Allani.pl.

Nagroda główna, o której decydują użytkownicy naszych serwisów, to uhonorowanie całościowej pracy wykonywanej przez sklep internetowy. Zwycięski e-commerce jest wskazywany przez największą liczbę konsumentów jako ulubiona platforma zakupowa. Dodatkowe wyróżnienia to docenienie poszczególnych obszarów działalności sklepów internetowych, a przede wszystkim umiejętności podążania lub wyznaczania aktualnych trendów w branży modowej oraz wnętrzarskiej. – mówi Paweł Piekarski, B2B marketing manager w Grupie Domodi.

Przeczytaj więcej o rankingu E-IKONY!

Zrób zakupy w nagrodzonych sklepach w Domodi:

Jak składać ubrania, żeby się nie gniotły i zajmowały mało miejsca? Poznaj TE sposoby! [PORADNIK] Jak składać ubrania, żeby się nie gniotły i zajmowały mało miejsca? Poznaj TE sposoby! [PORADNIK] Kolor kobaltowy w garderobie damskiej - jak go nosić i z czym łączyć? Podpowiadamy Kolor kobaltowy w garderobie damskiej - jak go nosić i z czym łączyć? Podpowiadamy