1. Strona główna
  2. Uroda
  3. Do włosów
  4. Szczotki i grzebienie

Szczotka i grzebień Wet Brush - Estyl.pl

Wet Brush

  • Darmowa dostawa od 100 zł

Szczegóły produktu

Kategoria:
szczotki i grzebienie

W zestawie:
• The Hot Brush 1 1/2" - szczotka do włosów krótkich (idealna do tworzenia drobnych loczków)
• The Hot Brush 2" -
szczotka do włosów średniej długości (idealna do tworzenia loków i fal)
• The Hot Brush 2 1/2" - szczotka do włosów długich (idealna do tworzenia loków, fal i przy prostowaniu włosów)
Okrągłe szczotki do stylizacji The Hot Brush posiadają inteligentne włókna ThermaFlex, które są idealnym połączeniem delikatności i wysokiej odporności na ciepło, przez co umożliwiają stylizację na ciepło przy pomocy suszarki i świetnie nadają się do każdego typu włosów. Wytrzymują temperaturę rzędu nawet 450°F/230°C. Specjalne, ceramiczne włókna zastosowane w szczotce umożliwiają wygodną i łatwą stylizację, nadają włosom blask i gładkie wykończenie. Szczotki The Hot Brush dzięki lekkiej konstrukcji zapewniają komfortową stylizację.
Dodatkowo szczotki The Hot Brush wyposażone są w technologię LockTight, która gwarantuje długoletnią wytrzymałość szczotki pod względem trwałości połączenia rękojeści z częścią z włosiem. Innowacyjny materiał spajający te dwie części jest odporny na wysokie temperatury i nie traci swoich właściwości, w przeciwieństwie do tradycyjnych klejów.
Szczotki The Wet Brush są laureatem konkursów: Mom's Choice Award oraz Total Beauty Awards 2014. Stały się najlepiej sprzedawanymi szczotkami w USA.
Dostępne w różnych wariantach kolorystycznych.