Wyczyść filtr

Maseczka jednorazowa to najprostszy i najtańszy sposób ochrony przed koronawirusem i innymi drobnoustrojami przenoszonymi drogą kropelkową. Na domodi.pl znajdziesz największy wybór modeli w różnych kolorach i wielkościach – dla dorosłych i dla dzieci po 4. Roku życia. Jednorazowe maseczki na twarz wykonane z dwóch lub trzech warstw materiału zapewniają skuteczną osłonę przed rozprzestrzenianiem się wirusów. A dzięki wygodnym nausznikom gwarantują pełen komfort użytkowania. Szukasz sposobu na zakrycie ust i nosa w przestrzeni publicznej bez wydawania wygórowanych kwot? Sprawdź maseczki jednorazowe w Domodi i wybierz coś dla siebie! Jednorazowe maseczki na twarz możesz zamówić bez wychodzenia z domu, w korzystnej cenie, w opakowaniu po kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt sztuk.

  1. Strona główna
  2. Akcesoria i dodatki
  3. Maseczki ochronne
  4. Maseczki jednorazowe

Maseczki jednorazowe, lato 2020

Maseczki jednorazowe w Domodi

Mała rzecz, wielka moc! Maseczka jednorazowa chroni przed szybkim rozprzestrzenianiem się koronawirusa i innych drobnoustrojów, którymi możemy zarazić się drogą kropelkową. Obowiązek zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej to coś, do czego każdy z nas powinien podejść odpowiedzialnie, by chronić życie innych, swoje i swoich najbliższych. Jak oswoić się z nową normalnością?

dziewczyna w maseczce jednorazowej

Zacznij od zaopatrzenia się w zapas maseczek jednorazowych, które pozwolą Ci w pełni korzystać z wszelkich aktywności – na świeżym powietrzu, w sklepie i innych miejscach, w których spotykasz ludzi. Na domodi.pl znajdziesz największy wybór jednorazowych maseczek na twarz w najróżniejszych kolorach i wielkościach. Sprawdź modele szyte przez polskie marki!

Maseczki na twarz – jednorazowe modele dobrej jakości

Wykonane z dwóch lub trzech warstw materiału, z wygodnymi nausznikami na gumkach, o kształcie idealnie dopasowanym do naszych twarzy – maseczki jednorazowe z Domodi spełniają wszystkie wymogi Ministerstwa Zdrowia i pomogą odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Dostępne w ofercie polskich firm modele jednorazowych maseczek na twarz są szyte z wytrzymałej włókniny polipropylenowej, która ma właściwości antybakteryjne. A ich wewnętrzna warstwa to z reguły wiskoza – tkanina pochłaniająca wilgoć. Materiały te nie tylko skutecznie chronią przed przenoszeniem koronawirusa, ale też są przyjazne dla skóry i przewiewne, dzięki czemu w jednorazowej maseczce na twarz unikniesz problemów z oddychaniem. Ich dodatkowym atutem jest możliwość dopasowania do twarzy tak, by perfekcyjnie przylegały i w 100% chroniły przed rozprzestrzenianiem się wirusów. Wygodę użytkowania zapewniają też nauszniki w formie gumek, dzięki którym jednorazowe maseczki można szybko założyć i zdjąć.

10, 20, a może 100 sztuk? Wybierz opakowanie jednorazowych maseczek o optymalnej pojemności!

Minusy? Czas, w którym maseczka jednorazowa spełnia swoją funkcję jest dość krótki, bo po użytkowaniu przez około godzinę powinniśmy wymienić maseczkę na nową, a tę zużytą wyrzucić do kosza. Dlatego warto zaopatrzyć się w zapas dla całej rodziny! Na domodi.pl znajdziesz maseczki jednorazowe na twarz pakowane po 10, 20 lub więcej sztuk w bardzo atrakcyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu i niepotrzebnego kontaktu z innymi!