1. Strona główna
  2. Uroda
  3. Do twarzy
  4. Maseczki do twarzy

Maseczka do twarzy Konjac

Konjac

Dostępne rozmiary

uniwersalny
  • Darmowa dostawa od 99 zł

Szczegóły produktu

Kategoria:
maseczki do twarzy

Zajrzyj do baśniowego świata mitycznych stworzeń. Wybierz gąbkę Konjac z czerwoną glinką, którą reprezentuje Syrenka!
Jeśli Twoja cera należy do delikatniejszych, naczynkowych i bardziej wrażliwych, z pewnością masz świadomość roli, jaką powinna odgrywać właściwa pielęgnacją każdego dnia. Skóra tego typu wymaga podjęcia specjalnych kroków, dzięki którym cera może odzyskać blask, równowagę i rozświetlenie. Gąbka Konjac z czerwoną glinką stanowi doskonałą podstawę codziennej pielęgnacji. To gąbka do mycia twarzy, która nie tylko w sposób delikatny mechanicznie pobudza odnowę komórek i cyrkulację krwi, lecz również dostarcza skórze cennych składników odżywczych w postaci witamin czy minerałów. Naturalne gąbki Konjac charakteryzuje zawartość tak cennych składników, jak biało, kwas foliowy, żelazo, cynk oraz witaminy A, C, E, D, z grupy B. W maleńkim produkcie możesz zatem znaleźć całą gamę dobroczynnych funkcji, które realnie przyczynią się do poprawy kondycji Twojej cery.
Gąbka do mycia twarzy może skutecznie zastąpić emulsje i żele. Nie wierzysz? Wypróbuj naturalną gąbkę z czerwoną glinką!
Syrenia moc pomoże odzyskać równowagę skórze wrażliwej, skłonnej do podrażnień, odwodnionej i naczynkowej. Delikatnie pobudzi mikrocyrkulację krwi, jednocześnie pozbywając się zanieczyszczeń, pozostałości makijażu oraz martwego naskórka. Czerwona glinka natomiast dostarczy zdrowego blasku, wygładzenia, a także przyspieszy regenerację skóry. Ta gąbka do mycia twarzy może stać się uczestnikiem naszych codziennych, pielęgnacyjnych rytuałów, dzięki którym poczujesz prawdziwą różnicę! Naturalne gąbki Konjac z kolekcji Mitycznych Stworzeń, opatrzono ponadto fantastycznym opakowaniem i pięknym haczykiem w kształcie wybranego baśniowego bohatera. Po każdorazowym użytku odwieś swoją gąbkę Konjac chroniąc ją jednocześnie od środowiska wilgotnego – dzięki temu posłuży Ci dłużej i skuteczniej! Gąbkę Konjac należy umyć dokładnie przed pierwszym użyciem, zanurzając kilkukrotnie w wodzie, oraz delikatnie wyciskając. Następnie przed każdym kolejnym wystarczy je jedynie zamoczyć ponownie w wodzie. To tyle! Aby przedłużyć jej żywotność warto po każdym użyciu ją wycisnąć i zawiesić do wyschnięcia w przewiewnym miejscu. Twoja gąbka posłuży Ci nawet do 3 miesięcy. Gąbki Konjac są laureatami wielu prestiżowych nagród:  
  
SKŁAD:
Amorphophallus konjac - błonnik roślinny, w 100% naturalny.